Stal zbyt mocna (11.11.2021)

Garbarnia Kurów przegrała 1:9 ze Stalą Poniatowa. Pierwszą oficjalną bramkę w barwach Garbarni (nie uwzględniając gola w serii rzutów karnych z Górnikiem II) zanotował Paweł Dajos.

Garbarnia Kurów - Stal Poniatowa 1:9 (0:2)
Bramki: Paweł Dajos 78' (k) - Mateusz Filipczak 80', 82', 90', Paweł Kaczmarek 41' (k), 56' (k), Sebastian Pyda II 37', Piotr Stalęga 53', Mateusz Murat 64', Konrad Gąsiorowski 82'
Czerwona kartka: Kamil Witkowski 49' (poza boiskiem)
Żółte kartki: Piotr Stalęga, Dawid Bara, Sebastian Pyda II
Sędziowie: Karol Szczołko (główny), ?, Agnieszka Tymoszuk
Garbarnia (trener: Robert Mirosław): Jakub Baran - Radosław Dados, Paweł Dajos, Przemysław Figiel, Sebastian Zlot (60' Maciej Żaba) - Maksymilian Łubek (46' Kacper Kozak),
Rafał Wałach, Paweł Wolszczak, Karol Głowacki (15' Sebastian Chabros), Jakub Gałka - Michał Zlot
Stal (trener: Kamil Witkowski): Paweł Dejko - Sebastian Pyda II (62' Sebastian Pyda I), Sebastian Węgorowski, Michał Radziejewski, Dawid Bara, Konrad Gąsiorowski, Ivan Hurenko, Mateusz Murat (68' Damian Szczawiński), Hubert Poleszak (66' Dawid Żyszkiewicz), Paweł Kaczmarek (65' Rafał Kucharczyk), Piotr Stalęga (62' Mateusz Filipczuk)

Kolejny mecz zagramy w niedzielę o godzinie 14 w Świdniku z Avią II.