Teraz Orion

Teraz Orion

04/05/2018 | 20:58
Piotr Siczek

W niedzielę o godzinie 16 zagramy u siebie z Orionem Niedrzwica Duża, z którym mierzyliśmy się 19 razy (5 naszych wygranych, 4 remisy, 7 porażek; bramki: 33-30 + 3 wyniki nieznane). Sędziami będą: Michał Kalinowski (jako główny), Paweł Czarnota i Paweł Komorek.

Historia meczów Garbarnia - Orion:
jesień 1963: LZS Kurów - LZS Niedrzwica Duża ?:?
wiosna 1964: LZS ND - LZS K 3:0 wo (goście wycofali się z rozgrywek)
25.08.1974: Orion - LKS 4:1 (0:0), Michoń
23.03.1975: LKS - Orion 4:1, W. Kuszyk 2, Olszowy, Czajkowski
24.08.1975: Orion - LKS 3:2 (0:1), Pawłowski, Adamczyk (k)
21.03.1976: LKS - Orion ?:?
30.10.1977: Orion - LKS 3:1 (0:0), W. Kuszyk
11.06.1978: Garbarnia - Orion 0:4 (0:2)
23.08.1992: Garbarnia - Orion 5:2
28.03.1993: Orion - Garbarnia 1:3
19.09.1993: Orion - Garbarnia 2:2
01.05.1994: Garbarnia - Orion ?:?
02.10.1994: Garbarnia - Orion 2:2
17.05.1995: Orion - Garbarnia 0:0
29.10.1995: Garbarnia - Orion 8:0, Aftyka 3, Pękała 2, Gajda, Morawski, Gajewski
16.06.1996: Orion - Garbarnia 1:3 (1:1), Gajda, Aftyka, Ryjewski
03/04.11.2001: Orion - Garbarnia 1:1 (1:0), Gajda
09.06.2002: Garbarnia - Orion 1:2 (1:2), Piech
01.10.2017, Niedrzwica Kościelna: Orion - Garbarnia 1:0 (0:0)
Znani strzelcy bramki dla Garbarni: Andrzej Aftyka 4, Dariusz Gajda 3, Włodzimierz Kuszyk 3, Krzysztof Pękała 2, Henryk Adamczyk, Marek Czajkowski, Ireneusz Gajewski, Zbigniew, Michoń, Mirosław Morawski, Kazimierz Olszowy, Zbigniew Pawłowski, Tomasz Piech, Tomasz Ryjewski

Historia meczów zespołów z gmin Kurów i Niedrzwica Duża:
piłka nożna:

Garbarnia /LKS/ - Grom Niedrzwica Kościelna (2: 0 naszych wygranych, 1 remis, 1 porażka; bramki 1:4)
Garbarnia - LZS Krężnica Jara (2: 0 1 1 3:6)
Clementovia Klementowice - Orion /LKS, LZS/ (6: 0 0 0 0:0 + 6 nieznanych wyników)
tenis stołowy:
Topspin Kurów - Heksa Niedrzwica Duża (1: 0 0 1 4:6)

Pozostałe spotkania XXIV kolejki:
Sygnał - Polesie (S11)
GKS - Wisła II (S17:30)
Avia II - Sokół (N11)
Tur - Piaskovia (N16)
Orzeł - Opolanin (N16, Mikuszewskie)
Granit - Janowianka (N16)
Stal - POM/Iskra (N17)

Młodzież:
juniorzy: Ar-Tig Huta-Dąbrowa - Garbarnia (S16)
trampkarze: LKS Kamionka - Garbarnia (S13)
młodzicy: Orlik Lubartów - Garbarnia (N11)
młodzicy młodsi: Garbarnia - Top Biała Podlaska (S16:30)
orlicy: pauza

Wynik na żywo z meczu seniorów: https://regiowyniki.pl/mecz/15798/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_okregowa/