Drużyny - sezon 2016/2017

Drużyny - sezon 2016/2017

30/06/2017 | 12:30
Piotr Siczek

Seniorzy (trener: Tomasz Guz):
Bramkarze:
Artur Poniewierski 14.08.1980 (36)
Grzegorz Kijowski 30.10.1984 (32)
Sebastian Antoniak 28.08.1993 (23)
Radosław Wiejak 28.06.1990 (27)
Michał Karnas 14.02.1990 (27)
Obrońcy:
Tomasz Guz 20.04.1988 (29)
Jacek Guz 20.09.1991 (25)
Rafał Sołyga 29.08.1987 (29)
Kamil Głowacki 04.01.1992 (25)
Przemysław Figiel 16.11.1994 (22)
Sebastian Zlot 11.08.1992 (24)
Mirosław Hajduk 23.02.1984 (33)
Maciej Piech 24.07.1999 (18)
Piotr Ogrzyński 03.09.1999 (17)
Krzysztof Sieklicki 19.02.1996 (21)
Tomasz Haba 12.10.1987 (29)
Pomocnicy:
Marek Sadurski 19.08.1982 (34)
Rafał Wałach 12.05.1988 (29)
Marcin Mazurkiewicz 26.01.1990 (27)
Patryk Rukasz 20.06.1995 (22)
Kacper Rukasz 14.05.1997 (20)
Damian Stelmach 15.01.1997 (20)
Kamil Stelmach 15.01.1997 (20)
Michał Zlot 05.10.1993 (23)
Karol Głowacki 21.09.1999 (17)
Paweł Wolszczak 10.10.1988 (28)
Napastnicy:
Karol Skorupski 27.02.1987 (30)
Paweł Partycki 31.07.1992 (25)
Maciej Wiejak 07.12.1982 (34)
Mateusz Bieniek 05.09.1998 (18)

Juniorzy (trener: Tomasz Guz):
Bramkarze:
Wojciech Chabros 29.03.2001 (16)
Szymon Ogrzyński 03.09.1999 (17)
Obrońcy:
Antoni Muzyka 18.08.2001 (15)
Piotr Ogrzyński 03.09.1999 (17)
Maciej Piech 24.07.1999 (18)
Kacper Sołyga 13.12.2001 (15)
Dominik Wawer 24.08.1999 (17)
Pomocnicy:
Maciej Dziak 08.10.1999 (17)
Karol Głowacki 21.09.1999 (17)
Szymon Górecki 05.01.2001 (16)
Jakub Kukier 08.11.2001 (15)
Jakub Łubek 08.06.1999 (18)
Kacper Mańka 13.06.2001 (16)
Adam Mikulski 17.01.2001 (16)
Grzegorz Pawłot 19.10.2001 (15)
Przemysław Pecio 11.04.2001 (16)
Sebastian Poradzisz 05.01.2001 (16)
Filip Stróżek 13.09.2001 (15)
Bartosz Wawer 21.04.2000 (17)
Adam Wiercigroch 09.10.2000 (16)
Napastnicy:
Mateusz Bieniek 05.09.1998 (18)
Paweł Serewa 25.03.2001 (16)

Terminarz :
Runda jesienna :
03.09, godz. 11: Powiślak Końskowola - Garbarnia 2:2 (Paweł Serewa, Jakub Kukier)
11.09, godz. 16: Garbarnia - Orion Niedrzwica Duża 1:0 (Mateusz Bieniek)
18.09, godz. 16: KS Góra Puławska - Garbarnia 2:0
24.09, godz. 13:30: Amator Rososz-Leopoldów - Garbarnia 2:3 (Maciej Dziak, Paweł Serewa, Sebastian Poradzisz)
02.10, godz. 16: Garbarnia - BKS Bogucin 3:1 (Piotr Ogrzyński 2, Mateusz Bieniek)
09.10, godz. 14: Wawel Wąwolnica - Garbarnia 2:4 (Karol Głowacki, Mateusz Bieniek, Dominik Wawer, Sebastian Poradzisz)
15.10, godz. 11: Garbarnia - Tęcza Bełżyce 7:0 wo, na boisku 7:2 (Mateusz Bieniek 3, sam., Paweł Serewa, Karol Głowacki, Jakub Łubek)
30.10, godz. 10, Niedrzwica Kościelna: Orion Niedrzwica Duża - Garbarnia 0:3 (Karol Głowacki, Dominik Wawer, Mateusz Bieniek)
05.11, godz. 11: Garbarnia - KS Góra Puławska 1:6 (Maciej Piech)

