V kolejka: Hetman i Serokomla

Garbarnia zagra w sobotę o godzinie 15 w Puławach z Hetmanem Gołąb, a “dwójka” w niedzielę o godzinie 11 u siebie z Serokomlą Janowiec.

Z zespołem z Gołębia graliśmy minimum 27 razy (uznając Hetman jako spadkobiercę LZS-u; 10 wygranych, 3 remisy, 11 porażek, bramki 57-57; 
wynik trzech meczów nieznany). Sędziami najbliższego meczu będą: Paweł Komorek (jako główny), Artur Stępniak i Piotr Słotwiński.

Historia meczów Garbarnia - Hetman:
13.07.1974: LKS Kurów - LZS Gołąb 8:0 (0:0), W. Kuszyk 6, Jasiocha 2
17.09.1978: Garbarnia - LZS 1:3 (1:2), Mazurkiewicz
29.04.1979: LZS - Garbarnia ?:?
08.10.1989: Hetman - Garbarnia 1:4
17.06.1990: Garbarnia - Hetman 1:4
02.09.1990: Hetman - Garbarnia 1:4
24.09.1990: Garbarnia - Hetman 2:0
1991: Garbarnia - Hetman ?:?
1991: Hetman - Garbarnia ?:?
29.09.1991: Garbarnia - Hetman 4:1, Wójciak 2, Gronowski, Gajda
24.05.1992: Hetman - Garbarnia 3:6
08.09.1993: Hetman - Garbarnia 2:4
22.09.2002: Garbarnia - Hetman 2:3
01.05.2003: Hetman - Garbarnia 6:1, Dziak
19.10.2003: Hetman - Garbarnia 5:0
30.05.2004: Garbarnia - Hetman 2:3
13.08.2006: Garbarnia - Hetman 0:3 wo (jeden gracz powinien pauzować za kartki), na boisku 4:2 (?:1)
24.09.2006: Hetman - Garbarnia 3:3, Pękała 3
06.05.2007: Garbarnia - Hetman 1:3
29.08.2009: Hetman - Garbarnia 2:1 (0:0), sam.
22.04.2010 (Wola Przybysławska): Garbarnia - Hetman 3:0 (1:0), Wójciak 2, M. Mazurkiewicz
11.09.2010: Hetman - Garbarnia 2:0 (0:0)
17.04.2011: Garbarnia - Hetman 0:5 (0:2)
20.09.2015: Garbarnia - Hetman 2:2 (0:1), Kopeć, Wałach
03.05.2016 (Puławy): Hetman - Garbarnia 1:2 (0:1), Kopeć, Gotowała
25.09.2016 (Puławy): Hetman - Garbarnia 3:3 (2:1), Mazurkiewicz, Partycki, Wolszczak
30.04.2017: Garbarnia - Hetman 3:2 (0:1), Wałach 3 (,k,k)
Znani strzelcy bramek dla nas: Włodzimierz Kuszyk 6, Rafał Wałach 4, Krzysztof Pękała 3, Krzysztof Jasiocha 2, Kamil Kopeć 2, Marcin Mazurkiewicz 2, 
Andrzej Wójciak 2, Kamil Wójciak 2, Wojciech Dziak, Dariusz Gajda, Hubert Gotowała, Sławomir Gronowski, Andrzej Mazurkiewicz, Paweł Partycki, 
Paweł Wolszczak, gol samobójczy

Pojedynki pomiędzy innymi zespołami z gmin Kurów i Puławy:
piłka nożna:
Garbarnia - KS Góra Puławska (17 meczów: 5 wygranych, 1 remis, 11 porażek,bramki: 30-48)
Garbarnia - LZS Kajetanów (2: 2 0 0 11-4)
Garbarnia II - SKS Leokadiów (1: 0 0 1 2-4)
zawody sportowo-pożarnicze:
Kolonia Klementowice - OSP Łęka (0: 0 0 0 + 1) 
OSP Klementowice - OSP Leokadiów (1: 1 0 0)
OSP Klementowice - OSP Opatkowice (2: 1 0 1)
OSP Kłoda - OSP Leokadiów (6: 4 0 2)
OSP Kłoda - OSP Łęka (2: 0 0 1 + 1)
OSP Kłoda - OSP Niebrzegów (1: 0 0 1)
OSP Kłoda - OSP Opatkowice (1: 0 0 1)
OSP Kłoda - OSP Dobrosławów (1: 0 0 1) /kobiety/
OSP Płonki - OSP Leokadiów (5: 1 0 4)
OSP Płonki - OSP Łęka (2: 1 0 1) 

Pozostałe mecze V kolejki:
GLKS - Błękitni (S16)
Wawel - Amator (S16:30)
Góra - Drzewce (S16:30)
Ciecierzyn - Gabaryty (N15)
Wilki - Wodniak (N16, Szczekarków)
Orły - Żyrzyniak (N16, Bochotnica)

Sędziami meczu Garbarnia II - Serokomla będą: Ewelina Szczołko (jako główna), Seweryn Sarna, Maciej Komendarski. Z gośćmi nasz pierwszy zespół grał 50 
razy (19 naszych zwycięstw, 3 remisy, 13 porażek, 15 wyników nieznanych).

Historia meczów Garbarnia - Serokomla:
21.04.1996: Garbarnia - Legion 1:1 (0:1), Mirosław
22.03.2000: Legion - Garbarnia 1:4 (0:3), Gutek 2, Ryczek, Komsta
28/29.10.2000: Garbarnia - Legion 0:2
09/10.06.2001: Legion - Garbarnia 2:1
04.04.2002: Garbarnia - Legion ?:? /awans gospodarzy/
Znai strzelcy bramek dla Garbarni: Andrzej Gutek 2, Dariusz Komsta, Robert Mirosław, Artur Ryczek

Pojedynki pomiędzy innymi zespołami z gmin Kurów i Janowiec:
piłka nożna:Clementovia Klementowice - LZS Janowiec (4 mecze: 1 wygrana Clementovii, 0 remisów, 3 porażki, bramki: 7:12 + 8 nieznanych wyników /w tym porażka/)
zawody sportowo-pożarnicze:
OSP Klementowice - OSP Janowiec (1: 1 0 0)
OSP Klementowice - OSP Oblasy (1: 0 0 1)
OSP Kłoda - OSP Janowiec (1: 1 0 0)
OSP Kłoda - OSP Oblasy (3: 3 0 0)
OSP Kłoda - OSP Oblasy (4: 3 0 1) /kobiety/
OSP Płonki - OSP Janowiec (2: 2 0 0)
OSP Płonki - OSP Oblasy (2: 2 0 0)

Pozostałe mecze V kolejki:
Poraj - Legion (N11)
Zawisza - Drako (N16)
Cisy - SKS (N16)
Stal II - Jaworzanka (N16)
GKS - Powiślak II (N16:30)
pauza: Dąbrowiak

Młodzież:
juniorzy młodsi: Serokomla Janowiec - Garbarnia (S13:30)
trampkarze młodsi: Orlik Dęblin - Garbarnia (S16)
młodzicy: Garbarnia - MOSiR Lubartów (S11)
młodzicy młodsi: Żyrzyniak Żyrzyn - Garbarnia (Ś17)
orlicy młodsi: turniej ligowy w Poniatowej (N10); skład: Stal Poniatowa, Garbarnia, Dubler Opole Lubelskie, Orka Kluczkowice, Janowski Orlik Janów Lubelski
 
Linki do wyników na żywo: