Początek rundy wiosennej

Początek rundy wiosennej

21/03/2018 | 15:10
Piotr Siczek

Już w niedzielę o godzinie 14 zagramy w Lublinie (na bocznym boisku Areny Lublin) z tamtejszym Sygnałem, z którym graliśmy jedenastokrotnie (3 nasze wygrane, 3 remisy, 2 porażki, 3 nieznane wyniki; bramki: 18-19). Mecz sędziować będą: Paweł Porębiak (jako główny), Rafał Wójcik i Aleksander Orlik.

Historia meczów Garbarnia - Sygnał:
14.09.1969: Sygnał - LKS 8:3
10.05.1970: LKS - Sygnał 2:2
jesień 1976: LKS - Sygnał ?:? lub Sygnał - LKS ?:?
wiosna 1977: LKS - Sygnał ?:? lub Sygnał - LKS ?:?
27.08.1994: Sygnał - Garbarnia 2:1
02.04.1995: Garbarnia - Sygnał 4:1, Gajda, Kocyk, Kubić (k), Krukowski (k)
09.11.1996: Sygnał - Garbarnia 1:1 (0:0), Cybulski (k)
22.06.1997: Garbarnia - Sygnał 2:1 (1:1), Gajda, G. Kuflewski
09.11.1997: Garbarnia - Sygnał 2:1 (0:0), Pękała, Gąszczyk
20.06.1998: Sygnał - Garbarnia /remis lub wygrana gości/
15.08.2017: Garbarnia - Sygnał 3:3 (2:2), Wałach (k), M. Zlot, Kusyk
Znani strzelcy bramek dla Garbarni: Dariusz Gajda 2, Sylwester Cybulski, Grzegorz Gąszczyk, Piotr Kocyk, Krzysztof Krukowski, Krzysztof Kubić, Kamil Kusyk, Grzegorz Kuflewski, Krzysztof Pękała, Rafał Wałach, Michał Zlot

Historia meczów zespołów z gmin Kurów i Lublin:
piłka nożna:
Garbarnia - Budowlani /BKS, Spójnia/ (10 meczów: 6 naszych wygranych, 2 remisy, 2 porażki, bramki: 31:15 + 2 nieznane wyniki)
Garbarnia - Motor /KP/ (6: 2 0 4 7:14)
Garbarnia - Motor II (4: 0 0 4 2:11 + 2)
Garbarnia - KS/Lublinianka (1: 0 0 1 2:3)
Garbarnia - KS/Lublinianka II (5: 2 0 3 5:9 + 3)
Garbarnia - Omega (1: 1 0 0 8:0)
piłka siatkowa:
Clementovia Klementowice - Sygnał (9: 2 0 7 9:22 + 1 /porażka Clementovii/) /kobiety/
Clementovia - AZS (5: 1 0 4 4:14 + 6 /minimum jedna porażka Clementovii/) /kobiety/
Clementovia - AZS/MKS II (2: 0 0 2 - 0:6 + 4) /kobiety/
Clementovia - AZS/MKS III Lublin (0: 0 0 0 0:0 + 6 /dwie porażki Clementovii/) /kobiety/
Clementovia - MKS (2: 0 0 2 2:6) /kobiety/
Clementovia - Motor (2: 1 0 1 - 3:5 +1) /kobiety/
Clementovia - Motor II (2: 0 0 2 0:6) /kobiety/
szachy:
LZS Kurów - Drakon II (2: 1 0 1 4:6)
LZS - Figuranci (2: 1 0 1 5,5:4,5)
LZS - UMCS (2: 0 1 1 4:6)
tenis stołowy:
Topspin Kurów - Sygnał II (3: 0 0 3 10:26)
Topspin - Sygnał III (2: 2 0 0 20:7)
Topspin - Głusk (2: 0 1 1 16:19)

Pozostałe mecze XVII kolejki:
Sokół - Granit (S18:30, Lublin)
Opolanin - Avia II (16.05 18, Urzędów)
Piaskovia - Orion (16.05 18)
Polesie - Wisła II (16.05 18)
POM/Iskra - Janowianka (16.05 18)
Stal - GKS (16.05 18)
Tur - Orzeł (16.05 18)

Młodzież:
Żadna z grup (juniorzy, trampkarze, młodzicy, młodzicy młodsi, orlicy) jeszcze nie zaczyna rundy wiosennej.

Relacja wynikowa na żywo: https://regiowyniki.pl/mecz/15789/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_okregowa/