Wyjazd do lidera, rezerwy z Orlętami Nowodwór (12.06.2022)

W niedzielę o godzinie 18 zagramy w Poniatowej ze Stalą, która awansowała kilka tygodni temu do IV ligi. Garbarnia II o godzinie 14 podejmie u siebie Orlęta Nowodwór.

Ze Stalą graliśmy 15 razy (5 naszych wygranych, 2 remisy, 8 porażek /w tym 1 bez znanego wyniku/; bramki: 24-46). Mecz sędziować będą: Michał Zych (główny), karol antoń, Natalia Kuziel.

Historia meczów Garbarnia - Stal:
17.11.1991: Garbarnia - Stal /nieznaczna wygrana gości/
06.10.1996: Garbarnia - Stal 4:1 (1:0), Hrycaj, Gajda, Mirosław, Gajewski
18.05.1997: Stal - Garbarnia 3:2 (3:2), Mirosław 2
19.10.1997: Stal - Garbarnia 0:2 (0:1), Kołodziej, Iwanek
06/07.06.1998: Garbarnia - Stal 4:1 (3:0)
sierpień 2001: Stal - Garbarnia 11:1 (2:1), Pi. Rukasz
27.03.2002: Garbarnia - Stal 0:3 (0:3)
20.08.2017: Stal - Garbarnia 7:1 (4:1), Wałach (k)
31.03.2018: Garbarnia - Stal 1:1, Sieklicki
25.08.2019: Stal - Garbarnia 1:1 (1:1), Promis (k)
07.03.2020, Puławy: Garbarnia - Stal 2:5 (1:2), Promis, Piskorz (sparing, mecz oficjalny miał odbyć się 29.03 w Kurowie - odwołany z powodu pandemii)
12.08.2020: Garbarnia - Stal 1:0 (0:0), Bieniek
26.08.2020: Stal - Garbarnia 4:3 (4:2), M. Zlot 3
02.06.2021: Stal - Garbarnia 1:2 (0:1), Głowacki, M. Zlot
11.11.2021: Garbarnia - Stal 1:9 (0:2), Dajos (k)

Znani strzelcy bramek dla Garbarni: Michał Zlot 4, Robert Mirosław 3, Igor Promis 2, Mateusz Bieniek, Paweł Dajos, Dariusz Gajda, Ireneusz Gajewski, Karol Głowacki, Artur Hrycaj, Cezary Iwanek, Andrzej Kołodziej, Adam Piskorz, Piotr Rukasz, Krzysztof Sieklicki, Rafał Wałach

Historia meczów zespołów z gmin Kurów i Poniatowa:
piłka nożna:
Garbarnia - Stal II (16 meczów: 1 wygrana Garbarni, 3 remisy, 8 porażek; bramki: 16-33 + 4 nieznane wyniki)
Garbarnia - Wiking Leśniczówka Poniatowa (4: 0 0 4 1-12)
Garbarnia - Drako Kowala Pierwsza (10: 8 1 1 31-13)
Garbarnia - Poraj Kraczewice Prywatne (10: 9 0 1 50-10)
Garbarnia II - Stal II (4: 1 0 3 3-6)
Garbarnia II - Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska Plizin (3: 3 0 0 13-3)
Garbarnia II - Drako Kowala Pierwsza (2: 0 0 2 1-11)
Garbarnia II - Poraj Kraczewice Prywatne (3: 1 1 1 4-4)
Clementovia Klementowice - Stal II Poniatowa (8: 0 0 0 0-0 + 8)
piłka siatkowa:
Clementovia - Stal (5: 4 0 1 13-3 + 1) /kobiety/

Z Orlętami nasze rezerwy grały 4 razy (wygraliśmy dwa razy, raz był remis; bramki 11:6).

Historia meczów Garbarnia - Orlęta:
06.09.2020: Orlęta - Garbarnia II 2:6 (0:3), Hajduk 3, M. Zlot, S. Zlot, Mazurkiewicz
25.04.2021: Garbarnia II - Orlęta 3:2 (2:2), Hajduk 2, Rukasz
11.11.2021: Orlęta - Garbarnia II 2:2 (1:0), Stelmach, Partycki
Bramki dla nas: Mirosław Hajduk 5, Marcin Mazurkiewicz, Patryk Rukasz, Michał Zlot, Sebastian Zlot


Grupy młodzieżowe:
trampkarze: Garbarnia - Tarpan Korchów (S11)
młodzicy: koniec sezonu
orlicy: turniej ligowy (S10, Kurów); przeciwnicy: GKS Abramów, Żyrzyniak Żyrzyn

Linki do wyników seniorów na żywo w serwisie RegioWyniki (relacja z meczu rezerw niepewna):
Stal - Garbarnia: https://regiowyniki.pl/mecz/53915/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_okregowa/
Garbarnia - Orlęta: https://regiowyniki.pl/mecz/53927/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_B/