Puchar Polski: W piątek z Rykami, w sobotę II z Polesiem

W piątek o godzinie 18:30 nasza pierwsza drużyna seniorska zagra u siebie mecz II rundy Pucharu Polski z MKS-em Ruch Ryki, druga drużyna podejmie w sobotę o 15 Polesie Kock także u siebie na tym samym etapie rozgrywek.

W dotychczasowej historii graliśmy z MKS-em/Ruchem cztery razy (1 nasza wygrana /po dogrywce/, 1 remis, 2 porażki, bramki: 8-13) z tym zespołem, grającym jeszcze jako MKS /klub powstał z połączenia drużyn AutoMróz i Ruch/. Sędziami piątkowego meczu będą: Rafał Sugier (jako główny), Piotr Sikora i Ireneusz Dyl. 

Historia meczów Garbarnia - MKS/Ruch:
16.09.2009 (Ryki): Garbarnia - MKS 3:5 (0:3), J. Guz, Wójciak, M. Mazurkiewicz
07.08.2016, Garbarnia - MKS 1:6 (0:3), Kar. Głowacki
03.08.2019: MKS/Ruch - Garbarnia 0:2 po dogr. (0:0, 0:0), Promis, Wiercigroch
29.09.2019: MKS/Ruch - Garbarnia 2:2 (2:0), Figiel, Mirosław
Strzelcy bramek dla Garbarni: Przemysław Figiel, Karol Głowacki, Jacek Guz, Marcin Mazurkiewicz, Robert Mirosław, Igor Promis, Adam Wiercigroch, Kamil Wójciak

Historia meczów Garbarnia - AutoMróz (4: 1 0 3, 6:12)
02.11.2003: Garbarnia - AutoMróz 1:3
13.06.2004: AutoMróz - Garbarnia 2:3
24.10.2004: AutoMróz - Garbarnia 4:0
05.06.2005: Garbarnia - AutoMróz 2:3 (prawdopodobnie 2:0), Gajda, Strumnik
Znani strzelcy: Dariusz Gajda, Sebastian Strumnik
Historia meczów Garbarnia - Ruch /dawniej także Hortex/ (10: 0 3 5 7:19 + porażka + nieznany wynik)
22.09.1996: Garbarnia - Hortex 1:1, Mirosław
04.05.1997: Hortex - Garbarnia 2:1 (0:1), Gajda
09/10.08.1997: Hortex - Garbarnia 1:1 (?:1), Gajda
kwiecień 1998: Garbarnia - Hortex ?:?
wrzesień 2001: Ruch - Garbarnia ?:? /wygrana gospodarzy/
14.04.2002: Garbarnia - Ruch 2:4 (0:2), Piech, Nowocień
07.11.2004: Ruch - Garbarnia 2:0
19.06.2005: Garbarnia - Ruch 1:4
21.08.2005: Garbarnia - Ruch 1:5 (0:3), Kozak
25.06.2006: Ruch - Garbarnia 0:0
Znani strzelcy: Dariusz Gajda 2, Arkadiusz Kozak, Robert Mirosław, Adam Nowocień, Tomasz Piech
Historia meczów Garbarnia - MKS II (4: 2 0 2, 10:3)
22.10.2006: MKS II - Garbarnia 3:1
03.06.2007: Garbarnia - MKS II 4:0
30.09.2007: MKS II - Garbarnia 0:2
11.05.2008: Garbarnia - MKS II 3:0 wo /goście wycofali się z rozgrywek/

Bilans innych meczów klubów z gmin Kurów i Ryki:

piłka nożna:
Garbarnia /LZS/ - AmatorLeopoldów /Błyskawica, LZS, Spółdzielca/ Rososz (43: 11 4 14, 65:64 + 14 nieznanych wyników)
Clementovia Klementowice - AmatorLeopoldów /Błyskawica, LZS, Spółdzielca/ Rososz (8: 0 0 4 + 4 nieznane)
tenis stołowy:
Topspin Kurów - Arka Ryki (1: 0 0 1 1:10)
Topspin - Błękitni II Leopoldów (1: 1 0 0 10:7)
Topspin - Bobry II Bobrowniki (1: 0 0 1 3:10)

Z Polesiem nasze rezerwy jeszcze nigdy nie grały, pierwsza z naszych drużyn mierzyła się 7 razy /licząc zimowy sparing zamiast ligowego, który się nie odbył/ (wygrana, remis i 4 porażki; bramki: 12-13 + nieznany wynik /wygrana Garbarni/). Sędziami będą: Michał Filip (jako główny), Piotr Kachniarz i Artur Stępniak.

Historia meczów Garbarnia - Polesie:
20.10.1991: Garbarnia - Polesie 10:0, Gajda 6, ?, ?, ?
14.06.1992: Polesie - Garbarnia /wygrana gości/
03.09.2008: Garbarnia - Polesie 1:3
09.09.2017: Garbarnia - Polesie 0:4 (0:1)
22.04.2018: Polesie - Garbarnia 3:0 (1:0)
13.09.2019: Polesie - Garbarnia 0:0
08.02.2019, Lubartów: Garbarnia - Polesie 1:3, Bieniek (sparing, mecz ligowy miał odbyć się 29.03 - odwołany z powodu pandemii koronawirusa CoViD-19)
Znani strzelcy bramek dla Garbarni: Dariusz Gajda 6, Mateusz Bieniek

Historia meczów zespołów z gmin Kurów i Kock:
tenis stołowy kobiet:
Clementovia Klementowice - LZS Kock (1: 0 wygranych Clementovii, 0 remisów, 1 porażka; punkty 0:3 + 2 nieznane wyniki)