Terminarz

Lubelskie | Klasa okregowa

Czwartek, 15 Sierpnia 2019
11:00
Wisła II Puławy
-
Garbarnia Kurów
4:2
10:00
Avia II Świdnik
-
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
1:2
11:00
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
-
Mazowsze Stężyca
2:0
16:00
Świdniczanka Świdnik Mały
-
GKS Niemce
5:0
17:00
Stal Poniatowa
-
Janowianka Janów Lubelski
1:4
17:00
Opolanin Opole Lubelskie
-
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
5:1
17:00
POM/Iskra Piotrowice
-
MKS/Ruch Ryki
6:1
17:00
Polesie Kock
-
Tęcza Bełżyce
0:2
Sobota, 17 Sierpnia 2019
17:00
Avia II Świdnik
-
Wisła II Puławy
1:4
Niedziela, 18 Sierpnia 2019
15:00
Mazowsze Stężyca
-
POM/Iskra Piotrowice
0:5
16:00
GKS Niemce
-
Stal Poniatowa
0:1
16:00
Garbarnia Kurów
-
Świdniczanka Świdnik Mały
1:6
17:00
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
-
Tęcza Bełżyce
3:6
17:00
MKS/Ruch Ryki
-
Polesie Kock
1:3
17:00
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
-
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
0:2
17:00
Janowianka Janów Lubelski
-
Opolanin Opole Lubelskie
0:3
Niedziela, 25 Sierpnia 2019
17:00
Stal Poniatowa
-
Garbarnia Kurów
1:1
Środa, 28 Sierpnia 2019
17:00
Garbarnia Kurów
-
Opolanin Opole Lubelskie
4:5
Sobota, 31 Sierpnia 2019
16:00
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
-
Garbarnia Kurów
1:3
Sobota, 07 Września 2019
16:00
Garbarnia Kurów
-
POM/Iskra Piotrowice
0:0
Piątek, 13 Września 2019
17:00
Polesie Kock
-
Garbarnia Kurów
0:0
Sobota, 21 Września 2019
16:00
Garbarnia Kurów
-
Tęcza Bełżyce
1:1
Sobota, 28 Września 2019
16:00
MKS/Ruch Ryki
-
Garbarnia Kurów
2:2
Sobota, 05 Października 2019
11:00
Garbarnia Kurów
-
Mazowsze Stężyca
4:0
Niedziela, 13 Października 2019
11:00
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
-
Garbarnia Kurów
0:3
Niedziela, 20 Października 2019
14:30
Garbarnia Kurów
-
Janowianka Janów Lubelski
2:2
Sobota, 26 Października 2019
13:00
GKS Niemce
-
Garbarnia Kurów
1:2
Niedziela, 03 Listopada 2019
14:00
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
-
Garbarnia Kurów
0:0
Sobota, 09 Listopada 2019
13:00
Garbarnia Kurów
-
Avia II Świdnik
1:0
Sobota, 24 Sierpnia 2019
14:30
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
-
Janowianka Janów Lubelski
0:1
16:00
Świdniczanka Świdnik Mały
-
Avia II Świdnik
8:0
16:00
Tęcza Bełżyce
-
MKS/Ruch Ryki
2:1
17:00
Polesie Kock
-
Mazowsze Stężyca
4:3
Niedziela, 25 Sierpnia 2019
11:00
Wisła II Puławy
-
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
1:1
17:00
Opolanin Opole Lubelskie
-
GKS Niemce
1:1
17:00
POM/Iskra Piotrowice
-
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
3:0
Środa, 28 Sierpnia 2019
17:00
Mazowsze Stężyca
-
Tęcza Bełżyce
1:4
17:00
Janowianka Janów Lubelski
-
POM/Iskra Piotrowice
0:4
17:00
GKS Niemce
-
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
0:0
17:00
Avia II Świdnik
-
Stal Poniatowa
3:5
17:00
Wisła II Puławy
-
Świdniczanka Świdnik Mały
4:8
17:30
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
-
MKS/Ruch Ryki
0:0
17:45
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
-
Polesie Kock
1:4
Sobota, 31 Sierpnia 2019
14:00
Świdniczanka Świdnik Mały
-
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
6:0
16:00
Tęcza Bełżyce
-
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
3:0
