Wyjazd pod lotnisko, rezerwy zaczynają sezon

Pierwsza drużyna zagra w sobotę o godzinie 16 w Radawcu Dużym z Sokołem Konopnica (mającym siedzibę z Kozubszczyźnie), rezerwy zaczną sezon w niedzielę o godzinie 16 w Bochotnicy z Orłami Kazimierz Dolny.

Z drużyną mającą siedzibę w Kozubszczyźnie graliśmy czterokrotnie (2 razy wygraliśmy, padło 0 remisów, 2 razy zremisowaliśmy; bramki: 11-5). Sędziami będą: Wiktor Słomka (jako główny), Piotr Kasperski i Kamil Kowalski.

Historia meczów Garbarnia - Sokół:
11.09.2005, Radawiec Duży: Sokół - Garbarnia 1:7 (1:4), Próchniak 2, Kozak 2, Piech, Skorupski, Pajórek
23.04.2006: Garbarnia - Sokół 3:3 (1:2), Wójciak, Pajórek, Skorupski
26.08.2017: Garbarnia - Sokół 1:1 (1:1), Guz
07.04.2018, Radawiec Duży: Sokół - Garbarnia 0:1 (0:0), M. Zlot
Strzelcy bramek dla Garbarni: Arkadiusz Kozak 2, Andrzej Pajórek 2, Mateusz Próchniak 2, Karol Skorupski 2, Tomasz Guz, Tomasz Piech, Kamil Wójciak, Michał Zlot.

Pozostałe mecze V kolejki:
Świdniczanka - Orion (S14, Świdnik Duży)
Tęcza - LKS (S16)
POM/Iskra - GKS (N16)
MKS/Ruch - Mazowsze (N16)
Stal - Wisła II (N17)
Polesie - Janowianka (N17)
Opolanin - Avia II (N17:30)

Z kazimierskim zespołem II drużyna jeszcze nigdy nie grała, zaś pierwsza drużyna mierzyła się 14 razy (8 zwycięstw Garbarni, 1 remis, 5 wygranych Orłów; bramki: 37-21). Sędziami niedzielnego meczu będą Adam Ciupek (jako główny) i Marcin Gawlik.


Historia meczów Garbarnia - Orły:
15.08.2001: Garbarnia - Orły 0:3
23.03.2002, Bochotnica: Orły - Garbarnia 4:0 (1:0)
25.09.2010, Bochotnica: Orły - Garbarnia 3:2 (1:1), T. Guz (k), Hinz
08.05.2011: Garbarnia - Orły 0:3 (0:3)
28.08.2011: Garbarnia - Orły 5:1 (3:0), Partycki 2, Maleszyk 2, Głowacki
31.03.2012, Bochotnica: Orły - Garbarnia 1:2 (1:2), Mazurkiewicz, Maleszyk
23.09.2012: Garbarnia - Orły 5:0 (1:0), Mazurkiewicz, Skorupski, Dziak, M. Zlot, Wiejak
05.05.2013, Bochotnica: Orły - Garbarnia 1:1 (1:0), Sadurski (k)
15.08.2014, Bochotnica: Orły - Garbarnia 3:2 (2:2), Wójciak, D. Stelmach
29.03.2015: Garbarnia - Orły 3:0 (0:0), Głowacki, Wałach, P. Rukasz
11.09.2016: Garbarnia - Orły 6:0 (1:0), M. Zlot 3, Mazurkiewicz, M. Wiejak, Figiel
15.04.2017, Bochotnica: Orły - Garbarnia 1:4 (0:1), Wolszczak, Sadurski, Bieniek, Partycki
25.08.2019: Garbarnia - Orły 4:0 (1:0), Figiel 2, Głowacki, K. Rukasz
07.04.2019, Bochotnica: Orły - Garbarnia 1:3 (1:1), Wałach, Figiel, Dziak
Strzelcy bramek dla Garbarni: Przemysław Figiel 4, Michał Zlot 4, Marcin Maleszyk 3, Marcin Mazurkiewicz 3, Paweł Partycki 3, Kamil Głowacki 2, Marek Sadurski 2, Rafał Wałach 2, Maciej Wiejak 2, Mateusz Bieniek, Maciej Dziak, Piotr Dziak, Karol Głowacki, Tomasz Guz, Mateusz Hinz, Kacper Rukasz, Patryk Rukasz, Karol Skorupski, Damian Stelmach, Paweł Wolszczak, Kamil Wójciak

Pojedynki pomi
ędzy innymi zespołami z gmin Kurów i Kazimierz Dolny:
piłka nożna:
Garbarnia - KS Kazimierz Dolny (1 mecz: 1 nasza wygrana, 0 remisów, 0 porażek, bramki: 4:2)
Kurowianka /LKS; obecna Garbarnia/ Kurów - LZS Bochotnica (3: 1 0 2 5-8 + 7 nieznanych wyników)
Kurowianka - Spartan Skowieszynek (8: 6 0 2 33-10 + 2 ?)
Clementovia Klementowice - LZS Bochotnica (4: 2 0 2 15-10)
LZS Kłoda - LZS Skowieszynek (2 nieznane wyniki)
zawody sportowo-pożarnicze:
OSP Klementowice - OSP Kazimierz Dolny (1: 1 0 0)
OSP Klementowice - OSP Wierzchoniów (1: 0 0 1)
OSP Kłoda - OSP Kazimierz Dolny (2: 1 0 1)
OSP Kłoda - OSP Rzeczyca (1: 1 0 0)
OSP Kłoda - OSP Wierzchoniów (3: 2 0 1)
OSP Płonki - OSP Kazimierz Dolny (2: 0 0 2)
OSP Płonki - OSP Wierzchoniów (2: 2 0 0)
OSP Płonki - OSP Witoszyn (1: 0 0 1)
OSP Kłoda - OSP Wierzchoniów 5 (1 0 4) /kobiety/
OSP Kłoda - OSP Witoszyn 3 (3 0 0) /kobiety/

Pozostałe mecze I kolejki (pauza: Jaworzanka):
Cisy - Zawisza (N11)
Serokomla - Stal II (N11)
Dąbrowiak - Poraj (N16)
Puławiak - SKS (N17)

Młodzież:
trampkarze: Polesie Kock - Garbarnia (S11)
młodzicy: Garbarnia - GKS Abramów (Pt17)
orlicy: jeszcze nie zaczynają sezonu
żacy: jeszcze nie zaczynają sezonu


Linki do wyników na żywo:
Orły - Garbarnia II: https://regiowyniki.pl/mecz/23729/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_B/
Sokół - Garbarnia: https://regiowyniki.pl/mecz/23058/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_okregowa/