Przegrana z wiceliderem w końcówce (14.11.2020)

Garbarnia Kurów przegrała 1:2 w sobotę z Janowianką Janów Lubelski. Bramkę dla nas zdobył z rzutu karnego Rafał Wałach (on sam był faulowany w polu karnym). Warto dodać, że goście po meczu zostawili po sobie wzorcowy porządek, za co dziękujemy i życzymy powodzenia na wiosnę!

Garbarnia Kurów - Janowianka Janów Lubelski 1:2 (1:0)
Bramki: Rafał Wałach 45' - Yuriy Perin 58', Tomasz Sadowski/Wojciech Braniewski 89'
Żółte kartki: Mateusz Bieniek, Kacper Lubisz - Sebastian Dąbek, Michał Kuźnicki
Sędziowie: Damian Kuźniak (główny), Michał Pastusiak i Paweł Komorek