Seniorzy - II drużyna (trener: Michał Kuflewski)

Bramkarze :
Jakub Baran
03/08/1995 (24)
Andrzej Wójcik
30/06/1992 (27)
Artur Poniewierski
14/08/1980 (39)
Napastnicy :
Maciej Wiejak
07/12/1982 (36)
Paweł Partycki
31/07/1992 (27)
Robert Mirosław
31/08/1973 (46)
Przemysław Figiel
16/11/1994 (24)
Mateusz Bieniek
05/09/1998 (21)
Obrońcy :
Kacper Jasiocha
27/04/2001 (18)
Adam Wójcik
16/08/1996 (23)
Adam Wiercigroch
09/10/2000 (18)
Dominik Wawer
24/08/1999 (20)
Szymon Szczepaniak
03/02/1996 (23)
Antoni Muzyka
18/08/2001 (18)
Rafał Sołyga
29/08/1987 (32)
Tomasz Haba
12/10/1987 (31)
Mirosław Hajduk
23/02/1984 (35)
Kamil Kusyk (NZ)
13/02/1989 (30)
Krzysztof Sieklicki (NZ)
19/02/1996 (23)
Paweł Stasiak (NZ)
11/06/1985 (34)
Sebastian Zlot
11/08/1992 (27)
Pomocnicy :
Patryk Rukasz
20/06/1995 (24)
Piotr Dziak (NZ)
Maksym Mrozek
10/10/2003 (15)
Aleksander Wąsik
19/10/1997 (21)
Marek Sadurski
19/08/1982 (37)
Sebastian Chabros
04/09/2003 (16)
Karol Opolski
02/01/1996 (23)
Michał Bolesławski
07/02/1988 (31)
Jakub Kukier
08/11/2001 (17)
Szymon Górecki
05/01/2001 (18)
Paweł Dajos (NZ)
20/05/1999 (20)
Paweł Serewa
25/03/2001 (18)
Maciej Dziak
08/10/1999 (19)
Filip Tutkaj
15/04/2003 (16)
Karol Głowacki (NZ)
21/09/1999 (19)
Hubert Gotowała
28/08/1995 (24)
Jakub Łubek
08/06/1999 (20)
Kacper Lubisz (NZ)
25/11/1999 (19)
Sebastian Poradzisz
05/01/2001 (18)
Igor Promis (NZ)
12/02/1996 (23)
Paweł Michalski (NZ)
07/12/1978 (40)
Kacper Rukasz
14/05/1997 (22)
Damian Stelmach
15/01/1997 (22)
Michał Zlot
05/10/1993 (25)
Paweł Wolszczak (NZ)
10/10/1988 (30)
Rafał Wałach
12/05/1988 (31)
Karol Skoczylas
28/07/1998 (21)
Terminarz:

I kolejka (18.08, godz. 17:30): Garbarnia II - Powiślak II Końskowola 2:1 (1:0), P. Rukasz (k), Bieniek

II (26.08, godz. 17, Szczekarków): Jaworzanka Rogów - Garbarnia II 3:1 (2:1), Haba

III (02.09, godz. 11): Garbarnia II - SKS Leokadiów 2:4 (0:4), Partycki, Maciej Nowak (sam.)

IV (07.09, godz. 17:30, Bogucin): Legion Tomaszowice - Garbarnia II

V (16.09, godz. 11): Garbarnia II - Serokomla Janowiec

VI (23.09, godz. 16, Kowala Druga): Drako Kowala Pierwsza - Garbarnia II

VII (30.09, godz. 11): Garbarnia II - Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska Plizin

VIII (07.10, godz. 15, Wola Przybysławska /Garbów/): Zawisza Garbów - Garbarnia II

IX (13.10): pauza

X (21.10, godz. 15): Garbarnia II - Poraj Kraczewice Prywatne

XI (28.10, godz. 14): Cisy Nałęczów - Garbarnia II

XII (04.11, godz. 12): Garbarnia II - Stal II Poniatowa

XIII (11.11, godz. 12): GKS Abramów - Garbarnia II