Sparing I drużyny, rezerwy już zaczynają w PP

W sobotę o godzinie 15 nasza pierwsza drużyna seniorska zagra u siebie sparing z Hetmanem Gołąb (nie dojdzie do niedzielnego meczu w Pucharze Polski z SKS-em Leokadiów, gdyż rywale się wycofali), druga drużyna podejmie w niedzielę o 18 Powiślak II Końskowola w I rundzie Pucharu Polski.

W dotychczasowej historii do starcia rezerw doszło dwa razy (1 nasza wygrana, 0 remisów, 1 porażka, bramki: 2-4). Sędziami meczu będą: Maciej Drabik (główny), Aleksy Nowosadzki i Bartosz Wawer. 

Historia meczów Garbarnia II - Powiślak II:

18.08.2018: Garbarnia II - Powiślak II 2:1 (1:0), P. Rukasz (k), Bieniek

31.03.2019: Powiślak II - Garbarnia II 3:0 (1:0)

Strzelcy bramek dla nas: Mateusz Bieniek, Patryk Rukasz

Pojedynki pomiędzy innymi zespołami z gmin Kurów i Końskowola:
piłka nożna:
Garbarnia - Powiślak (23 mecze: 9 naszych wygranych, 1 remis, 13 porażek, bramki: 30-37)
Kurowianka (LZS, LKS) Kurów - Strażak (LZS, Amazonka) Końskowola (21: 5 2 3 32-25 + 11 nieznanych wyników)
Garbarnia (Kurowianka) - LZS Stary Pożóg (12: 7 0 2 34-18 + 3 ?)
Clementovia (LZS) Klementowice - LZS Końskowola (8: 0 0 0 0-0 + 8 ?)
zawody sportowo-pożarnicze:
Kolonia Klementowice - OSP Końskowola (1: 0 0 0 + 1 ?)
Kolonia Klementowice - OSP Młynki (3: 0 0 2 + 1 ?)
Kolonia Klementowice - OSP Stary Pożóg (2: 0 0 1 + 1 ?)
Kolonia Klementowice - OSP Stok (1: 0 0 0 + 1 ?)
Kolonia Klementowice - OSP Witowice (3: 0 0 2 + 1 ?)
OSP Klementowice - OSP Końskowola (1: 1 0 0)
OSP Klementowice - OSP Młynki (2: 2 0 0)
OSP Klementowice - OSP Stok (1: 1 0 0)
OSP Klementowice - OSP Stary Pożóg (4: 3 0 1)
OSP Klementowice - OSP Witowice (2: 2 0 0)
OSP Kłoda - OSP Młynki (3: 2 0 1)
OSP Kłoda - OSP Sielce (3: 3 0 0)
OSP Kłoda - OSP Stok (1: 1 0 0)
OSP Kłoda - OSP Stary Pożóg (5: 4 0 1)
OSP Kłoda - OSP Witowice (4: 3 0 0 + 1 ?)
OSP Kurów - OSP Końskowola (1: 0 0 0 + 1 ?)
OSP Kurów - OSP Młynki (3: 0 0 1 + 2 ?)
OSP Kurów - OSP Stary Pożóg (2: 0 0 1 + 1 ?)
OSP Kurów - OSP Stok (1: 0 0 0 + 1 ?)
OSP Kurów - OSP Witowice (2: 0 0 1 + 1 ?)
OSP Płonki - OSP Chrząchów (3: 2 0 0 + 1 ?)
OSP Płonki - OSP Końskowola (2: 0 0 1 + 1 ?)
OSP Płonki - OSP Młynki (5: 1 0 3 + 1 ?)
OSP Płonki - OSP Stary Pożóg (4: 2 0 1 + 1 ?)
OSP Płonki - OSP Witowice (3: 1 0 1 + 1 ?)
LZF Kurów - OSP Młynki (3: 0 0 1 + 2 ?)

Pozostałe mecze I rundy (26.07):
Perła Rudnik Szlachecki - Wieś Poniatowa (11, Wilkołaz Pierwszy)
Ludwiniak Ludwin - Błękit Cyców (16)
Piotrcovia Piotrków-Kolonia - Motor II Lublin (16, Lublin)
Victoria Rybczewice - Piaskovia Piaski (18, Piaski)
Czarni Pliszczyn - Avia II Świdnik (18)
KS Nasutów - Tęcza Bełżyce (18)
Głusk Dominów - GKS Niemce (18)
Głusk Prawiedniki - Orion Niedrzwica Duża (18, Pszczela Wola)
KS Uniszowice - Sokół Konopnica Kozubszczyzna (18, Radawiec Duży)
GKS Niedźwiada - Polesie Kock (18)
GKS Abramów - GLKS Michów (18)
LKS Skrobów - LKS Kamionka (18)
Gabaryty Dęblin - Wisła II Puławy (18)
Żyrzyniak Żyrzyn - Mazowsze Stężyca (18)
AmatorLeopoldów Rososz - MKS/Ruch Ryki (18)
KS Drzewce - Serokomla Janowiec (18)
Draco Kowala Pierwsza - Wawel Wąwolnica (18, Kowala Druga)
ZawiszaGarbów Wola Przybysławska - Orły Kazimierz Dolny (18)
Stok Zakrzówek - Stal Poniatowa (18)
Unia Wilkołaz Pierwszy - Orzeł Urzędów (18)
Wisła Annopol - Tęcza Kraśnik (18)
Iskra Krzemień Pierwszy - LKS Stróża (18, Krzemień Drugi)
Płomień Trzydnik Duży - Janowianka Janów Lubelski (18)
GLKS Polichna Czwarta - LKS Kowalin (18)
Sprint Wierzchowiska Pierwsze - RuchZadworze Popkowice (18, Modliborzyce)