Wyjazd do Ryk, II drużyna w Nałęczowie

W sobotę o godzinie 16 nasza pierwsza drużyna seniorska zagra w Rykach z MKS-em/Ruchem, druga drużyna zagra następnego dnia o 11 w Nałęczowie z Cisami.


W dotychczasowej historii graliśmy z MKS-em/Ruchem trzy razy (1 nasza wygrana /po dogrywce/, 0 remisów, 2 porażki, bramki: 6-11) z tym zespołem, grającym jeszcze jako MKS /klub powstał z połączenia drużyn AutoMróz i Ruch/. Sędziami sobotniego meczu będą: Michał Filip (jako główny), Paweł Czarnota i Anna Łuka. 

Historia meczów Garbarnia - MKS/Ruch:
16.09.2009 (Ryki): Garbarnia - MKS 3:5 (0:3), J. Guz, Wójciak, M. Mazurkiewicz
07.08.2016, Garbarnia - MKS 1:6 (0:3), Kar. Głowacki
03.08.2019: MKS/Ruch - Garbarnia 0:2 po dogr. (0:0, 0:0), Promis, Wiercigroch
Strzelcy bramek dla Garbarni: Karol Głowacki, Jacek Guz, Marcin Mazurkiewicz, Igor Promis, Adam Wiercigroch, Kamil Wójciak

Historia meczów Garbarnia - AutoMróz (4: 1 0 3, 6:12)
02.11.2003: Garbarnia - AutoMróz 1:3
13.06.2004: AutoMróz - Garbarnia 2:3
24.10.2004: AutoMróz - Garbarnia 4:0
05.06.2005: Garbarnia - AutoMróz 2:3 (prawdopodobnie 2:0), Gajda, Strumnik
Znani strzelcy: Dariusz Gajda, Sebastian Strumnik
Historia meczów Garbarnia - Ruch /dawniej także Hortex/ (10: 0 3 5 7:19 + porażka + nieznany wynik)
22.09.1996: Garbarnia - Hortex 1:1, Mirosław
04.05.1997: Hortex - Garbarnia 2:1 (0:1), Gajda
09/10.08.1997: Hortex - Garbarnia 1:1 (?:1), Gajda
kwiecień 1998: Garbarnia - Hortex ?:?
wrzesień 2001: Ruch - Garbarnia ?:? /wygrana gospodarzy/
14.04.2002: Garbarnia - Ruch 2:4 (0:2), Piech, Nowocień
07.11.2004: Ruch - Garbarnia 2:0
19.06.2005: Garbarnia - Ruch 1:4
21.08.2005: Garbarnia - Ruch 1:5 (0:3), Kozak
25.06.2006: Ruch - Garbarnia 0:0
Znani strzelcy: Dariusz Gajda 2, Arkadiusz Kozak, Robert Mirosław, Adam Nowocień, Tomasz Piech
Historia meczów Garbarnia - MKS II (4: 2 0 2, 10:3)
22.10.2006: MKS II - Garbarnia 3:1
03.06.2007: Garbarnia - MKS II 4:0
30.09.2007: MKS II - Garbarnia 0:2
11.05.2008: Garbarnia - MKS II 3:0 wo /goście wycofali się z rozgrywek/

Bilans innych meczów klubów z gmin Kurów i Ryki:

piłka nożna:
Garbarnia /LZS/ - AmatorLeopoldów /Błyskawica, LZS, Spółdzielca/ Rososz (43: 11 4 14, 65:64 + 14 nieznanych wyników)
Clementovia Klementowice - AmatorLeopoldów /Błyskawica, LZS, Spółdzielca/ Rososz (8: 0 0 4 + 4 nieznane)
tenis stołowy:
Topspin Kurów - Arka Ryki (1: 0 0 1 1:10)
Topspin - Błękitni II Leopoldów (1: 1 0 0 10:7)
Topspin - Bobry II Bobrowniki (1: 0 0 1 3:10)

Pozostałe mecze IX kolejki:
Opolanin - Orion (grali w środę)
Sokół - Stal (S16, Radawiec Duży)
Polesie - Wisła II (S16)
Tęcza - Avia II (N13)
POM/Iskra - Świdniczanka (N15)
Mazowsze - GKS (N15)
LKS - Janowianka (N15)

Sędziami meczu Cisy - Garbarnia II będą: Rafał Cięciara (główny), Rafał Czubiel i Bartosz Wawer. Z gospodarzami nasza "dwójka" grała 2 razy (1 wygrana Garbarni II, 0 remisów, 1 porażka, bramki: 4-4).
 
Historia meczów Garbarnia II - Cisy:

28.10.2018: Cisy - Garbarnia II 1:2 (0:0), Hajduk, Poradzisz

..2019: Garbarnia II - Cisy 2:3 (1:1), Rukasz, Poradzisz (k)

Strzelcy bramek dla nas: Sebastian Poradzisz 2, Mirosław Hajduk, Patryk Rukasz

Bilans spotkań innych klubów z gmin Kurów i Nałęczów:
piłka nożna:

Garbarnia - Cisy (15 meczów: 8 naszych wygranych, 3 remisy, 3 porażki, bramki 23-22 + 1 wynik nieznany)
Garbarnia - Cisy II (13: 7 3 3 39-24)
LKS /LZS/ Kurów - LZS Nałęczów (8: 0 0 1 0-3 + 6 + wygrana)
Garbarnia - KS Drzewce (17: 8 5 4 35-18)
Garbarnia - Cisy II Drzewce (1: 0 0 1 2-4)
Kurowianka - RSP /LZS/ Drzewce (4: 3 1 0 15-11)
LKS Kurów - LZS Sadurki (4: 1 0 1 5:6 + 2)
LKS Kurów - LZS Czesławice (2: 1 0 0 8:1 + 1)
Clementovia Klementowice - LZS Nałęczów (12: 0 0 0 0:0 + 12)
Clementovia - LZS Czesławice (2: 0 0 0 0:0 + 2)
Clementovia - LZS Sadurki (4: 0 0 1 0:3 + 3)
LZS Kłoda - LZS Czesławice (2: 0 0 0 0:0 + 2)
piłka siatkowa:
Clementovia - Zryw Nałęczów (1: 0 0 0 0:0 + 1)
Clementovia - LZS Nałęczów (2: 0 0 1 0:3 + 1) /kobiety/
zawody sportowo-pożarnicze:
Kolonia Klementowice - OSP Bronice (1: 0 0 0 + 1)
OSP Klementowice - OSP Bronice (2: 1 0 1)
OSP Kłoda - OSP Bronice (3: 1 0 1 + 1)
OSP Kłoda - OSP Nałęczów (3: 1 0 1 + 1)
OSP Kłoda - OSP Nałęczów (1: 1 0 0) /kobiety/
OSP Kurów - OSP Nałęczów (1: 0 0 0 + 1)
OSP Płonki - OSP Bronice (3: 0 0 2 + 1)
OSP Płonki - OSP Nałęczów (4: 1 0 1 + 2)
LZF Kurów - OSP Nałęczów (1: 1 0 0)

Pozostałe mecze V kolejki (pauza: SKS):
Dąbrowiak - Puławiak (N15, Dąbrowa Wronowska)
Jaworzanka - Zawisza (N15)
Stal II - Poraj (N15)
Serokomla - Orły (N16)

Młodzież:
trampkarze: Gigant Przytoczno - Garbarnia (S15)
młodzicy: Zyrzyniak Żyrzyn - Garbarnia (S11)
orlicy: -
żacy: -