Runda wiosenna:
26.03, godz. 15: Garbarnia - Powiślak Końskowola 2:4 (Sebastian Poradzisz, Karol Głowacki)
01.04, godz. 11: Garbarnia - Amator Rososz-Leopoldów 6:0 (Szymon Górecki 2, Maciej Dziak 2, Jakub Łubek, Piotr Ogrzyński)
09.04, godz. 11: BKS Bogucin - Garbarnia 0:2 (Piotr Ogrzyński, Adam Wiercigroch)
13.04, godz. 15: Garbarnia - Wawel Wąwolnica 5:3 (Maciej Dziak 2, Jakub Łubek, Sebastian Poradzisz, Paweł Serewa)
06.05, godz. 17: Garbarnia - Powiślak Końskowola 0:5
14.05, godz. 15: Orion Niedrzwica Duża - Garbarnia 2:0
20.05, godz. 17: Garbarnia - KS Góra Puławska 1:4 (Mateusz Bieniek)
27.05, godz. 17: Garbarnia - Amator Leopoldów-Rososz 5:0 (Dominik Wawer, Szymon Górecki, Piotr Ogrzyński, Maciej Piech, Maciej Dziak)
04.06, godz. 14:30: BKS Bogucin - Garbarnia 0:5 (Maciej Piech 2, Maciej Dziak, Filip Stróżek, sam.)
10.06, godz. 17: Garbarnia - Wawel Wąwolnica 3:0 (Jakub Łubek /k/, Mateusz Bieniek, Filip Stróżek)

Tabela:
1 Powiślak Końskowola 18 39 11 6 1 49:16
2 KS Góra Puławska 18 38 12 2 4 58:22
3 Garbarnia Kurów 18 34 11 1 6 46:32
4 Orion Niedrzwica Duża 18 30 9 3 6 32:16
5 Amator Rososz-Leopoldów 18 21 6 3 9 36:42
6 Wawel Wąwolnica 18 16 5 1 12 30:40
7 BKS Bogucin 18 3 1 0 17 8:91

Trampkarze młodsi (trener: Michał Kuflewski):
Kadra występująca w rozgrywkach ligowych: Jan Byczek, Hubert Chabros, Sebastian Chabros, Łukasz Drzazga, Bartosz Głos, Aleksander Janicki, Mateusz Kędra, Szymon Kowalczyk, Mateusz Kozak, Cezary Lis, Filip Majerek, Damian Nowak, Radosław Pielecha, Oskar Pietrzak, Mateusz Rozpędowski, Paweł Struski, Filip Sułek, Patryk Szafrański, Aleksandra Tarkowska, Filip Tutkaj, Adrian Woch, Kamil Zieliński

Runda jesienna:
27.08, godz. 14: Garbarnia - Ifter Niemce 10:2 (Sebastian Chabros 4, Patryk Szafrański 3, Bartosz Głos, Filip Tutkaj, Adrian Woch)
04.09, godz. 14: Młodzik Dęblin - Garbarnia 3:10 (Adrian Woch 4, Patryk Szafrański 2, Bartosz Głos 2, Sebastian Chabros, Mateusz Rozpędowski)
10.09, godz. 13: Garbarnia - MOSiR Lubartów 2:4 (Adrian Woch 2)
17.09, godz. 11: Czarni/Orlęta Dęblin - Garbarnia 3:2 (samobójczy po strzale Sebastiana Chabrosa, Bartosz Głos)
24.09, godz. 13: Garbarnia - Powiślak Końskowola 0:3
01.10, godz. 15: Żyrzyniak Żyrzyn - Garbarnia 7:2 (Sebastian Chabros, Bartosz Głos)
08.10, godz. 13: Garbarnia - Wisła Puławy 3:6 (Adrian Woch 2, Szymon Kowalczyk)
16.10, godz. 11:30: GLKS Michów - Garbarnia 2:1 (Sebastian Chabros)
29.10, godz. 11: Garbarnia - MKS/Ruch Ryki 6:1 (Bartosz Głos 4, Patryk Szafrański, Adrian Woch)
05.11, godz. 11: LKS Skrobów - Garbarnia 14:1 (Mateusz Rozpędowski)

