Drużyny - sezon 2017/2018

Drużyny - sezon 2017/2018

30/06/2018 | 14:00
Piotr Siczek

Seniorzy (trener: Tomasz Guz /jesień/, Robert Mirosław /wiosna/):
Bramkarze :
Sebastian Antoniak (wiosna: LKS Kamionka) 28.08.1993 (24)
Grzegorz Kijowski 30.10.1984 (33; data śmierci: 17.09.2018)
Artur Poniewierski 14.08.1980 (37)
Andrzej Wójcik 30.06.1992 (26)
Obrońcy :
Przemysław Figiel 16.11.1994 (23)
Kamil Głowacki 04.01.1992 (26)
Tomasz Guz 20.04.1988 (30)
Tomasz Haba 12.10.1987 (30)
Mirosław Hajduk 23.02.1984 (34)
Kamil Kusyk 13.02.1989 (29)
Krzysztof Sieklicki 19.02.1996 (22)
Paweł Stasiak 11.06.1985 (33)
Sebastian Zlot 11.08.1992 (26)
Pomocnicy:
Dominik Czapla 01.10.1998 (19)
Karol Głowacki 21.09.1999 (18)
Hubert Gotowała 28.08.1995 (22)
Marcin Mazurkiewicz 26.01.1990 (28)
Kacper Rukasz 14.05.1997 (21)
Marek Sadurski 19.08.1982 (35)
Damian Stelmach 15.01.1997 (21)
Rafał Wałach 12.05.1988 (30)
Paweł Wieczorek 07.06.1990 (28)
Paweł Wolszczak 10.10.1988 (29)
Michał Zlot 05.10.1993 (24)
Napastnicy:
Mateusz Bieniek 05.09.1998 (19)
Paweł Partycki
31.07.1992 (26)
Patryk Rukasz
20.06.1995 (23)
Maciej Wiejak 07.12.1982 (35)

Juniorzy (trener: Tomasz Guz):
Bramkarz:
Wojciech Chabros 29.03.2001 (17)
Obrońcy:
Antoni Muzyka 18.08.2001 (16)
Piotr Ogrzyński 03.09.1999 (18)
Maciej Piech 24.07.1999 (19)
Kacper Sołyga 13.12.2001 (16)
Dominik Wawer 24.08.1999 (18)
Pomocnicy:
Maciej Dziak 08.10.1999 (18)
Szymon Górecki 05.01.2001 (17)
Jakub Kukier 08.11.2001 (16)
Jakub Łubek 08.06.1999 (19)
Grzegorz Pawłot 19.10.2001 (16)
Przemysław Pecio 11.04.2001 (17)
Kamil Reszka 25.04.2002 (16)
Filip Stróżek 13.09.2001 (16)
Bartosz Wawer 21.04.2000 (18)
Adam Wiercigroch 09.10.2000 (17)
Napastnicy:
Sebastian Poradzisz 05.01.2001 (17)
Paweł Serewa 25.03.2001 (17)

Terminarz:
26.08, godz. 11: Polesie Kock - Garbarnia 0:1 (Dziak)
02.09: pauza
09.09, godz. 16: Mazowsze Stężyca - Garbarnia 5:2 (Dziak, Poradzisz)
17.09, godz. 16: Garbarnia - Ar-Tig Huta Dąbrowa 1:7 (Poradzisz)
23.09, godz. 13:30: GKS Niemce - Garbarnia 4:2 (Łubek /k/, Serewa)
01.10, godz. 16: Amator Rososz-Leopoldów - Garbarnia 3:3 (Dziak, Poradzisz, Łubek)
08.10, godz. 11: Garbarnia - BKS Bogucin 3:1 (Dziak 3 /,,k/)
14.10, godz. 11: Zawisza Garbów - Garbarnia 5:2 (Dziak, Górecki)
21.10, godz. 11: Garbarnia - Powiślak Końskowola 1:5 (Łubek)
15.04, godz. 11: Garbarnia - Polesie Kock 4:0 (Poradzisz 3, Ogrzyński /k/)
22.04: pauza
29.04, godz. 11: Garbarnia - Mazowsze Stężyca 4:1 (Poradzisz 4)
05.05, godz. 16: Ar-Tig Huta Dąbrowa - Garbarnia 2:0
12.05, godz. 13:30: Garbarnia - GKS Niemce 6:3 (Poradzisz 2, Dziak 2, Ogrzyński, Serewa)
20.05, godz. 11: Garbarnia - Amator Rososz-Leopoldów 3:0 wo
27.05, godz. 12: BKS Bogucin - Garbarnia
03.06, godz. 11: Garbarnia - Zawisza Garbów 3:0 (goście wycofali się z rozgrywek)
06.06, godz. 17.30: Powiślak Końskowola - Garbarnia