Niedziela, 01 Września 2019
16:00
POM/Iskra Piotrowice
-
GKS Niemce
2:0
16:00
MKS/Ruch Ryki
-
Mazowsze Stężyca
6:4
17:00
Stal Poniatowa
-
Wisła II Puławy
3:2
17:00
Polesie Kock
-
Janowianka Janów Lubelski
4:3
17:30
Opolanin Opole Lubelskie
-
Avia II Świdnik
8:1
Sobota, 07 Września 2019
10:00
Janowianka Janów Lubelski
-
Tęcza Bełżyce
1:1
17:00
Świdniczanka Świdnik Mały
-
Stal Poniatowa
3:1
Niedziela, 08 Września 2019
11:00
Wisła II Puławy
-
Opolanin Opole Lubelskie
0:2
16:00
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
-
Mazowsze Stężyca
2:0
16:00
GKS Niemce
-
Polesie Kock
2:0
17:00
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
-
MKS/Ruch Ryki
2:3
17:00
Avia II Świdnik
-
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
3:1
Sobota, 14 Września 2019
16:00
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
-
Wisła II Puławy
4:3
17:00
Opolanin Opole Lubelskie
-
Świdniczanka Świdnik Mały
4:1
Niedziela, 15 Września 2019
16:00
Stal Poniatowa
-
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
1:1
16:00
POM/Iskra Piotrowice
-
Avia II Świdnik
4:2
16:00
Tęcza Bełżyce
-
GKS Niemce
2:1
16:00
MKS/Ruch Ryki
-
Janowianka Janów Lubelski
0:6
16:00
Mazowsze Stężyca
-
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
0:3
Niedziela, 22 Września 2019
11:00
Wisła II Puławy
-
POM/Iskra Piotrowice
0:3
16:00
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
-
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
2:2
16:00
Janowianka Janów Lubelski
-
Mazowsze Stężyca
1:2
16:00
GKS Niemce
-
MKS/Ruch Ryki
0:1
16:00
Świdniczanka Świdnik Mały
-
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
4:2
16:00
Stal Poniatowa
-
Opolanin Opole Lubelskie
2:1
17:00
Avia II Świdnik
-
Polesie Kock
4:2
Środa, 25 Września 2019
16:00
Opolanin Opole Lubelskie
-
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
9:1
Sobota, 28 Września 2019
16:00
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
-
Stal Poniatowa
2:1
16:00
Polesie Kock
-
Wisła II Puławy
4:0
Niedziela, 29 Września 2019
13:00
Tęcza Bełżyce
-
Avia II Świdnik
3:2
15:00
POM/Iskra Piotrowice
-
Świdniczanka Świdnik Mały
0:2
15:00
Mazowsze Stężyca
-
GKS Niemce
0:3
15:00
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
-
Janowianka Janów Lubelski
0:2
Sobota, 05 Października 2019
15:00
GKS Niemce
-
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
4:2
Niedziela, 06 Października 2019
11:00
Wisła II Puławy
-
Tęcza Bełżyce
2:0
15:00
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
-
Janowianka Janów Lubelski
3:2
15:00
Stal Poniatowa
-
POM/Iskra Piotrowice
2:1
16:00
Avia II Świdnik
-
MKS/Ruch Ryki
2:4
16:00
Opolanin Opole Lubelskie
-
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
6:3
14:00
Świdniczanka Świdnik Mały
-
Polesie Kock
6:3
Sobota, 12 Października 2019
15:00
Polesie Kock
-
Stal Poniatowa
2:2
15:00
MKS/Ruch Ryki
-
Wisła II Puławy
0:0
11:00
Janowianka Janów Lubelski
-
GKS Niemce
4:4
Niedziela, 13 Października 2019
15:00
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
-
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
0:1
15:00
POM/Iskra Piotrowice
-
Opolanin Opole Lubelskie
3:4
15:00
Tęcza Bełżyce
-
Świdniczanka Świdnik Mały
1:5
14:00
Mazowsze Stężyca
-
Avia II Świdnik
1:1
Sobota, 19 Października 2019
14:00
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
-