Runda wiosenna:
25.03, godz. 13: Ifter Niemce - Garbarnia 0:3 (Adrian Woch, Mateusz Rozpędowski, Bartosz Głos)
01.04, godz. 13:30: Garbarnia - Młodzik Dęblin 16:1 (Bartosz Głos 5, Adrian Woch 5, Sebastian Chabros 3, Oskar Pietrzak 2, Cezary Lis; sparing, gdyż Młodzik wycofał się wcześniej z rozgrywek)
08.04, godz. 11: MOSiR Lubartów - Garbarnia 3:0
13.04, godz. 13: Garbarnia - Czarni/Orlęta Dęblin 3:0 wo
22.04, godz. 11: Powiślak Końskowola - Garbarnia 11:0
29.04, godz. 12: Garbarnia - Żyrzyniak Żyrzyn 1:3 (Sebastian Chabros)
07.05, godz. 11: Wisła Puławy - Garbarnia 1:1 (Oskar Pietrzak)
13.05, godz. 13:30: Garbarnia - GLKS Michów 2:0 (Sebastian Chabros, Szymon Kowalczyk)
27.05, godz. 11: MKS/Ruch Ryki - Garbarnia 3:4 (Adrian Woch 2, Bartosz Głos, Sebastian Chabros)
03.06, godz. 12: Garbarnia - LKS Skrobów 0:5

Tabela:
1 Powiślak Końskowola 18 52 17 1 0 108:8
2 Wisła Puławy 18 44 14 2 2 90:21
3 LKS Skrobów 18 36 12 0 6 92:34
4 MOSiR Lubartów 18 33 11 0 7 48:29
5 Żyrzyniak Żyrzyn 18 31 10 1 7 54:41
6 Czarni/Orlęta Dęblin 18 22 7 1 10 26:50
7 Garbarnia Kurów 18 19 6 1 11 41:68
8 MKS/Ruch Ryki 18 18 6 0 12 39:56
9 GLKS Michów 18 12 4 0 14 27:99
10 Ifter Niemce 18 0 0 0 18 7:126

Młodzicy młodsi (trener: Michał Kuflewski):
Kadra występująca w rozgrywkach ligowych: Jakub Bachanek, Hubert Chabros, Maciej Gajlewicz, Ignacy Golianek, Oliwier Jańczak, Kamil Jaroszek, Dawid Kłos, Patryk Kłos, Anatol Kobiałka, Dawid Kołodyński, Amelia Kołodziejczyk, Igor Korycki, Jan Kozik, Dominik Kruk, Dominik Lesiewicz, Szymon Nankiewicz, Jakub Nowocień, Maciej Pałka, Adam Pękala, Daniel Pietrasiak, Adrian Podleśny, Karol Próchniak, Bartosz Przygocki, Damian Rodzik, Dawid Rusinek, Jakub Suszek, Maksymilian Tatarczak, Jakub Tuzimek, Maciej Zieliński; w meczach sparingowych grała także Amelia Kołodziejczyk

Runda jesienna:
03.09, godz. 14: Żyrzyniak Żyrzyn - Garbarnia 1:5 (Hubert Chabros 2, Maciej Zieliński, Kamil Jaroszek, Jakub Bachanek)
10.09, godz. 11: Garbarnia - Orlik Dęblin 1:3 (Hubert Chabros)
13.09, godz. 17: Wisła II Puławy - Garbarnia 9:2 (Jakub Bachanek, Jakub Nowocień)
24.09, godz. 11: Garbarnia - MKS/Ruch Ryki 3:2 (Jakub Bachanek 2, Jakub Nowocień)
08.10, godz. 11: Garbarnia - Lublinianka II Lublin 0:3
15.10, godz. 10: Widok Lublin - Garbarnia 0:1 (Hubert Chabros)
29.10, godz. 11: UKS Dys - Garbarnia 2:1 (Jakub Nowocień)

Runda wiosenna:
08.04, godz. 16: Garbarnia - Żyrzyniak Żyrzyn 0:1
13.04, godz. 11: Orlik Dęblin - Garbarnia 1:0
22.04, godz. 11: Garbarnia - Wisła Puławy 2:7 (Hubert Chabros 2)
07.05, godz. 16: MKS/Ruch Ryki - Garbarnia 3:2 (Jakub Bachanek 2)
13.05, godz. 11: Garbarnia - UKS Dys 1:0 (Jakub Bachanek)
20.05, godz. 17: Lublinianka II Lublin - Garbarnia 2:0
27.05, godz. 14:30: Garbarnia - Widok Lublin 1:3 (Maciej Zieliński)

