Garbarnia Kurów (trener: Tomasz Guz /jesień/, Robert Mirosław /wiosna/)

Bramkarze :
Sebastian Antoniak (wiosna: LKS Kamionka)
28.08.1993 (24)
Grzegorz Kijowski †
30.10.1984 (33)
Artur Poniewierski
14.08.1980 (37)
Andrzej Wójcik
30.06.1992 (25)
Obrońcy :
Przemysław Figiel
16.11.1994 (23)
Kamil Głowacki
04.01.1992 (26)
Tomasz Guz
20.04.1988 (30)
Tomasz Haba
12.10.1987 (30)
Mirosław Hajduk
23.02.1984 (34)
Kamil Kusyk
13.02.1989 (29)
Krzysztof Sieklicki
19.02.1996 (22)
Paweł Stasiak
11.06.1985 (32)
Sebastian Zlot
11.08.1992 (25)
Pomocnicy :
Dominik Czapla
01.10.1998 (19)
Karol Głowacki
21.09.1999 (18)
Hubert Gotowała
28.08.1995 (22)
Marcin Mazurkiewicz
26.01.1990 (28)
Kacper Rukasz
14.05.1997 (20)
Marek Sadurski
19.08.1982 (35)
Damian Stelmach
15.01.1997 (21)
Rafał Wałach
12.05.1988 (29)
Paweł Wieczorek
07.06.1990 (27)
Paweł Wolszczak
10.10.1988 (29)
Michał Zlot
05.10.1993 (24)
Napastnicy :
Mateusz Bieniek
05.09.1998 (19)
Paweł Partycki
31.07.1992 (25)
Patryk Rukasz
20.06.1995 (22)
Maciej Wiejak
07.12.1982 (35)

Juniorzy (trener: Tomasz Guz):

Bramkarz :
Wojciech Chabros
29.03.2001 (17)
Obrońcy :
Antoni Muzyka
18.08.2001 (16)
Piotr Ogrzyński
03.09.1999 (18)
Maciej Piech
24.07.1999 (18)
Kacper Sołyga
13.12.2001 (16)
Dominik Wawer
24.08.1999 (18)
Pomocnicy :
Maciej Dziak
08.10.1999 (18)
Szymon Górecki
05.01.2001 (17)
Jakub Kukier
08.11.2001 (16)
Jakub Łubek
08.06.1999 (18)
Grzegorz Pawłot
19.10.2001 (16)
Przemysław Pecio
11.04.2001 (17)
Sebastian Poradzisz
05.01.2001 (17)
Kamil Reszka
25.04.2002 (15)
Filip Stróżek
13.09.2001 (16)
Bartosz Wawer
21.04.2000 (18)
Adam Wiercigroch
09.10.2000 (17)
Napastnik :
Paweł Serewa
25.03.2001 (17)
Terminarz :

26.08, godz. 11: Polesie Kock - Garbarnia 0:1 (Dziak)
02.09: pauza
09.09, godz. 16: Mazowsze Stężyca - Garbarnia 5:2 (Dziak, Poradzisz)
17.09, godz. 16: Garbarnia - Ar-Tig Huta Dąbrowa 1:7 (Poradzisz)
23.09, godz. 13:30: GKS Niemce - Garbarnia 4:2 (Łubek /k/, Serewa)
01.10, godz. 16: Amator Rososz-Leopoldów - Garbarnia 3:3 (Dziak, Poradzisz, Łubek)
08.10, godz. 11: Garbarnia - BKS Bogucin 3:1 (Dziak 3 /,,k/)
14.10, godz. 11: Zawisza Garbów - Garbarnia 5:2 (Dziak, Górecki)
21.10, godz. 11: Garbarnia - Powiślak Końskowola 1:5 (Łubek)
---------------------------------------
15.04, godz. 11: Garbarnia - Polesie Kock 4:0 (Poradzisz 3, Ogrzyński /k/)
22.04: pauza
29.04, godz. 11: Garbarnia - Mazowsze Stężyca
05.05, godz. 16: Ar-Tig Huta Dąbrowa - Garbarnia
12.05, godz. 13:30: Garbarnia - GKS Niemce
20.05, godz. 11: Garbarnia - Amator Rososz-Leopoldów
27.05, godz. 12: BKS Bogucin - Garbarnia
03.06, godz. 11: Garbarnia - Zawisza Garbów
09.06, godz. 13: Powiślak Końskowola - Garbarnia

Trampkarze (trener: Michał Kuflewski):

Bramkarze :
Piotr Dąbrowski
Paweł Struski
Obrońcy :
Aleksander Janicki
Mateusz Kozak
Filip Sułek
Kamil Zieliński
Pomocnicy :
Jan Byczek
Sebastian Chabros
Łukasz Drzazga
Szymon Kowalczyk
Cezary Lis
Filip Majerek
Oskar Pietrzak
Krystian Siwiec
Kacper Skindzier
Paweł Woch
Adrian Wójtowicz
Napastnicy :
Bartosz Głos
Mateusz Rozpędowski
Adrian Woch
Terminarz :

