Sparingowe zwycięstwo młodzików z Górnikiem Łęczna

08/02/2018 | 11:56
Piotr Siczek

Nasi młodzicy wygrali wczoraj 2:0 w Kozienicach z Górnikiem Łęczna. Spotkanie trwało 3x25 minut.

Garbarnia Kurów - Górnik Łęczna 2:0
Bramki:
Jakub Wawer, Sebastian Chabros
Garbarnia (trener: Sebastian Wojnowski): Jakub Bachanek, Hubert Chabros, Sebastian Chabros, Dawid Kłos, Jan Kozik, Dominik Kruk, Michał Kukier, Dominik Lesiewicz, Jakub Nowocień, Patryk Peciak, Wiktor Piech, Adrian Podleśny, Jakub Próchniak, Karol Próchniak, Jakub Tuzimek, Jakub Wawer, Maciej Zieliński /kpt./

Mecz z drużyną zajmującą czwarte miejsce w lidze wojewódzkiej stał na wysokim poziomie. Początkowo Górnik narzucał swoje tempo i styl gry stwarzając sobie dwie sytuacje, lecz dobra postawa obrony nie dała się przejść. Druga tercja to już styl gry Garbarni, ścisłe krycie i szybkie rozgrywanie zaowocowały bramką Jakuba Wawra. Trzecia część meczu to absolutna dominacja i dobitka Sebastiana Chabrosa po uderzeniu głową Macieja Zielińskiego. Warto zaznaczyć dobrą postawą drużyny, jak i testowanych nowych, młodszych graczy naszego klubu.

Trener dziękuje rodzicom za wsparcie, jak i wkład finansowy na ten wyjazd, bez którego nie moglibyśmy zagrać meczu i zregenerować sił na basenie w kozienickim ośrodku sportu. Takie mecze pokazują, że warto grać z drużynami nie tylko z okolic, ale trzeba też poznawać inne style gry i wyciągać wnioski.