Seniorzy - I drużyna (trener: Robert Mirosław)

Bramkarze :
Andrzej Wójcik
30/06/1992 (27)
Jakub Baran
03/08/1995 (24)
Napastnicy :
Maciej Wiejak
07/12/1982 (37)
Robert Mirosław
31/08/1973 (46)
Przemysław Figiel
16/11/1994 (25)
Mateusz Bieniek
05/09/1998 (21)
Obrońcy :
Paweł Stasiak
11/06/1985 (34)
Krzysztof Sieklicki
19/02/1996 (23)
Sebastian Zlot
11/08/1992 (27)
Adam Wiercigroch
09/10/2000 (19)
Kamil Kusyk
13/02/1989 (31)
Pomocnicy :
Rafał Wałach
12/05/1988 (31)
Michał Zlot
05/10/1993 (26)
Paweł Wolszczak
10/10/1988 (31)
Patryk Rukasz
20/06/1995 (24)
Paweł Dajos
20/05/1999 (20)
Kacper Rukasz
14/05/1997 (22)
Igor Promis
12/02/1996 (24)
Kacper Lubisz
25/11/1999 (20)
Jakub Łubek
08/06/1999 (20)
Aleksander Wąsik
19/10/1997 (22)
Karol Głowacki
21/09/1999 (20)
Maciej Dziak
08/10/1999 (20)
Paweł Michalski
07/12/1978 (41)
Damian Stelmach
15/01/1997 (23)
Terminarz:

I (15.08): Wisła II - Garbarnia 4:2 (3:1), Sieklicki, S. Zlot
II (18.08): Garbarnia - Świdniczanka 1:6 (1:4), Stasiak
III (25.08): Stal - Garbarnia 1:1 (1:1), Promis (k)
IV (28.08): Garbarnia - Opolanin 4:5 (0:2), Bieniek 2, Stelmach, Lubisz
V (31.08, Radawiec Duży): SokółKonopnica - Garbarnia 3:1 (1:0), Michalski, Głowacki,
Wolszczak
VI (07.09): Garbarnia - POM/Iskra 0:0
VII (13.09): Polesie - Garbarnia 0:0
VIII (21.09): Garbarnia - Tęcza 1:1 (0:1), M. Zlot
IX (29.09): MKS/Ruch - Garbarnia 2:2 (2:0), Figiel, Mirosław
X (05.10): Garbarnia - Mazowsze 4:0 (1:0), Promis (k), Głowacki, Figiel, K. Rukasz
XI (13.10): LKS - Garbarnia 0:3 (0:2), Wolszczak, Figiel, K. Rukasz
XII (20.10): Garbarnia - Janowianka 2:2 (1:1), Wolszczak, K. Rukasz
XIII (26.10): GKS - Garbarnia 1:2 (0:1), Promis, M. Zlot
XIV (03.11, Niedrzwica Kościelna): Orion - Garbarnia

XV (09.11): Garbarnia - Avia II 1:0 (0:0), Figiel
XVI (17.11): Garbarnia - Wisła II 2:2 (0:2), Figiel, Mirosław
XVII (21/22.03, Świdnik Duży): Świdniczanka - Garbarnia
XVIII (28/29.03): Garbarnia - Stal
XIX (04/05.04): Opolanin - Garbarnia
XX (11.04): Garbarnia - SokółKonopnica
XXI (18/19.04): POM/Iskra - Garbarnia
XXII (25/26.04): Garbarnia - Polesie
XXIII (02/03.05): Tęcza - Garbarnia
XXIV (09/10.05): Garbarnia - MKS/Ruch
XXV (16/17.05): Mazowsze - Garbarnia
XXVI (20.05): Garbarnia - LKS
XXVII (23/24.05): Janowianka - Garbarnia
XXVIII (30/31.05): Garbarnia - GKS
XXIX (06.06): Garbarnia - Orion
XXX (13.06): Avia II - Garbarnia