27.08, godz. 17: Legion Tomaszowice - Garbarnia 2:7 (A. Woch 3 /1 k/, Chabros 2, Skindzier)
02.09, godz. 12: Garbarnia - MOSiR Lubartów 3:3 (Głos 2, Chabros)
13.09, godz. 17: LKS Skrobów - Garbarnia 4:1 (Janicki)
17.09, godz. 13: Garbarnia - LKS Kamionka 10:1 (Głos 4 /1 k/, Chabros 3 /1 k/, Siwiec, Woch)
23.09, godz. 11: Orlik Lubartów - Garbarnia 11:2 (Pietrzak 2) - MECZ ANULOWANY
30.09, godz. 12: Cisy Nałęczów - Garbarnia 2:1 (Chabros, Głos)
07.10, godz. 11: Garbarnia - Czarni/Orlęta Dęblin 1:3 (Kowalczyk)
14.10, godz. 11: Victoria Parczew - Garbarnia 4:1 (Dąbrowski)
21.10: pauza
-------------------------
14.04, godz. 14: Garbarnia - Legion Tomaszowice 4:0 (Pietrzak, Byczek, Chabros, Głos)
21.04, godz. 19: MOSiR Lubartów - Garbarnia
28.04, godz. 12: Garbarnia - LKS Skrobów
05.05, godz. 13: LKS Kamionka - Garbarnia
12.05, godz. 16:30: Garbarnia - Janowianka Janów Lubelski
19.05, godz. 13: Garbarnia - Cisy Nałęczów
26.05, godz. 14: Czarni/Orlęta Dęblin - Garbarnia
02.06, godz. 12: Garbarnia - Victoria Parczew
09.06: pauza

Młodzicy (trener: Sebastian Wojnowski)

Bramkarz :
Amelia Kołodziejczyk
Gracze z pola :
Jakub Bachanek
Hubert Chabros
Dawid Kłos
Anatol Kobiałka
Jan Kozik
Dominik Kruk
Dominik Lesiewicz
Szymon Nankiewicz
Jakub Nowocień
Jakub Próchniak
Karol Próchniak
Bartosz Przygocki
Damian Rodzik
Maciej Stelmach
Jakub Tuzimek
Maciej Zieliński
Terminarz :

26.08, godz. 13: Wisła Puławy - Garbarnia 0:6 (Chabros 3, Bachanek 2, Zieliński)
02.09, godz. 14:30: Garbarnia - Tajfun Ostrów Lubelski 4:1 (Bachanek 2, Chabros, Nowocień)
09.09, godz. 11: Żyrzyniak Żyrzyn - Garbarnia 0:2 (Kołodziejczyk, Zieliński)
16.09, godz. 10: Garbarnia - Orlik Lubartów 0:4
23.09, godz. 11: Orlik Dęblin - Garbarnia 3:0
28.09, godz. 16:30: Garbarnia - MOSiR Lubartów 1:0 (K. Próchniak)
07.10, godz. 11: Ludwiniak Ludwin - Garbarnia 0:8 (Nowocień 2, Chabros 2, K. Próchniak 2, Bachanek, Zieliński)
14.10, godz. 10, Ciecierzyn: Football Academy Lublin - Garbarnia 3:3 (Kłos, Bachanek, Chabros)
21.10, godz. 14: Garbarnia - Sygnał Lublin 2:1 (Kłos /k/, Nowocień)
------------------------------
11.04, godz. 16: Garbarnia - Wisła Puławy 3:1 (Zieliński 2, Nowocień)
21.04, godz. 15: Tajfun Ostrów Lubelski - Garbarnia
28.04, godz. 10: Garbarnia - Żyrzyniak Żyrzyn
06.05, godz. 11: Orlik Lubartów - Garbarnia
12.05, godz. 11: Garbarnia - Orlik Dęblin
19.05, godz. 11:30: MOSiR Lubartów - Garbarnia
26.05, godz. 15: Garbarnia - Ludwiniak Ludwin
02.06, godz. 15: Garbarnia - Football Academy Lublin
09.06: Sygnał Lublin - Garbarnia

Młodzicy młodsi (trener: Michał Kuflewski):

Zawodnicy :
Maciej Gajlewicz
Ignacy Golianek
Bartosz Janek
Oliwier Jańczak
Kamil Jaroszek
Patryk Kłos
Dawid Kołodyński
Igor Korycki
Maciej Pałka
Adam Pękala
Daniel Pietrasiak
Adrian Podleśny
Piotr Stępień
Jakub Suszek
Maksymilian Tatarczak
Kacper Trybuła
Terminarz :