Tabela:
1 Powiślak Końskowola 14 36 12 0 2 52:10
2 Ar-Tig Huta-Dąbrowa 14 34 11 1 2 49:14
3 Polesie Kock 14 24 8 0 6 33:25
4 Garbarnia Kurów 14 18 6 0 8 31:37
5 Mazowsze Stężyca 14 15 5 0 9 32:50
6 BKS Bogucin 14 14 4 2 8 22:45
7 GKS Niemce 14 15 5 0 9 26:37
8 Zawisza Garbów 14 10 3 1 10 15:42

Trampkarze (trener: Michał Kuflewski):
Bramkarze:
Piotr Dąbrowski
Paweł Struski
Obrońcy:
Aleksander Janicki
Mateusz Kozak
Filip Sułek
Kamil Zieliński
Pomocnicy:
Jan Byczek
Sebastian Chabros
Łukasz Drzazga
Szymon Kowalczyk
Cezary Lis
Filip Majerek
Oskar Pietrzak
Krystian Siwiec
Kacper Skindzier
Paweł Woch
Adrian Wójtowicz
Napastnicy:
Bartosz Głos
Mateusz Rozpędowski
Adrian Woch

Terminarz:
27.08, godz. 17: Legion Tomaszowice - Garbarnia 2:7 (A. Woch 3 /1 k/, Chabros 2, Skindzier)
02.09, godz. 12: Garbarnia - MOSiR Lubartów 3:3 (Głos 2, Chabros)
13.09, godz. 17: LKS Skrobów - Garbarnia 4:1 (Janicki)
17.09, godz. 13: Garbarnia - LKS Kamionka 10:1 (Głos 4 /1 k/, Chabros 3 /1 k/, Siwiec, Woch)
23.09, godz. 11: Orlik Lubartów - Garbarnia 11:2 (Pietrzak 2) - MECZ ANULOWANY
30.09, godz. 12: Cisy Nałęczów - Garbarnia 2:1 (Chabros, Głos)
07.10, godz. 11: Garbarnia - Czarni/Orlęta Dęblin 1:3 (Kowalczyk)
14.10, godz. 11: Victoria Parczew - Garbarnia 4:1 (Dąbrowski)
21.10: pauza
14.04, godz. 14: Garbarnia - Legion Tomaszowice 4:0 (Pietrzak, Byczek, Chabros, Głos)
21.04, godz. 19: MOSiR Lubartów - Garbarnia 5:0
28.04, godz. 12: Garbarnia - LKS Skrobów 1:5 (Bartosz Głos)
05.05, godz. 13: LKS Kamionka - Garbarnia 4:1 (Janicki)
11.05, godz. 18: Garbarnia - Janowianka Janów Lubelski 1:6 (Szafrański)
19.05, godz. 13: Garbarnia - Cisy Nałęczów 3:0 wo
26.05, godz. 14: Czarni/Orlęta Dęblin - Garbarnia 0:1 (Wójtowicz)
02.06, godz. 12: Garbarnia - Victoria Parczew 2:3 (Wójtowicz, Janicki /k/)
09.06: pauza

Tabela:
1 MOSiR Lubartów 13 26 8 2 3 39:16
2 Victoria Parczew 13 25 8 1 4 37:22
3 LKS Skrobów 13 25 8 1 4 58:25
4 Janowianka Janów Lubelski 7 21 7 0 0 28:9
5 Legion Tomaszowice 13 15 4 3 6 37:44
6 Czarni/Orlęta Dęblin 13 14 4 2 7 24:32
7 Garbarnia Kurów 13 13 4 1 8 33:42
8 LKS Kamionka 13 3 1 0 12 15:81