GKS Niemce
0:2
Niedziela, 20 Października 2019
11:00
Wisła II Puławy
-
Mazowsze Stężyca
7:0
14:00
Świdniczanka Świdnik Mały
-
MKS/Ruch Ryki
5:1
14:00
Stal Poniatowa
-
Tęcza Bełżyce
0:2
15:00
Opolanin Opole Lubelskie
-
Polesie Kock
1:0
15:00
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
-
POM/Iskra Piotrowice
0:2
15:45
Avia II Świdnik
-
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
2:0
Sobota, 26 Października 2019
14:00
MKS/Ruch Ryki
-
Stal Poniatowa
1:4
14:00
Janowianka Janów Lubelski
-
Avia II Świdnik
4:0
11:00
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
-
Wisła II Puławy
1:2
Niedziela, 27 Października 2019
14:00
POM/Iskra Piotrowice
-
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
0:0
14:00
Polesie Kock
-
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
0:0
14:00
Tęcza Bełżyce
-
Opolanin Opole Lubelskie
2:5
14:00
Mazowsze Stężyca
-
Świdniczanka Świdnik Mały
0:5
Sobota, 02 Listopada 2019
14:00
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
-
Tęcza Bełżyce
2:2
Niedziela, 03 Listopada 2019
11:00
Wisła II Puławy
-
Janowianka Janów Lubelski
4:2
13:00
Stal Poniatowa
-
Mazowsze Stężyca
5:1
13:00
POM/Iskra Piotrowice
-
Polesie Kock
0:2
14:00
Świdniczanka Świdnik Mały
-
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
6:2
14:00
Opolanin Opole Lubelskie
-
MKS/Ruch Ryki
10:3
15:00
Avia II Świdnik
-
GKS Niemce
3:0
Sobota, 09 Listopada 2019
13:00
Polesie Kock
-
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
1:1
13:30
POM/Iskra Piotrowice
-
Tęcza Bełżyce
5:1
14:00
GKS Niemce
-
Wisła II Puławy
1:4
Niedziela, 10 Listopada 2019
14:00
Mazowsze Stężyca
-
Opolanin Opole Lubelskie
0:13
13:00
MKS/Ruch Ryki
-
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
1:2
13:00
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
-
Stal Poniatowa
0:1
13:00
Janowianka Janów Lubelski
-
Świdniczanka Świdnik Mały
2:3
Niedziela, 17 Listopada 2019
13:00
Garbarnia Kurów
-
Wisła II Puławy
2:2
Sobota, 16 Listopada 2019
12:00
Tęcza Bełżyce
-
Polesie Kock
0:2
13:00
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
-
Avia II Świdnik
0:3
13:00
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
-
Opolanin Opole Lubelskie
2:5
13:00
Mazowsze Stężyca
-
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
1:2
Niedziela, 17 Listopada 2019
13:00
Janowianka Janów Lubelski
-
Stal Poniatowa
1:4
13:00
MKS/Ruch Ryki
-
POM/Iskra Piotrowice
3:3
Sobota, 16 Listopada 2019
14:00
GKS Niemce
-
Świdniczanka Świdnik Mały
0:3

Lubelskie | Klasa B | Lublin II

Niedziela, 01 Września 2019
11:00
Cisy Nałęczów
-
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
0:2
11:00
Serokomla Janowiec
-
Stal II Poniatowa
4:1
16:00
Orły Kazimierz (Kazimierz Dolny)
-
Garbarnia II Kurów
4:3
16:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska (Plizin)
-
Poraj Kraczewice (Kraczewice Prywatne)
0:3
17:00
Puławiak Puławy
-
SKS Leokadiów
2:3
Niedziela, 08 Września 2019
14:00
Garbarnia II Kurów
-
Jaworzanka Rogów
7:2
11:00
SKS Leokadiów
-
Cisy Nałęczów
3:2
15:00
Poraj Kraczewice (Kraczewice Prywatne)
-
Serokomla Janowiec
1:4
15:00
Orły Kazimierz (Kazimierz Dolny)
-
Puławiak Puławy
7:2
17:00
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
-
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska (Plizin)
4:1
Niedziela, 15 Września 2019
11:00
Cisy Nałęczów