26.08, godz. 11: Orły Kazimierz Dolny - Garbarnia 10:5 (Trybuła 3, Pękala, Korycki)
02.09, godz. 10: Garbarnia - Orlik Lubartów 1:1 (Pękala)
09.09, godz. 12:30: MKS/Ruch Ryki - Garbarnia 4:0
16.09, godz. 12: Garbarnia - Laskovia Baranów 1:0 (Suszek)
23.09, godz. 11:30: Top Biała Podlaska - Garbarnia 15:0
30.09, godz. 12: Garbarnia - GLKS Michów 2:0 (Korycki, Jaroszek)
07.10, godz. 14: GKS Abramów - Garbarnia 3:1 (Trybuła)
15.10, godz. 17: Puławiak Puławy - Garbarnia 7:1 (Korycki)
21.10, godz. 15:30: Garbarnia - KS Góra Puławska 7:1 (Trybuła 3, Jaroszek 2, Korycki, Pękala)
29.10, godz. 11: Wisła Puławy - Garbarnia 4:0
04.11, godz. 11: Garbarnia - Powiślak Końskowola 3:5 (Pękala, Korycki, Peciak)
--------------------
07.04, godz. 11: Garbarnia - Orły Kazimierz Dolny 3:3 (sam., Kołodyński, Korycki)
15.04, godz. 11: Orlik Lubartów - Garbarnia 3:8 (Korycki 4, Trybuła 2, Pękala 2)
21.04, godz. 12:30: Garbarnia - MKS/Ruch Ryki
28.04, godz. 16: Laskovia Baranów - Garbarnia
05.05, godz. 16:30: Garbarnia - Top Biała Podlaska
12.05, godz. 11: GLKS Michów - Garbarnia
16.05, godz. 16: Garbarnia - GKS Abramów
19.05, godz. 11: Garbarnia - Puławiak Puławy
26.05, godz. 12: KS Góra Puławska - Garbarnia
02.06, godz. 10: Garbarnia - Wisła Puławy
09.06, godz. 16:30: Powiślak Końskowola - Garbarnia

Orlicy (trener: Paweł Partycki):

Zawodnicy :
Antoni Drążkiewicz
Mateusz Górniaszek
Krystian Guz
Rafał Jezierski
Dominik Kobus
Jakub Kobus
Jakub Kuflewski
Michał Kukier
Filip Łubek
Jakub Małocha
Kacper Paprota
Patryk Peciak
Wiktor Piech
Michał Sikorski
Damian Stasiak
Krystian Stasiak
Antoni Staszak
Jakub Wawer
Antoni Wierzganowski
Jakub Wręga
Adam Zarychta
Terminarz :

02.09, godz. 10 (turniej ligowy w Dęblinie):
Orzeł Łaziska - Garbarnia 0:7 (Guz 2, Małocha, K. Stasiak, Staszak, Piech, Górniaszek)
Garbarnia - Orły Kazimierz Dolny 0:0
Orlik Dęblin - Garbarnia 2:0
Garbarnia Kurów - Żyrzyniak 2:1 (Kuflewski, Łubek)
09.09, godz. 10 (turniej w Kurowie):
Orzeł Łaziska - Garbarnia 0:3 wo
Garbarnia - Orły Kazimierz Dolny 2:0 (Peciak, Kuflewski)
Żyrzyniak Żyrzyn - Garbarnia 2:2 (Piech 2)
Garbarnia - Orlik Dęblin 1:1 (Piech)
16.09, godz. 10 (turniej w Bochotnicy):
Garbarnia - Orlik Dęblin 0:1
Garbarnia - Żyrzyniak Żyrzyn 4:2 (Peciak, Kuflewski, Piech, Głos)
Orły Kazimierz Dolny - Garbarnia 1:1 (Piech)
Garbarnia - Orzeł Łaziska (Łubek 2, Peciak, Guz)
KONIEC RUNDY NA 2. MIEJSCU

30.09, godz. 10 (turniej w Kraśniku): wygrali 2:1 z Brazylijskimi Szkółkami Piłkarskimi, zremisowali 0:0 z Tęczą II Bełżyce i 0:0 z Jedynką Krasnystaw, a także przegrali 0:2 z Motorem Lublin i 0:1 z MUKS-em Kraśnik
07.10, godz. 10 (turniej w Dominowie): MUKS Kraśnik - Garbarnia 2:1, Jedynka Krasnystaw - Garbarnia 3:0, Garbarnia - BSS Lublin 1:1, Tęcza II Bełżyce - Garbarnia 0:3 wo, Garbarnia - Motor Lublin 1:1 (jedna z bramek: Krystian Guz)
14.10, godz. 10 (turniej w Bełżycach): brak udziału, przegrane z każdym 3:0 wo
KONIEC RUNDY NA 6. MIEJSCU
---------------
14.04, godz. 10 (turniej w Kurowie): Garbarnia - Tęcza Bełżyce 2:2 (Kuflewski, Wawer), Garbarnia - Jedynka Krasnystaw 0:2, Garbarnia - Orlik Dęblin 0:3
21.04, godz. 9 (turniej w Kraśniku): MUKS Kraśnik - Garbarnia, Avia Świdnik - Garbarnia
28.04 (turniej w Dęblinie): Garbarnia - Górnik Łęczna, Garbarnia - Lublinianka Lublin
12.05 (turniej w Dęblinie): Garbarnia - Tęcza Kraśnik, Garbarnia - Janowianka Janów Lubelski
26.05 (turniej w Lublinie): Motor Lublin - Garbarnia, BKS Lublin - Garbarnia