Młodzicy (trener: Sebastian Wojnowski):
Bramkarze:
Amelia Kołodziejczyk
Anatol Kobiałka
Gracze z pola:
Jakub Bachanek
Hubert Chabros
Dawid Kłos
Jan Kozik
Dominik Kruk
Dominik Lesiewicz
Szymon Nankiewicz
Jakub Nowocień
Jakub Próchniak
Karol Próchniak
Bartosz Przygocki
Damian Rodzik
Maciej Stelmach
Jakub Tuzimek
Maciej Zieliński

Terminarz:
Runda jesienna:
26.08, godz. 13: Wisła Puławy - Garbarnia 0:6 (Chabros 3, Bachanek 2, Zieliński)
02.09, godz. 14:30: Garbarnia - Tajfun Ostrów Lubelski 4:1 (Bachanek 2, Chabros, Nowocień)
09.09, godz. 11: Żyrzyniak Żyrzyn - Garbarnia 0:2 (Kołodziejczyk, Zieliński)
16.09, godz. 10: Garbarnia - Orlik Lubartów 0:4
23.09, godz. 11: Orlik Dęblin - Garbarnia 3:0
28.09, godz. 16:30: Garbarnia - MOSiR Lubartów 1:0 (K. Próchniak)
07.10, godz. 11: Ludwiniak Ludwin - Garbarnia 0:8 (Nowocień 2, Chabros 2, K. Próchniak 2, Bachanek, Zieliński)
14.10, godz. 10, Ciecierzyn: Football Academy Lublin - Garbarnia 3:3 (Kłos, Bachanek, Chabros)
21.10, godz. 14: Garbarnia - Sygnał Lublin 2:1 (Kłos /k/, Nowocień)
11.04, godz. 16: Garbarnia - Wisła Puławy 3:1 (Zieliński 2, Nowocień)
21.04, godz. 15: Tajfun Ostrów Lubelski - Garbarnia 4:3 (Nowocień 2, Kłos)
28.04, godz. 10: Garbarnia - Żyrzyniak Żyrzyn 3:0 (Kłos 2, Zieliński)
06.05, godz. 11: Orlik Lubartów - Garbarnia 1:0
12.05, godz. 11: Garbarnia - Orlik Dęblin 0:2
22.05, godz. 18: MOSiR Lubartów - Garbarnia 2:1 (Bachanek)
26.05, godz. 15: Garbarnia - Ludwiniak Ludwin 9:0 (Chabros 4, Zieliński 2, Bachanek, K. Próchniak, Kruk)
02.06, godz. 15: Garbarnia - Football Academy Lublin 3:0 (Bachanek 2, Zieliński)
10.06, godz. 14: Sygnał Lublin - Garbarnia 0:2 (K. Próchniak 2)

Tabela:
1 Orlik Lubartów 18 52 17 1 0 96:7
2 Orlik Dęblin 18 49 16 1 1 75:16
3 Garbarnia Kurów 18 34 11 1 6 50:22
4 MOSiR Lubartów 18 25 8 1 9 42:29
5 Wisła Puławy 18 24 7 3 8 30:47
6 Tajfun Ostrów Lubelski 18 23 7 2 9 42:45
7 Sygnał Lublin 18 23 7 2 9 37:34
8 Football Academy Lublin 18 16 3 7 8 40:63
9 Żyrzyniak Żyrzyn 18 9 2 3 13 25:76
10 Ludwiniak Ludwin 18 4 1 1 16 17:115

Młodzicy młodsi (trener: Michał Kuflewski):
Bramkarz:
Maksymilian Tatarczak
Zawodnicy z pola:

Maciej Gajlewicz
Ignacy Golianek
Bartosz Janek
Oliwier Jańczak
Kamil Jaroszek
Patryk Kłos
Dawid Kołodyński
Igor Korycki
Maciej Pałka
Adam Pękala
Daniel Pietrasiak
Adrian Podleśny
Piotr Stępień
Jakub Suszek
Kacper Trybuła

