Porażki w II lidze futsalu

8 grudnia rozegralismy dwa kolejne mecze w II lidze futsalu - przegraliśmy 0:4 z AWF-em Biała Podlaska i 7:2 z Piaskovią Piaski. Bramki dla nas zdobyli Maksym Mrozek (jego pierwsza oficjalna bramka w seniorach) i Paweł Stasiak.

W pierwszej połowie z AWF-em przeważaliśmy, jednak połowa zakończyła się wynikiem 0:0.

Garbarnia Kurów - AWF Biała Podlaska 0:4 (0:0)
Bramki (zgodnie z OFICJALNYM protokołem): Rafał Robak 13', 23', Krystian Kuron 13', Tomasz Andrzejuk 16'
Garbarnia (trenerzy: Paweł Stasiak, Jakub Baran): Jakub Baran - Paweł Stasiak, Sebastian Zlot, Michał Zlot, Mateusz Bieniek oraz Igor Promis, Maksym Mrozek, Sebastian Poradzisz
AWF (trener: Karol Górski - skład zgodny z OFICJALNYM protokołem): Karol Tucki, Mateusz Sadowski, Michał Luterek, Ryszard Grochowski, Kacper Dmitruk oraz Michał Licberski, Michał Tarnowski, Rafał Robak, Paweł Matycz, Krystian Kuron, Łukasz Bierdziński, Tomasz Andrzejuk

W spotkaniu z Piaskovią graliśmy nieźle do 8', jednak znowu brakowało skuteczności.

Piaskovia Piaski - Garbarnia Kurów 7:2 (5:0)
Bramki: Tomasz Szklarz 8', 8' (k), 16', Tomasz Nowak 10', Bartosz Lipa 11', Mateusz Tamara 12', Seweryn Garamaj 15' - Maksym Mrozek 19', Paweł Stasiak 23'.
Garbarnia (trenerzy: Paweł Stasiak, Jakub Baran): Jakub Baran - Paweł Stasiak, Sebastian Zlot, Michał Zlot, Igor Promis oraz Maksym Mrozek, Sebastian Poradzisz
Piaskovia (trener: Sławomir Pasierbik): Vladyslav Shnizko - Damian Jarosz, Bartosz Lipa, Kamil Niedzielski, Tomasz Szklarz oraz Ireneusz Majewski, Mateusz Tamara, Seweryn Garamaj, Tomasz Nowak, Dominik Jarosz, Łukasz Muda, Robert Wójcik, Mateusz Ziętek, Przemysław Ziętek