Aktualna sytuacja w klasie okręgowej 2017/2018 - cz. 1

Aktualna sytuacja w klasie okręgowej 2017/2018 - cz. 1

12/03/2018 | 16:37
Piotr Siczek

W weekend (o ile pozwoli pogoda) odbędzie się pierwsza wiosenna kolejka lubelskiej klasy okręgowej, w związku z czym przedstawiamy aktualną sytuację w ligach mających wpływ na
skład szóstego i siódmego poziomu rozgrywkowego.

Liczba spadkowiczów z lubelskiej klasy okręgowej będzie zależała od lig II-IV. W zestawieniu zastosowano oficjalną pisownię nazw klubów według Krajowego Rejestru Sądowego oraz oficjalne nazwy miejscowości, w którym się dany klub znajduje - np. Sokół Konopnica to SokółKonopnica Kozubszczyzna.

II liga (spadek 15-18; Garbarnia, Siarka, Wisła P, Stal SW - max 4 spadną do czwartej grupy III ligi):
15. Rozwój Katowice
16. MKS Kluczbork
17. Gwardia Koszalin
18. Gryf Wejherowo


III liga - gr. IV (awans: 1, spadek: min 16-18, max 12-18 /ale tylko 5 lubelskich/):
1.SA/MOTOR LUBLIN
2.KS/CHEŁMIANKA CHEŁM
3.Wiślanie Jastkowice
4.Resovia Rzeszów
5.Wólczanka Wólka Pełkińska
6.KSZ Ostrowiec Świętokrzyski
7.Stal Rzeszów
8.Soła Oświęcim
9.ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI
10.Podhale Nowy Targ
11.MKS Trzebinia
12.Wisła Sandomierz
13.Unia Tarnów
14.MKS/PODLASIE BIAŁA PODLASKA
15.Spartakus Daleszyce
16.AVIA ŚWIDNIK
17.Karpaty Krosno
18.KS Jarosław


IV liga lubelska (awans: 1; min. spadek: min 14-15, max 9-15 /i tak max 6 lubelskich/):
1.STAL KRAŚNIK
2.POWIŚLAK KOŃSKOWOLA
3.Hetman Zamość
4.Tomasovia Tomaszów Lubelski
5.LUBLINIANKA LUBLIN
6.KłosChełm Pokrówka
7.Kryształ Werbkowice
8.MKS/LEWART LUBARTÓW
9.Eko Różanka
10.GÓRNIK II ŁĘCZNA
11.Łada Biłgoraj
12.Victoria Żmudź
13.Sokół Adamów
14.MKS/RUCH RYKI
15.Roztocze Szczebrzeszyn


Lubelska klasa okręgowa (awans: 1; spadek: min 14-16, max 10-16; aktualnie 13. baraż):

1.POM/Iskra Piotrowice
2.Wisła II Puławy
3.Stal Poniatowa
4.Polesie Kock
5.Granit Bychawa
6.SokółKonopnica Kozubszczyzna
7.Piaskovia Piaski
8.Orion Niedrzwica Duża
9.Opolanin Opole Lubelskie
10.Janowianka Janów Lubelski
11.Sygnał Lublin
12.Tur Milejów-Osada
13.Orzeł Urzędów
14.GKS Niemce
15.Avia II Świdnik
16.Garbarnia Kurów


Lubelska klasa A (awans: 1.; spadek: 13-14.; aktualnie Mazowsze baraż):
1.Unia Wilkołaz Pierwszy/KS Drzewce/Świdniczanka Świdnik Mały
2.Iskra Krzemień Pierwszy/Mazowsze Stężyca/Victoria Rybczewice
3.LKS Stróża/Tęcza Bełżyce/Madjan-MarinaZemborzyce Lublin
4.Wisła Józefów nad Wisłą/Hetman Gołąb/Tajfun Ostrów Lubelski
5.Wieś Poniatowa/Błękitni Dys/Trawena Trawniki
6.Stal II Kraśnik/GLKS Michów/Rohland Tuszów
7.Stok Zakrzówek/Żyrzyniak Żyrzyn/Ludwiniak Ludwin-Kolonia
8.Płomień Trzydnik Duży/WodniakŁaziska Piotrawin/GKS Niedźwiada
9.Tęcza Kraśnik/Orły Kazimierz Dolny/Błękit Cyców
10.PotokWielki Osinki/KS Bogucin/Piotrcovia Piotrków-Kolonia
11.Perła Borzechów/KS Góra Puławska/KP-Perła Rokitno
12.Sygnał Chodel/AmatorLeopoldów Rososz/Oleśnia Oleśniki
13.Ruch Popkowice/Serokomla Janowiec/KS Serniki
14.GUKS Modliborzyce/KS Ciecierzyn/Głusk Lublin


Lubelska klasa B (awans: 1.; na dziś awans także LKS-u i Wawelu z drugich miejsc):
1.Wisła Annopol/WilkiWilków Szczekarków-Kolonia/LKS Skrobów/Perła Mełgiew
2.LKS Kowalin/Wawel Wąwolnica/Czarni-Orlęta Dęblin/Avenir Jabłonna-Majątek
3.Sprint Wierzchowiska Pierwsze/Cisy Nałęczów/Gabaryty Dęblin/LKS Biskupice
4.Dzierzkowice Terpentyna/Czarni Puszno Godowskie/Zawisza Garbów/Mila Turka
5.Błękitni Kierz/GLKS Elżbieta/Piekiełko Przykwa/Huragan Siostrzytów
6.Roztocze Batorz/Drako Kowala Pierwsza/LKS Kamionka/Krzczonovia Krzczonów
7.Kamex Polichna Czwarta/Legion Tomaszowice/Kadet Lisów/LKS Wierzchowiska Pierwsze
8.Perła Rudnik Szlachecki/WikingLeśniczówka Poniatowa/GKS Abramów/Bronowice Lublin
9.Iskra II Krzemień/Stal II Poniatowa/Orlęta Nowodwór/LZS Krężnica Jara
10.Orion II Niedrzwica Duża/Jaworzanka Rogów/KS Nasutów/Vir Dorohucza
11.GKS Gościeradów Ukazowy/Pogoń Trzebiesza/SKS Leokadiów/KS Uniszowice
12.-/Poraj Kraczewice Prywatne/Gigant Przytoczno/-
13. -/Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska/-/-