VI kolejka: u siebie z Górą, "dwójka" jedzie do Smoka

Garbarnia zagra w sobotę o godzinie 14 u siebie z KS-em Góra Puławska, a “dwójka” w niedzielę o godzinie 16 w Kowali Drugiej z Drako 

Kowala Pierwsza.


Z zespołem z Góry Puławskiej graliśmy 17 razy (5 wygranych, 1 remis, 11 porażek,bramki: 30-48). Sędziami najbliższego meczu będą: Marek 

Klępka (jako główny), Kacper Stróż i Mariusz Bolek.


Historia meczów Garbarnia - KS:

07.10.2007: Garbarnia - Góra 3:5

18.05.2008: Góra - Garbarnia 4:1 (0:1), Wałach

17.08.2008: Garbarnia - KS 4:3

24.08.2008: Garbarnia - Góra 0:3 (0:3)

05.04.2009: Góra - Garbarnia 5:2, Skorupski, Kuflewski

17.10.2010: Garbarnia - KS 0:2 (0:2)

29.05.2011: KS - Garbarnia 5:2 (3:0), Wałach (k), sam.

11.09.2011: Garbarnia - KS 2:1 (0:0), Skorupski, Wałach

22.04.2012: KS - Garbarnia 2:0 (1:0)

12.09.2012: Garbarnia - KS 1:5 (0:2), Mazurkiewicz (k)

07.04.2013, Puławy: KS - Garbarnia 1:1 (0:0), Gotowała

22.09.2013: Garbarnia - KS 2:4 (1:1), Maleszyk, M. Zlot

04.05.2014: KS - Garbarnia 0:3 (0:2), Guz, Gotowała, Skorupski

31.08.2014: KS - Garbarnia 2:4 (0:1), M. Zlot, T. Guz, Mazurkiewicz, Wiejak

12.04.2015: Garbarnia - KS 3:0 (1:0), Wałach (k), Mazurkiewicz, Wiejak

26.09.2015: KS - Garbarnia 2:0 (0:0)

08.05.2016: Garbarnia - KS 2:4 (1:0), Kopeć 2

Znani strzelcy bramek dla nas: Rafał Wałach 4, Marcin Mazurkiewicz 3, Karol Skorupski 3, Hubert Gotowała 2, Kamil Kopeć 2, Maciej Wiejak 2, 

Michał Zlot 2, Jacek Guz, Tomasz Guz, Michał Kuflewski, Marcin Maleszyk, gol samobójczy


Pojedynki pomiędzy innymi zespołami z gmin Kurów i Puławy:

piłka nożna:

Garbarnia - Hetman (LZS) Gołąb (28 meczów: 11 wygranych, 3 remisy, 11 porażek,bramki: 61-57; trzy wyniki nieznane)

Garbarnia - LZS Kajetanów (2: 2 0 0 11-4)

Garbarnia II - SKS Leokadiów (1: 0 0 1 2-4)

zawody sportowo-pożarnicze:

Kolonia Klementowice - OSP Łęka (0: 0 0 0 + 1) 

OSP Klementowice - OSP Leokadiów (1: 1 0 0)

OSP Klementowice - OSP Opatkowice (2: 1 0 1)

OSP Kłoda - OSP Leokadiów (6: 4 0 2)

OSP Kłoda - OSP Łęka (2: 0 0 1 + 1)

OSP Kłoda - OSP Niebrzegów (1: 0 0 1)

OSP Kłoda - OSP Opatkowice (1: 0 0 1)

OSP Kłoda - OSP Dobrosławów (1: 0 0 1) /kobiety/

OSP Płonki - OSP Leokadiów (5: 1 0 4)

OSP Płonki - OSP Łęka (2: 1 0 1) 


Pozostałe mecze VI kolejki:

Żyrzyniak - GLKS (S16)

Gabaryty - Hetman (N12)

Wodniak - Drzewce (N13:30)

Amator - Orły (N15)

Wilki - Wawel (N16, Szczekarków)

Błękitni - Ciecierzyn (N16)


Sędziami meczu Drako - Garbarnia II będą: Ciupek (jako główny) i Maciej Przystupa. Z drużyną nazywaną także Draco, mającą siedzibę w Kowali 

Pierwszej, nasza “jedynka” grała 10 razy (8 naszych zwycięstw, remis, porażka, bramki 31-13).