Tabela:
1 Orlik Dęblin 14 42 14 0 0 69:13
2 Wisła Puławy 14 33 11 0 3 69:19
3 Lublinianka II Lublin 14 27 9 0 5 43:21
4 MKS/Ruch Ryki 14 27 9 0 5 49:35
5 Garbarnia Kurów 14 12 4 0 10 19:37
6 UKS Dys 14 10 3 1 10 20:55
7 Żyrzyniak Żyrzyn 14 10 3 1 10 17:56
8 Widok Lublin 14 6 2 0 12 9:59

Orlicy (trener: Michał Kuflewski):
Kadra występująca w rozgrywkach ligowych: Maciej Gajlewicz, Ignacy Golianek, Bartosz Janek, Oliwier Jańczak, Kamil Jaroszek, Patryk Kłos, Dawid Kołodyński, Igor Korycki, Maciej Pałka, Adam Pękala, Daniel Pietrasiak, Adrian Podleśny, Dawid Rusinek, Jakub Suszek, Maksymilian Tatarczak, Kacper Trybuła

I runda:
01.04, godz. 09:20, Końskowola: UKS Samoklęski - Garbarnia 1:1 (Adam Pękala)
01.04, godz. 10:20, Końskowola: Garbarnia - Powiślak Końskowola 0:0
01.04, godz. 11:20, Końskowola: MKS/Ruch Ryki - Garbarnia 3:0
01.04, godz. 12:40, Końskowola: Garbarnia - Ifter Niemce 0:0
01.04, godz. 14, Końskowola: GLKS Michów - Garbarnia 2:2 (Igor Korycki 2)
01.04, godz. 15:40, Końskowola: Garbarnia - Zawisza Garbów 1:0 (Patryk Kłos /k/)
08.04, godz. 9:20, Ryki: MKS/Ruch - Garbarnia 5:0
08.04, godz. 9:50, Ryki: Garbarnia - Ifter 0:1
08.04, godz. 10:50, Ryki: GLKS - Garbarnia 2:0
08.04, godz. 11:20, Ryki: Zawisza - Garbarnia 1:0
08.04, godz. 12:30, Ryki: UKS - Garbarnia 0:0
08.04, godz. 13, Ryki: Garbarnia - Powiślak 0:1
22.04, Garbów, godz. 9:30: GLKS - Garbarnia 0:0
22.04, Garbów, godz. 10: UKS - Garbarnia 2:0
22.04, Garbów, godz. 11:10: Zawisza - Garbarnia 0:1
22.04, Garbów, godz. 11:40: Garbarnia - Powiślak 0:0
22.04, Garbów, godz. 12:20: MKS/Ruch - Garbarnia 1:0
22.04, Garbów, godz. 13:10: Garbarnia - Ifter 1:1
Tabela:
1 MKS/Ruch Ryki 18 39 12 3 3 28:6
2 Zawisza Garbów 18 36 11 3 4 17:7
3 Powiślak Końskowola 18 27 7 6 5 14:10
4 Ifter SMS Niemce 18 22 6 4 8 12:15
5 GLKS Michów 18 19 4 7 7 12:16
6 UKS Samoklęski 18 14 3 5 10 8:23
7 Garbarnia Kurów 18 14 2 8 8 6:20

II runda:
13.05, Lublin: Perła Rokitno - Garbarnia 1:2 (Patryk Kłos, Igor Korycki)
13.05, Lublin: Wilki Wilków - Garbarnia 0:3 wo (gospodarze wycofali się z turnieju z powodu problemów zdrowotnych)
13.05, Lublin: Sygnał II Lublin - Garbarnia 0:0
13.05, Lublin: Garbarnia - Piotrcovia Piotrków 2:1 (Igor Korycki, Patryk Kłos)
13.05, Lublin: Garbarnia - UKS Samoklęski 2:0 (Adam Pękala 2)
20.05, Piotrków: Perła - Garbarnia 0:3 wo
20.05, Piotrków: Wilki - Garbarnia 0:2 (Dawid Kołodyński, Jakub Suszek)
20.05, Piotrków: Garbarnia - UKS 2:0 (Igor Korycki 2)
20.05, Piotrków: Sygnał II - Garbarnia 1:2 (Igor Korycki, Dawid Kołodyński)
20.05, Piotrków: Garbarnia - Piotrcovia 0:3
27.05, Kurów: Garbarnia - Wilki 3:0 wo
27.05, Kurów: Garbarnia - UKS 0:1
27.05, Kurów: Garbarnia - Piotrcovia 1:1 (Adam Pękala)
27.05, Kurów: Sygnał II Lublin - Garbarnia 2:0
27.05, Kurów: Perła Rokitno - Garbarnia 0:3 wo

