Wyjazd zielonej latarni do czerwonej, rezerwy z Jaworzanką

Pierwsza drużyna zagra w niedzielę o godzinie 14 w Bochotnicy z Orłami Kazimierz Dolny, a “dwójka” tego samego dnia o 12 podejmie u siebie Jaworzankę Rogów.


Z kazimierskim zespołem graliśmy 13 razy (7 zwycięstw Garbarni, 1 remis, 5 wygranych Orłów; bramki: 34-20). Sędziami niedzielnego meczu będą: Jakub Komendarski (jako główny), Adam Kontnik, Marcin Zalech.


Historia meczów Garbarnia - Orły:
15.08.2001: Garbarnia - Orły 0:3
23.03.2002 (Bochotnica): Orły - Garbarnia 4:0 (1:0)
25.09.2010 (Bochotnica): Orły - Garbarnia 3:2 (1:1), T. Guz (k), Hinz
08.05.2011: Garbarnia - Orły 0:3 (0:3)
28.08.2011: Garbarnia - Orły 5:1 (3:0), Partycki 2, Maleszyk 2, Głowacki
31.03.2012 (Bochotnica): Orły - Garbarnia 1:2 (1:2), Mazurkiewicz, Maleszyk
23.09.2012: Garbarnia - Orły 5:0 (1:0), Mazurkiewicz, Skorupski, Dziak, M. Zlot, Wiejak
05.05.2013 (Bochotnica): Orły - Garbarnia 1:1 (1:0), Sadurski (k)
15.08.2014 (Bochotnica): Orły - Garbarnia 3:2 (2:2), Wójciak, D. Stelmach
29.03.2015: Garbarnia - Orły 3:0 (0:0), Głowacki, Wałach, P. Rukasz
11.09.2016: Garbarnia - Orły 6:0 (1:0), M. Zlot 3, Mazurkiewicz, M. Wiejak, Figiel
15.04.2017 (Bochotnica): Orły - Garbarnia 1:4 (0:1), Wolszczak, Sadurski, Bieniek, Partycki
25.08.2019: Garbarnia - Orły 4:0 (1:0), Figiel 2, Głowacki, K. Rukasz
Strzelcy bramek dla Garbarni: Michał Zlot 4, Przemysław Figiel 3, Marcin Maleszyk 3, Marcin Mazurkiewicz 3, Paweł Partycki 3, Kamil Głowacki 2, Marek Sadurski 2, Maciej Wiejak 2, Mateusz Bieniek, Piotr Dziak, Karol Głowacki, Tomasz Guz, Mateusz Hinz, Kacper Rukasz, Patryk Rukasz, Karol Skorupski, Damian Stelmach, Rafał Wałach, Paweł Wolszczak, Kamil Wójciak


Pojedynki pomi
ędzy innymi zespołami z gmin Kurów i Kazimierz Dolny:
piłka nożna:
Garbarnia - KS Kazimierz Dolny (1 mecz: 1 nasza wygrana, 0 remisów, 0 porażek, bramki: 4:2)
Kurowianka /LKS; obecna Garbarnia/ Kurów - LZS Bochotnica (3: 1 0 2 5-8 + 7 nieznanych wyników)
Kurowianka - Spartan Skowieszynek (8: 6 0 2 33-10 + 2 ?)
Clementovia Klementowice - LZS Bochotnica (4: 2 0 2 15-10)
LZS Kłoda - LZS Skowieszynek (2 nieznane wyniki)
zawody sportowo-pożarnicze:
OSP Klementowice - OSP Kazimierz Dolny (1: 1 0 0)
OSP Klementowice - OSP Wierzchoniów (1: 0 0 1)
OSP Kłoda - OSP Kazimierz Dolny (1: 0 0 1)
OSP Kłoda - OSP Rzeczyca (1: 1 0 0)
OSP Kłoda - OSP Wierzchoniów (3: 2 0 1)
OSP Płonki - OSP Kazimierz Dolny (2: 0 0 2)
OSP Płonki - OSP Wierzchoniów (2: 2 0 0)
OSP Płonki - OSP Witoszyn (1: 0 0 1)
OSP Kłoda - OSP Wierzchoniów 5 (1 0 4) /kobiety/
OSP Kłoda - OSP Witoszyn 3 (3 0 0) /kobiety/


Pozostałe mecze XV kolejki:
Hetman - Wodniak (S15, Puławy)
Wilki - Błękitni (N12, Szczekarków)
Wawel - Gabaryty (N13)
Ciecierzyn - Góra (N15)
Amator - Żyrzyniak (N15)
GLKS - Drzewce (N16)

Sędziami meczu Jaworzanka - Garbarnia II będą: Karol Gołębiowski (jako główny), Paweł Komorek i Mariusz Bolek. Z gośćmi nasz drugi zespół grał 1 mecz - przegraliśmy go 1:3.


Historia meczów Garbarnia II - Jaworzanka:
26.08.2019, Szczekarków: Jaworzanka - Garbarnia 3:1 (2:1), Haba
Bramka dla nas: Tomasz Haba

Pojedynki pomiędzy innymi zespołami z gmin Kurów i Wilków:
piłka nożna:
Garbarnia /Kurowianka/ - Jaworzanka /LZS/ (12 meczów: 5 naszych wygranych, 1 remis, 0 porażek, bramki: 23-5 + wynik 6 meczów nieznany)
Garbarnia - Wilki Wilków Szczekarków-Kolonia (22: 8
6 8 47-40)
Kurowianka - Wólka Polanowska Wólka Dobrska (4: 0 0 0 0-0 + 4 wyniki nieznane)
Clementovia Klementowice - Wólka Polanowska Wólka Dobrska (2: 0 0 1 0-3 + 1 ?)


Pozostałe mecze XV kolejki:
Poraj - Powiślak II (N12)
Zawisza - SKS (N14)
Cisy - GKS (N16)
Dąbrowiak - Legion (N16)
Drako - Serokomla (N16:30)
pauza: Stal II


Młodzież:
juniorzy młodsi: Garbarnia - Serokomla Janowiec (S14)
trampkarze młodsi: Ludwiniak Ludwin-Kolonia - Garbarnia (S11)
młodzicy: Garbarnia - Powiślak Końskowola 0:3 wo
młodzicy młodsi: Garbarnia - Hetman Gołąb (S11)
orlicy młodsi: jeszcze nie rozpoczynają rozgrywek


Linki do wyników na żywo:
Orły - Garbarnia: https://regiowyniki.pl/mecz/20641/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_A/
Jaworzanka - Garbarnia II: https://regiowyniki.pl/mecz/20654/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_B/