Terminarz:
26.08, godz. 11: Orły Kazimierz Dolny - Garbarnia 10:5 (Trybuła 3, Pękala, Korycki)
02.09, godz. 10: Garbarnia - Orlik Lubartów 1:1 (Pękala)
09.09, godz. 12:30: MKS/Ruch Ryki - Garbarnia 4:0
16.09, godz. 12: Garbarnia - Laskovia Baranów 1:0 (Suszek)
23.09, godz. 11:30: Top Biała Podlaska - Garbarnia 15:0
30.09, godz. 12: Garbarnia - GLKS Michów 2:0 (Korycki, Jaroszek)
07.10, godz. 14: GKS Abramów - Garbarnia 3:1 (Trybuła)
15.10, godz. 17: Puławiak Puławy - Garbarnia 7:1 (Korycki)
21.10, godz. 15:30: Garbarnia - KS Góra Puławska 7:1 (Trybuła 3, Jaroszek 2, Korycki, Pękala)
29.10, godz. 11: Wisła Puławy - Garbarnia 4:0
04.11, godz. 11: Garbarnia - Powiślak Końskowola 3:5 (Pękala, Korycki, Peciak)
07.04, godz. 11: Garbarnia - Orły Kazimierz Dolny 3:3 (sam., Kołodyński, Korycki)
15.04, godz. 11: Orlik Lubartów - Garbarnia 3:8 (Korycki 4, Trybuła 2, Pękala 2)
21.04, godz. 12:30: Garbarnia - MKS/Ruch Ryki 3:6 (J. Suszek 2, sam.)
28.04, godz. 16: Laskovia Baranów - Garbarnia 8:1 (Korycki)
05.05, godz. 16:30: Garbarnia - Top Biała Podlaska 1:12 (Pękala)
12.05, godz. 11: GLKS Michów - Garbarnia 7:2 (Podleśny, Kłos)
06.06, godz. 17: Garbarnia - GKS Abramów 10:1 (Korycki 3, Pękala 2, Golianek 2, Suszek, Kołodyński, Podleśny)
19.05, godz. 11: Garbarnia - Puławiak Puławy 1:5 (Pękala)
26.05, godz. 12: KS Góra Puławska - Garbarnia 1:9 (Korycki 4, Pękala 2, Trybuła 2, Kołodyński)
13.06, godz. 10: Garbarnia - Wisła Puławy 4:4 (Korycki 2, gol samobójczy bramkarza /po strzale Jaroszka/, Trybuła)
09.06, godz. 16:30: Powiślak Końskowola - Garbarnia 4:4 (Korycki 2, Trybuła, Pękala)

Tabela:
1 Top Biała Podlaska 22 66 22 0 0 188:10
2 Puławiak Puławy 22 49 16 1 5 110:33
3 Laskovia Baranów 22 47 15 2 5 83:36
4 Wisła Puławy 22 41 12 5 5 75:40
5 Orły Kazimierz 22 35 10 5 7 111:57
6 Orlik Lubartów 22 30 9 3 10 88:79
7 GLKS Michów 22 30 10 0 12 80:92
8 MKS/Ruch Ryki 22 28 9 1 12 75:65
9 Powiślak Końskowola 22 23 6 5 11 53:58
10 Garbarnia Kurów 22 22 6 4 12 67:104
11 GKS Abramów 22 11 3 2 17 31:166
12 KS Góra Puławska 22 0 0 0 22 10:231

Orlicy (trener: Paweł Partycki):
Zawodnicy:

Antoni Drążkiewicz
Mateusz Górniaszek
Krystian Guz
Rafał Jezierski
Dominik Kobus
Jakub Kobus
Jakub Kuflewski
Michał Kukier
Filip Łubek
Jakub Małocha
Kacper Paprota
Patryk Peciak
Wiktor Piech
Michał Sikorski
Damian Stasiak
Krystian Stasiak
Antoni Staszak
Jakub Wawer
Antoni Wierzganowski
Jakub Wręga
Adam Zarychta

