U siebie z GLKS-em, druga drużyna w Bochotnicy z SKS-em

Garbarnia zagra w niedzielę o godzinie 15 u siebie z GLKS-em Michów, a “dwójka” tego samego dnia o godzinie 12 w Bochotnicy
z SKS-em Leokadiów.


Z michowskim zespołem graliśmy czterokrotnie (komplet naszych wygranych - bramki 18:6). Sędziami niedzielnego meczu będą: Mateusz
Złotnicki (jako główny), Adam Kontnik i Kornel(?) Dusiński.


Historia meczów Garbarnia - GLKS:

13.10.1991: Garbarnia - LZS 3:0 wo (goście wycofali się z rozgrywek)

07.06.1992: LZS - Garbarnia 0:3 wo (gospodarze wycofali się z rozgrywek)

15.08.2008: GLKS - Garbarnia 2:5

02.09.2019: GLKS - Garbarnia 4:7 (1:3), Wałach 2, M. Zlot 2, Figiel, Promis, S. Zlot

Znani strzelcy bramek dla nas: Rafał Wałach 2, Michał Zlot 2, Przemysław Figiel, Igor Promis, Sebastian Zlot


Pozostałe mecze XVI kolejki:

Gabaryty - Orły (N1)

Drzewce - Ciecierzyn (N15)
Góra - Hetman (N15)

Żyrzyniak - Wilki (N16)
Błękitni - Wawel (N16)
Wodniak - Amator (N17)


Z SKS-em nasza druga drużyna grała raz - przegraliśmy 2:4. Sędziami meczu w Bochotnicy będą: Paweł Komorek (jako główny), Maciej Jabłoński i Mariusz Bolek.

Historia meczów Garbarnia II - SKS:

02.09.2018: Garbarnia II - SKS 2:4 (0:4), Partycki, Maciej Nowak (sam.)
Strzelec bramki dla nas: Paweł Partycki + gol samobójczy


Pojedynki pomiędzy innymi zespołami z gmin Kurów i Puławy:

piłka nożna:

Garbarnia (LKS) - Hetman (LZS) Gołąb (28 meczów: 11 zwycięstw Garbarni, 3 remisów, 11 porażek, bramki: 61-58 + 3 wyniki nieznane)

Garbarnia - KS Góra Puławska (18: 6 1 11 33-48)

Kurowianka Kurów - LZS Kajetanów (2: 2 0 0 11-4)

zawody sportowo-pożarnicze:

Kolonia Klementowice - OSP Łęka (0: 0 0 0 + 1)

OSP Klementowice - OSP Leokadiów (1: 1 0 0)

OSP Klementowice - OSP Opatkowice (2: 1 0 1)

OSP Kłoda - OSP Leokadiów (6: 4 0 2)

OSP Kłoda - OSP Łęka (2: 0 0 1 + 1)

OSP Kłoda - OSP Niebrzegów (1: 0 0 1)

OSP Kłoda - OSP Opatkowice (1: 0 0 1)

OSP Kłoda - OSP Dobrosławów (1: 0 0 1) /kobiety/

OSP Płonki - OSP Leokadiów (5: 1 0 4)

OSP Płonki - OSP Łęka (2: 1 0 1)


Pozostałe mecze XVI kolejki:

Serokomla - Dąbrowiak (S11)

Legion - Zawisza (N11, Wola Przybysławska /Garbów/)
Jaworzanka - Poraj (N15, Szczekarków)

GKS - Stal II (N16)

Powiślak II - Cisy (N17)

pauza: Drako


Młodzież:
juniorzy młodsi: pauza

trampkarze młodsi: Victoria Parczew - Garbarnia (S14)
młodzicy: GLKS Michów - Garbarnia 3:0 wo

młodzicy młodsi: Orlik Lubartów - Garbarnia (N12:30)

orlicy młodsi (turniej w Lubartowie, S13:30) - drużyny: Orlik Lubartów, MOSiR Lubartów, KS Nasutów, LKS Kamionka, Garbarnia

 
Linki do wyników na żywo:

Garbarnia - GLKS: https://regiowyniki.pl/mecz/20642/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_A/

SKS - Garbarnia II: https://regiowyniki.pl/mecz/20655/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_B/   (relacja niepewna)