Tabela:
1. Piotrcovia Piotrków 15 35 11 2 2 33:10
2. Garbarnia Kurów 15 30 9 3 3 24:10
3. UKS Samoklęski 15 27 9 0 6 21:10
4. Sygnał II Lublin 15 21 6 3 6 20:11
5. Perła Rokitno 15 7 2 1 12 7:36
6. Wilki Wilków 15 6 2 0 13 4:36

Orlicy młodsi (trener: Paweł Partycki):
Kadra grająca w lidze: Antoni Drążkiewicz, Mikołaj Głos, Mateusz Górniaszek, Krystian Guz, Rafał Jezierski, Dominik Kobus, Jakub Kobus, Jakub Kuflewski, Michał Kukier, Filip Łubek, Stanisław Muzyka, Kacper Paprota, Szymon Pasek-Wypych, Patryk Peciak, Wiktor Piech, Paweł Pietrzak, Kamil Podleśny, Filip Pyrz, Bartosz Sagan, Michał Sikorski, Antoni Staszak, Paweł Szachtsznajder, Jakub Wawer, Antoni Wierzganowski, Jakub Wręga, Adam Zarychta
Terminarz :

I runda:
11.09, godz. 10, Józefów nad Wisłą: Widok Lublin - Garbarnia 3:0
11.09, godz. 11:40, Józefów nad Wisłą: Garbarnia - Orlik Dęblin 0:3
11.09, godz. 12:20, Józefów nad Wisłą: Motor II Lublin - Garbarnia 0:3 wo, na boisku 5:0
11.09, godz. 13:40, Józefów nad Wisłą: Garbarnia - Orka Kluczkowice 0:2
11.09, godz. 14:20, Józefów nad Wisłą: Orlik Lubartów - Garbarnia 0:3 wo (gospodarze nie przyjechali)
18.09, godz. 11:15, Lublin: Orlik Lubartów - Garbarnia 3:0 wo (goście nie przyjechali)
18.09, godz. 12, Lublin: Garbarnia - Orlik Dęblin 0:3 wo (gospodarze nie przyjechali)
18.09, godz. 13, Lublin: Orka Kluczkowice - Garbarnia 3:0 wo (goście nie przyjechali)
18.09, godz. 13:45: Widok Lublin - Garbarnia 3:0 wo (goście nie przyjechali)
18.09, godz. 14:30, Lublin: Garbarnia - Motor II Lublin 0:3 wo obustronny walkower
24.09, godz. 11:40, Lublin: Orka Kluczkowice - Garbarnia 3:0, Piech 2, Peciak
24.09, godz. 12:40: Motor II Lublin - Garbarnia 3:0
24.09, godz. 13:40, Lublin: Garbarnia - Widok Lublin 0:3
24.09, godz. 14:20, Lublin: Orlik Lubartów - Garbarnia 3:0
24.09, godz. 15, Lublin: Garbarnia - Orlik Dęblin 1:0 (Peciak)

Tabela (mecze, punkty, zw., rem., por., br.)
1 Widok Lublin 15 36 11 3 1 32:5
2 Orlik Dęblin 15 28 9 1 5 27:9
3 Orlik Lubartów 15 19 6 1 7 18:26
4 Orka Kluczkowice 15 17 5 2 8 15:23
5 PN Motor II Lublin 15 13 4 1 8 11:30
6 Garbarnia Kurów 15 12 4 0 10 10:32

II runda (drużyny, które zajęły 6. miejsca w swoich grupach):
15.10, godz. 10:40, Kurów: Gigant Smile Dęblin - Garbarnia 0:2, Peciak, Piech
15.10, godz. 11:40, Kurów: Tęcza Bełżyce - Garbarnia 1:0
15.10, godz. 13:20, Kurów: Sygnał II Lublin - Garbarnia 1:0
15.10, godz. 14: Garbarnia - Motor Lublin 2:0, Piech, Peciak (k)
23.10, godz. 10:20: Tęcza Bełżyce - Garbarnia 2:0
23.10, godz. 10:40, Bełżyce: Garbarnia - Motor Lublin 3:0 wo (goście nie przyjechali)
23.10, godz. 11, Bełżyce: Gigant Smile Dęblin - Garbarnia 0:3 wo wo (goście nie przyjechali)
23.10, godz. 11:20, Bełżyce: Garbarnia - Sygnał II Lublin 1:0, Kukier