Terminarz i tabele:
02.09, godz. 10 (turniej ligowy w Dęblinie):
Orzeł Łaziska - Garbarnia 0:7 (Guz 2, Małocha, K. Stasiak, Staszak, Piech, Górniaszek)
Garbarnia - Orły Kazimierz Dolny 0:0
Orlik Dęblin - Garbarnia 2:0
Garbarnia Kurów - Żyrzyniak 2:1 (Kuflewski, Łubek)
09.09, godz. 10 (turniej w Kurowie):
Orzeł Łaziska - Garbarnia 0:3 wo
Garbarnia - Orły Kazimierz Dolny 2:0 (Peciak, Kuflewski)
Żyrzyniak Żyrzyn - Garbarnia 2:2 (Piech 2)
Garbarnia - Orlik Dęblin 1:1 (Piech)
16.09, godz. 10 (turniej w Bochotnicy):
Garbarnia - Orlik Dęblin 0:1
Garbarnia - Żyrzyniak Żyrzyn 4:2 (Peciak, Kuflewski, Piech, Głos)
Orły Kazimierz Dolny - Garbarnia 1:1 (Piech)
Garbarnia - Orzeł Łaziska (Łubek 2, Peciak, Guz)
1 Orlik Dęblin 12 34 11 1 0 35:4
2 Garbarnia Kurów 12 22 6 4 2 26:10
3 Orły Kazimierz Dolny 12 14 3 5 4 19:9
4 Żyrzyniak Żyrzyn 12 13 3 4 5 20:18
5 Orzeł Łaziska 12 0 0 0 12 2:61

30.09, godz. 10 (turniej w Kraśniku): wygrali 2:1 z Brazylijskimi Szkółkami Piłkarskimi, zremisowali 0:0 z Tęczą II Bełżyce i 0:0 z Jedynką Krasnystaw, a także przegrali 0:2 z Motorem Lublin i 0:1 z MUKS-em Kraśnik
07.10, godz. 10 (turniej w Dominowie): MUKS Kraśnik - Garbarnia 2:1, Jedynka Krasnystaw - Garbarnia 3:0, Garbarnia - BSS Lublin 1:1, Tęcza II Bełżyce - Garbarnia 0:3 wo, Garbarnia - Motor Lublin 1:1 (jedna z bramek: Krystian Guz)
14.10, godz. 10 (turniej w Bełżycach): brak udziału, przegrane z każdym 3:0 wo
1 Motor Lublin 15 33 10 3 2 38:19
2 MUKS Kraśnik 15 29 9 2 4 29:22
3 Jedynka Krasnystaw 15 28 8 4 3 22:12
4 Brazylijskie Szkółki Piłkarskie 15 17 5 2 8 18:19
5 Tęcza II Bełżyce 15 10 3 1 11 14:31
6 Garbarnia Kurów 15 10 2 4 9 8:26

14.04, godz. 10 (turniej w Kurowie): Garbarnia - Tęcza Bełżyce 2:2 (Kuflewski, Wawer), Garbarnia - Jedynka Krasnystaw 0:2, Garbarnia - Orlik Dęblin 0:3
21.04, godz. 9 (turniej w Kraśniku): MUKS Kraśnik - Garbarnia 3:0, Avia Świdnik - Garbarnia 3:1
28.04 (turniej w Dęblinie): Garbarnia - Górnik Łęczna 1:0 (sam.), Garbarnia - Lublinianka Lublin 1:1 (Peciak)
12.05 (turniej w Dęblinie): Garbarnia - Tęcza Kraśnik 0:3, Garbarnia - Janowianka Janów Lubelski 3:2 (Peciak, Głos, Kukier)
26.05 (turniej w Lublinie): Motor Lublin - Garbarnia 12:2, BKS Lublin - Garbarnia 4:2 (bramki na turnieju: Mateusz Górniaszek, Filip Łubek, Patryk Peciak, Jakub Wawer)
1 Avia Świdnik 11 27 9 0 2 54:13
2 Orlik Dęblin 11 24 8 0 3 38:17
3 MUKS Kraśnik 11 23 7 2 2 35:34
4 BKS Lublin 11 22 7 1 3 38:22
5 Tęcza Kraśnik 11 19 5 4 2 22:23
6 Jedynka Krasnystaw 11 18 6 0 5 22:29
7 Motor Lublin 11 16 5 1 5 36:28
8 Tęcza Bełżyce 11 11 3 2 6 26:35
9 Lublinianka Lublin 11 8 2 2 7 16:29
10 Garbarnia Kurów 11 8 2 2 7 11:34
11 Górnik Łęczna 11 7 2 1 8 13:37
12 Janowianka Janów Lubelski 11 7 2 1 8 16:26