Transfery rezerw

Do drugiej drużyny przed nowym sezonem zostali zgłoszeni zawodnicy, którzy nie grali w poprzednim sezonie w rezerwach. Są nimi (nie uwzględniono graczy, którzy grali w I lub II drużynie w tamtej rundzie oraz ci, co grają obecnie w I): Sebastian Chabros, Marcin Mazurkiewicz, Michał Piech, Maksym Mrozek, Filip Tutkaj, Dominik Wawer. Prawdopodobnie to nie koniec wzmocnień.

Sebastian Chabros urodził się w 2003 roku. Grał w naszych drużynach młodzieżowych od 2016 roku, jest pomocnikiem.

Marcin Mazurkiewicz (1990) wraca do naszej drużyny jako zawodnik po rocznym zawieszeniu kariery. W I drużynie grał minimum 225 oficjalnych meczów, w których zdobył 72 bramki. Prawdopodobnie będzie występował na pozycji napastnika.

Michał Piech urodził się w 2002 roku. Grał w naszych drużynach młodzieżowych od 2013 roku, jest pomocnikiem.

Maksym Mrozek (2003) jest pomocnikiem i wychowankiem młodzików Garbarni, potem grał w grupach młodzieżowych Powiślaka Końskowola i Wisły Puławy.

Filip Tutkaj także urodził się w 2003 roku, jest pomocnikiem. Jest wychowankiem młodzików Garbarni, potem występował w grupach młodzieżowych Wisły Puławy i Sygnału Lublin.

Dominik Wawer jest wychowankiem Garbarni, w rundzie jesiennej poprzedniego sezonu zagrał w drużynie rezerw 10 meczów. Przebywał na półrocznym wypożyczeniu w Powiślaku II Końskowola.