Tabela:
1 Tęcza Bełżyce 8 20 6 2 0 15:2
2 Sygnał II Lublin 8 16 5 1 2 12:7
3 Garbarnia Kurów 8 15 5 0 3 12:4
4 LKP Motor Lublin 8 5 1 2 5 7:14
5 Gigant Smile Dęblin 8 1 0 1 7 0:19

III runda (nowy "sezon"):
01.04, godz. 10:10, Puławy: Orka Kluczkowice - Garbarnia 0:0 (nieuznana prawidłowa bramka Wiktora Piecha)
01.04, godz. 12:10, Puławy: Garbarnia - Orlik Dęblin 1:3 (Krystian Guz)
01.04, godz. 12:50, Puławy: Wisła Puławy - Garbarnia 1:0
01.04, godz. 13:30, Puławy: Garbarnia - Puławiak Puławy 0:12
08.04, Józefów nad Wisłą, godz. 9:50: Garbarnia - Orlik 0:2
08.04, Józefów nad Wisłą, godz. 10:30: Garbarnia - Puławiak 0:3
08.04, Józefów nad Wisłą, godz. 9:50: Orka - Garbarnia 0:0
08.04, Józefów nad Wisłą, godz. 9:50: Garbarnia - Wisła 0:2
22.04, Dęblin, godz. 10:10: Garbarnia - Wisła 2:3 (Patryk Peciak 2)
22.04, Dęblin, godz. 10:30: Orka - Garbarnia 0:3 wo
22.04, Dęblin, godz. 11:10: Garbarnia - Puławiak 0:2
22.04, Dęblin, godz. 11:30: Garbarnia - Orlik 0:4

Tabela:
1 Puławiak Puławy 12 31 10 1 1 41:4
2 Wisła Puławy 12 26 8 2 2 24:11
3 Orlik Dęblin 12 22 7 1 4 22:10
4 Garbarnia Kurów 12 5 1 2 9 6:32
5 Orka Kluczkowice 12 2 0 2 10 0:39

IV runda:
13.05, godz. 10:10, Wilkołaz Pierwszy: Tęcza II Bełżyce - Garbarnia 2:2 (powinno być 3:2 - sędzia nie uznał bramki dobrze strzelonej; Jakub Wawer 2)
13.05, godz. 10:40, Wilkołaz Pierwszy: Garbarnia - Sygnał II Lublin 5:0 (Wiktor Piech 2, Michał Kukier, Jakub Wawer, Jakub Kuflewski)
13.05, godz. 11:20, Wilkołaz Pierwszy: Orka Kluczkowice - Garbarnia 0:0
13.05, godz. 12:20, Wilkołaz Pierwszy: Garbarnia - Unia Wilkołaz 1:2 (Wiktor Piech)
20.05, godz. 10:20, Kurów: Orka Kluczkowice - Garbarnia 1:3 (Wiktor Piech, Michał Kukier, Jakub Kuflewski)
20.05, godz. 10:50, Kurów: Unia Wilkołaz - Garbarnia 1:0
20.05, godz. 11:40, Kurów: Tęcza II Bełżyce - Garbarnia 0:3 wo
20.05, godz. 12:00, Kurów: Garbarnia - Sygnał II Lublin 0:3 wo (Kurów); w związku z małą liczbą drużyn rozegrano także sparingi: z Orką 2:2 (Jakub Wawer, Wiktor Piech), z Unią 10:1 (Jakub Kuflewski 2, Filip Łubek, Wiktor Piech 2, Jakub Wawer, Michał Kukier, Patryk Peciak, Mateusz Górniaszek)
27.05, godz. 10:40, Bełżyce: Unia Wilkołaz - Garbarnia 0:1 (Jakub Kuflewski)
27.05, godz. 11, Bełżyce: Garbarnia - Sygnał II Lublin 1:0 (Jakub Kuflewski)
27.05, godz. 11:30, Bełżyce: Orka Kluczkowice - Garbarnia 0:1 (Michał Kukier)
27.05, godz. 12:10, Bełżyce: Garbarnia - Tęcza II Bełżyce 0:0

Tabela:
1 Garbarnia Kurów 12 24 7 3 2 20:6
2 Unia Wilkołaz 12 23 7 2 3 17:7
3 Orka Kluczkowice 12 18 5 3 4 20:9
4 Tęcza II Bełżyce 12 16 4 4 3 11:14
5 Sygnał II Lublin 12 0 0 0 11 2:40