Historia meczów Garbarnia - Drako:

06.11.2010, Kowala Druga: Drako - Garbarnia 1:2 (1:1), Łukasz Kręcisz (sam.), Wójciak

19.06.2011: Garbarnia - Drako 2:1 (0:1), Łukasz Kręcisz (sam.), Partycki

18.09.2011, Kowala Druga: Drako - Garbarnia 0:3 (0:3), Mazurkiewicz, Maleszyk, Partycki

29.04.2012: Garbarnia - Drako 1:1 (1:1), Partycki

14.10.2012, Kowala Druga) Drako - Garbarnia 5:1 (1:1), Figura

26.05.2013: Garbarnia - Drako 3:0 (2:0), Mazurkiewicz 2, Piotr Kręcisz (sam.)

08.09.2013: Garbarnia - Drako 5:1 (1:1), Maleszyk 2 (,k), M. Zlot 2, Głowacki

27.04.2014, Kowala Druga: Drako - Garbarnia 2:3 (0:1, przerwany w 85’ z powodu

uderzenia kierownika drużyny gości przez masażystę gospodarzy), Łukasz Kręcisz (sam.), Stelmach, Skorupski

21.09.2014, Kowala Druga): Drako - Garbarnia 1:9 (0:4), Wójciak 4, T. Guz (k), K. Rukasz, Wałach, Figiel, Haba

01.05.2015: Garbarnia - Drako 2:1 (2:0), Wiejak 2

Znani strzelcy bramek dla Garbarni: Kamil Wójciak 5, Marcin Maleszyk 3, Marcin Mazurkiewicz 3, Paweł Partycki 3, Maciej Wiejak 2, Michał Zlot 2, 

Przemysław Figiel, Łukasz Figura, Kamil Głowacki, Tomasz Guz, Tomasz Haba, Kacper Rukasz, Karol Skorupski, Damian Stelmach, Rafał Wałach, 

Łukasz Kręcisz (3 sam.), Piotr Kręcisz (sam.)


Historia meczów zespołów z gmin Kurów i Poniatowa:

piłka nożna:

Garbarnia - Stal Poniatowa (9 meczów: 3 wygrane Garbarni, remis, 5 porażek /w tym jedna bez znanego wyniku/; bramki: 15-27)

Garbarnia - Stal II (18: 1 3 8 16-33 + 6 nieznanych wyników)

Garbarnia - Wiking Leśniczówka Poniatowa (4: 0 0 4 1-12)

Garbarnia - Poraj Kraczewice Prywatne (10: 9 0 1 50-10)

Clementovia Klementowice - Stal II Poniatowa (8: 0 0 0 0-0 + 8)

piłka siatkowa:

Clementovia - Stal (5: 4 0 1 13-3 + 1) /kobiety/


Pozostałe mecze VI kolejki:

Jaworzanka - GKS (N12, Szczekarków)

Dąbrowiak - Zawisza (N16, Dąbrowa Wronowska)

Serokomla - Poraj (N16)

SKS - Stal II (N16, Puławy)

Legion - Cisy (N16:30, Bogucin)

pauza: Powiślak II


Młodzież:
juniorzy młodsi: pauza

trampkarze młodsi: Garbarnia - Żyrzyniak Żyrzyn (N14)

młodzicy: GKS Niemce - Garbarnia (S14)

młodzicy młodsi: Garbarnia - Powiślak Końskowola (W17:30)

orlicy młodsi: turniej ligowy w Opolu Lubelskim (S10); skład: Dubler Opole Lubelskie, Stal Poniatowa, Garbarnia, Orka Kluczkowice, Orlik Janów Lubelski

 
Linki do wyników na żywo:

Garbarnia - KS: https://regiowyniki.pl/mecz/17855/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_A/

Drako - Garbarnia II: https://regiowyniki.pl/mecz/18739/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_B/