-
Orły Kazimierz (Kazimierz Dolny)
4:0
15:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska (Plizin)
-
SKS Leokadiów
1:1
15:00
Jaworzanka Rogów
-
Stal II Poniatowa
2:4
17:00
Serokomla Janowiec
-
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
5:2
Czwartek, 19 Września 2019
16:30
Puławiak Puławy
-
Garbarnia II Kurów
3:6
Niedziela, 22 Września 2019
11:00
Poraj Kraczewice (Kraczewice Prywatne)
-
Jaworzanka Rogów
2:1
11:00
Puławiak Puławy
-
Cisy Nałęczów
2:4
15:00
Garbarnia II Kurów
-
Stal II Poniatowa
0:2
15:00
SKS Leokadiów
-
Serokomla Janowiec
3:3
15:00
Orły Kazimierz (Kazimierz Dolny)
-
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska (Plizin)
8:0
Niedziela, 29 Września 2019
11:00
Cisy Nałęczów
-
Garbarnia II Kurów
1:3
15:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska (Plizin)
-
Puławiak Puławy
1:3
15:00
Jaworzanka Rogów
-
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
3:5
15:00
Stal II Poniatowa
-
Poraj Kraczewice (Kraczewice Prywatne)
8:3
16:00
Serokomla Janowiec
-
Orły Kazimierz (Kazimierz Dolny)
1:0
Niedziela, 06 Października 2019
15:00
Garbarnia II Kurów
-
Poraj Kraczewice (Kraczewice Prywatne)
1:0
11:00
SKS Leokadiów
-
Jaworzanka Rogów
4:0
11:00
Cisy Nałęczów
-
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska (Plizin)
3:0
13:00
Puławiak Puławy
-
Serokomla Janowiec
2:6
15:00
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
-
Stal II Poniatowa
3:2
Niedziela, 13 Października 2019
11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska (Plizin)
-
Garbarnia II Kurów
0:6
11:00
Stal II Poniatowa
-
SKS Leokadiów
4:0
11:00
Poraj Kraczewice (Kraczewice Prywatne)
-
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
2:4
15:00
Jaworzanka Rogów
-
Orły Kazimierz (Kazimierz Dolny)
3:5
16:00
Serokomla Janowiec
-
Cisy Nałęczów
2:1
Sobota, 19 Października 2019
15:00
Garbarnia II Kurów
-
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
3:2
Niedziela, 20 Października 2019
11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska (Plizin)
-
Serokomla Janowiec
0:9
13:00
Puławiak Puławy
-
Jaworzanka Rogów
6:0
14:00
Orły Kazimierz (Kazimierz Dolny)
-
Stal II Poniatowa
3:4
15:00
SKS Leokadiów
-
Poraj Kraczewice (Kraczewice Prywatne)
2:3
Niedziela, 27 Października 2019
14:00
Serokomla Janowiec
-
Garbarnia II Kurów
5:0
14:00
Jaworzanka Rogów
-
Cisy Nałęczów
1:6
14:00
Stal II Poniatowa
-
Puławiak Puławy
6:2
11:00
Poraj Kraczewice (Kraczewice Prywatne)
-
Orły Kazimierz (Kazimierz Dolny)
0:7
12:00
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
-
SKS Leokadiów
5:1
Niedziela, 03 Listopada 2019
13:30
Garbarnia II Kurów
-
SKS Leokadiów
4:1
13:00
Puławiak Puławy
-
Poraj Kraczewice (Kraczewice Prywatne)
3:2
11:00
Cisy Nałęczów
-
Stal II Poniatowa
0:6
11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska (Plizin)
-
Jaworzanka Rogów
5:1
14:00
Orły Kazimierz (Kazimierz Dolny)
-
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
5:1
Niedziela, 10 Listopada 2019
11:00
Stal II Poniatowa
-
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska (Plizin)
6:0
11:00
Poraj Kraczewice (Kraczewice Prywatne)
-
Cisy Nałęczów
4:0
11:00
SKS Leokadiów
-
Orły Kazimierz (Kazimierz Dolny)
3:4
12:00
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
-
Puławiak Puławy
2:3
13:00
Jaworzanka Rogów
-
Serokomla Janowiec
2:10