XIX kolejka: mecz w Górze Puławskiej, rezerwy z Drako

Garbarnia zagra w środę świąteczną o godzinie 16 w Górze Puławskiej z tamtejszym KS-em, a “dwójka” u siebie też jutro o godzinie 11 z Drako Kowala Pierwsza.


Z zespołem z Góry Puławskiej graliśmy 18 razy (6 wygranych, 1 remis, 11 porażek, bramki: 33-48). Sędziami najbliższego meczu będą: Piotr Wójcik (jako główny), Ernest Kamiński i Rafał Cięciara.


Historia meczów Garbarnia - KS:

07.10.2007: Garbarnia - KS 3:5

18.05.2008: KS - Garbarnia 4:1 (0:1), Wałach

17.08.2008: Garbarnia - KS 4:3

24.08.2008: Garbarnia - KS 0:3 (0:3)

05.04.2009: KS - Garbarnia 5:2, Skorupski, Kuflewski

17.10.2010: Garbarnia - KS 0:2 (0:2)

29.05.2011: KS - Garbarnia 5:2 (3:0), Wałach (k), sam.

11.09.2011: Garbarnia - KS 2:1 (0:0), Skorupski, Wałach

22.04.2012: KS - Garbarnia 2:0 (1:0)

12.09.2012: Garbarnia - KS 1:5 (0:2), Mazurkiewicz (k)

07.04.2013, Puławy: KS - Garbarnia 1:1 (0:0), Gotowała

22.09.2013: Garbarnia - KS 2:4 (1:1), Maleszyk, M. Zlot

04.05.2014: KS - Garbarnia 0:3 (0:2), Guz, Gotowała, Skorupski

31.08.2014: KS - Garbarnia 2:4 (0:1), M. Zlot, T. Guz, Mazurkiewicz, Wiejak

12.04.2015: Garbarnia - KS 3:0 (1:0), Wałach (k), Mazurkiewicz, Wiejak

26.09.2015: KS - Garbarnia 2:0 (0:0)

08.05.2016: Garbarnia - KS 2:4 (1:0), Kopeć 2
23.09.2018: Garbarnia - KS 3:0 (1:0), Promis (k), Wałach (k), Stasiak

Znani strzelcy bramek dla nas: Rafał Wałach 5, Marcin Mazurkiewicz 3, Karol Skorupski 3, Hubert Gotowała 2, Kamil Kopeć 2, Maciej Wiejak 2, 

Michał Zlot 2, Jacek Guz, Tomasz Guz, Michał Kuflewski, Marcin Maleszyk, Igor Promis, Paweł Stasiak, gol samobójczy


Pojedynki pomiędzy innymi zespołami z gmin Kurów i Puławy:

piłka nożna:

Garbarnia - Hetman (LZS) Gołąb (29 meczów: 12 wygranych, 3 remisy, 11 porażek,bramki: 64-58; trzy wyniki nieznane)

Garbarnia - LZS Kajetanów (2: 2 0 0 11-4)

Garbarnia II - SKS Leokadiów (1: 0 0 1 2-4)

zawody sportowo-pożarnicze:

Kolonia Klementowice - OSP Łęka (0: 0 0 0 + 1) 

OSP Klementowice - OSP Leokadiów (1: 1 0 0)

OSP Klementowice - OSP Opatkowice (2: 1 0 1)

OSP Kłoda - OSP Leokadiów (6: 4 0 2)

OSP Kłoda - OSP Łęka (2: 0 0 1 + 1)

OSP Kłoda - OSP Niebrzegów (1: 0 0 1)

OSP Kłoda - OSP Opatkowice (1: 0 0 1)

OSP Kłoda - OSP Dobrosławów (1: 0 0 1) /kobiety/

OSP Płonki - OSP Leokadiów (5: 1 0 4)

OSP Płonki - OSP Łęka (2: 1 0 1) 


Pozostałe mecze środowej XIX kolejki:

Hetman - Gabaryty (11)
Wawel - Wilki (13)
Drzewce - Wodniak (15)
Ciecierzyn - Błękitni (16)
Orły - Amator (16, Bochotnica)
GLKS - Żyrzyniak (16:30)


Sędziami meczu Drako - Garbarnia II będą: Ernest Kamiński (jako główny), Piotr Wójcik i Rafał Cięciara. Z drużyną nazywaną także Draco, mającą siedzibę w Kowali 

Pierwszej, nasza “dwjka” grała raz (przegraliśmy 0-5).


Historia meczów Garbarnia - Drako:

23.09.2018, Kowala Druga: Drako - Garbarnia II 5:0 (2:0)

Historia meczów zespołów z gmin Kurów i Poniatowa:

piłka nożna:
Garbarnia - Drako (10 meczów: 8 naszych zwycięstw, 1 remis, 1 porażka, bramki 31-13)

Garbarnia - Stal Poniatowa (9: 3 1 5 /w tym jedna bez znanego wyniku/; bramki: 15-27)

Garbarnia - Stal II (18: 1 3 8 16-33 + 6 nieznanych wyników)
Garbarnia II - Stal II (1: 0 0 1 0-2)
Garbarnia II - Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska (1: 1 0 0 4-1)

Garbarnia - Wiking Leśniczówka Poniatowa (4: 0 0 4 1-12)

Garbarnia - Poraj Kraczewice Prywatne (10: 9 0 1 50-10)
Garbarnia II - Poraj (1: 0 0 1 1-2)

Clementovia Klementowice - Stal II Poniatowa (8: 0 0 0 0-0 + 8)

piłka siatkowa:

Clementovia - Stal (5: 4 0 1 13-3 + 1) /kobiety/


Pozostałe mecze środowej XIX kolejki:
Stal II - SKS (11)
Poraj - Serokomla (13)
Zawisza - Dąbrowiak (16)
GKS - Jaworzanka (17)
Cisy - Legion (17)

pauza: Powiślak II


Młodzież:
juniorzy młodsi: Czarni/Orlęta Dęblin - Garbarnia (przełożony na 8 maja)

trampkarze młodsi: brak kolejki

młodzicy: brak kolejki

orlicy młodsi: brak kolejki

 
Linki do wyników na żywo:
KS - Garbarnia: https://regiowyniki.pl/mecz/20645/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_A/

Garbarnia II - Drako: https://regiowyniki.pl/mecz/20658/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_B/