Teraz Błękitni

W sobotę o 15 nasza pierwsza drużyna seniorska podejmie u siebie Błękitnych Dys, druga drużyna zagra w niedzielę o 13 w Kraczewicach Prywatnych z Porajem.


Z Błękitnymi graliśmy dotychczas dwa razy - raz wygraliśmy, zero razy zremisowaliśmy, jeden raz przegraliśmy; bramki: 4-2. Sędziami najbliższego meczu będą: Kamil Szczołko (jako główny), Karol Gołębiowski i Bartosz Wawer.


Historia meczów Garbarnia - Błękitni:

15.08.2013: Błękitni - Garbarnia 2:1 (2:1), Figiel

20.10.2018: Błękitni - Garbarnia 0:3 (0:1), Bieniek, Figiel, Wolszczak
Bramki dla nas: Przemysław Figiel 2, Mateusz Bieniek, Paweł Wolszczak


Bilans spotkań innych zespołów z gmin Kurów i Niemce:

piłka nożna:

Garbarnia - GKS Niemce (4 mecze: 2 nasze wygrane, 0 remisów, 2 porażki, bramki: 8-10)

LKS Kurów - LZS Elizówka (4: 1 0 1 4-5 + 2 nieznane wyniki)

LKS Kurów - LKS Ciecierzyn (1: 0 0 0 0-0 + 1)

Garbarnia - LKS Leonów (3: 1 0 1 4-4 + 1)

Garbarnia - KS Ciecierzyn (3: 2 0 1 15-3)

tenis stołowy:

Topspin Kurów - UKS Niemce (5: 4 1 0 49-18) 


Pozostałspotkania XXIII kolejki:

Hetman - Wilki (S17, Puławy)

Gabaryty - Wodniak (N12)
Ciecierzyn - Wawel (N15)
Drzewce - Żyrzyniak (N17)
Góra - Amator (N17)
GLKS - Orły (N17)


Sędziami meczu Poraj - Garbarnia II będą: Karol Gołębiowski (jako główny), Jakub Złomańczuk i Maciej Komendarski. Z gospodarzami “dwójka” grała raz - przegraliśmy 1:2.


Historia meczóGarbarnia II - Poraj:

21.10.2018: Garbarnia II - Poraj 1:2 (0:1), Wiejak
Bramka dla nas: Maciej Wiejak


Historia spotkań zespołów z gmin Kurów i Poniatowa:

piłka nożna:

Garbarnia - Poraj (10 meczów: 9 naszych wygranych, 0 remisów, 1 porażka; bramki: 50-10).
Garbarnia II - Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska Plizin (2: 2 0 0 bramki: 7-3)
Garbarnia II - Drako Kowala Pierwsza (2: 0 0 2 1-11)
Garbarnia II - Stal II Poniatowa (1: 0 0 1 0-2)
Garbarnia - Stal (9: 3 1 5 /w tym 1 bez znanego wyniku/; bramki: 15-27)
Garbarnia - Stal II (18: 1 3 8 16-33 + 6 nieznanych wyników)
Garbarnia - Wiking Leśniczówka Poniatowa (4: 0 0 4 1-12)
Garbarnia - Drako Kowala Pierwsza (10: 8 1 1 31-13)
Clementovia Klementowice - Stal II Poniatowa (8: 0 0 0 0-0 + 8)
piłka siatkowa:
Clementovia - Stal (5: 4 0 1 13-3 + 1) /kobiety/


Pozostałe mecze XXIII kolejki:

Cisy - Zawisza (S18)
Stal II - Dąbrowiak (N11)
Jaworzanka - Legion (N17)
GKS - Drako (N17:30)
Powiślak II - Serokomla (N18)

pauza: SKS

Młodzież:
juniorzy młodsi: Garbarnia - Serokomla Janowiec (S12)

trampkarze młodsi: Gigant Przytoczno - Garbarnia (S15)

młodzicy młodsi: Garbarnia - MOSiR Lubartów (S10)

orlicy młodsi: turniej ligowy w Kurowie (N10); skład: Garbarnia, Wawel Wąwolnica, Hetman Gołąb, Tęcza Bełżyce, Sokół Konopnica

Linki do wyników na żywo:

Garbarnia - Błękitni: https://regiowyniki.pl/mecz/20649/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_A/ 

Poraj - Garbarnia II: https://regiowyniki.pl/mecz/20661/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_B/