Wyjazd na II rundę PP 2019/2020

W sobotę o godzinie 17 zagramy w Rykach z tamtejszym MKS-em/Ruchem Ryki. W dotychczasowej historii graliśmy dwa razy (0 naszych wygranych, 0 remisów, 2 porażki, bramki: 4-11) z tym zespołem, grającym jeszcze jako MKS /klub powstał z połączenia drużyn AutoMróz i Ruch/. Sędziami niedzielnego meczu będą: Michał Wasil (jako główny), Rafał Wójcik i Karol Kowalski. Zwycięzca meczu zagra w III rundzie z Granitem Bychawa.

Historia meczów Garbarnia - MKS-Ruch:
16.09.2009 (Ryki): Garbarnia - MKS 3:5 (0:3), J. Guz, Wójciak, M. Mazurkiewicz
07.08.2016, Garbarnia - MKS 1:6 (0:3), Kar. Głowacki
Strzelcy bramek dla Garbarni: Karol Głowacki, Jacek Guz, Marcin Mazurkiewicz, Kamil Wójciak

Historia meczów Garbarnia - AutoMróz (4: 1 0 3, 6:12)
02.11.2003: Garbarnia - AutoMróz 1:3
13.06.2004: AutoMróz - Garbarnia 2:3
24.10.2004: AutoMróz - Garbarnia 4:0
05.06.2005: Garbarnia - AutoMróz 2:3 (prawdopodobnie 2:0), Gajda, Strumnik
Znani strzelcy: Dariusz Gajda, Sebastian Strumnik
Historia meczów Garbarnia - Ruch /dawniej także Hortex/ (10: 0 3 5 7:19 + porażka + nieznany wynik)
22.09.1996: Garbarnia - Hortex 1:1, Mirosław
04.05.1997: Hortex - Garbarnia 2:1 (0:1), Gajda
09/10.08.1997: Hortex - Garbarnia 1:1 (?:1), Gajda
kwiecień 1998: Garbarnia - Hortex ?:?
wrzesień 2001: Ruch - Garbarnia ?:? /wygrana gospodarzy/
14.04.2002: Garbarnia - Ruch 2:4 (0:2), Piech, Nowocień
07.11.2004: Ruch - Garbarnia 2:0
19.06.2005: Garbarnia - Ruch 1:4
21.08.2005: Garbarnia - Ruch 1:5 (0:3), Kozak
25.06.2006: Ruch - Garbarnia 0:0
Znani strzelcy: Dariusz Gajda 2, Arkadiusz Kozak, Robert Mirosław, Adam Nowocień, Tomasz Piech
Historia meczów Garbarnia - MKS II (4: 2 0 2, 10:3)
22.10.2006: MKS II - Garbarnia 3:1
03.06.2007: Garbarnia - MKS II 4:0
30.09.2007: MKS II - Garbarnia 0:2
11.05.2008: Garbarnia - MKS II 3:0 wo /goście wycofali się z rozgrywek/

Bilans innych meczów klubów z gmin Kurów i Ryki:

piłka nożna:
Garbarnia /LZS/ - AmatorLeopoldów /Błyskawica, LZS, Spółdzielca/ Rososz (43: 11 4 14, 65:64 + 14 nieznanych wyników)
Clementovia Klementowice - AmatorLeopoldów /Błyskawica, LZS, Spółdzielca/ Rososz (8: 0 0 4 + 4 nieznane)
tenis stołowy:
Topspin Kurów - Arka Ryki (1: 0 0 1 1:10)
Topspin - Błękitni II Leopoldów (1: 1 0 0 10:7)
Topspin - Bobry II Bobrowniki (1: 0 0 1 3:10)

Pozostałe mecze II rundy Pucharu Polski:
GKS Niemce - Avia II Świdnik - GKS Niemce 7:3
Kadet Lisów - Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża) - Tęcza Bełżyce
Tajfun Ostrów Lubelski - Świdniczanka Świdnik (Świdnik Mały)
GKS Gościeradów (Gościeradów Ukazowy) - Janowianka Janów Lubelski
GLKS Potok Wielki (Osinki) - LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
KPP Opole Lubelskie - Stal Poniatowa
Amator Rososz-Leopoldów - Mazowsze Stężyca
Wisła II Puławy - Opolanin Opole Lubelskie

Tradycyjnie dla tych, którzy nie będą mogli być na meczu seniorów, przygotowaliśmy relację wynikową na żywo: https://regiowyniki.pl/mecz/22987/Pilka_Nozna/Lubelskie/Puchar_Polski/