Obie drużyny na wyjeździe - z Wodniakiem i Zawiszą

W niedzielę obydwie nasze drużyny seniorskie zagrają na wyjazdach. “Jedynka” zagra o godzinie 13:30 w Piotrawinie z Wodniakiem, a “dwójka” 

o 15 z Zawiszą Garbów (stadion i siedziba klubu znajdują się na gruntach Woli Przybysławskiej, oficjalnie jest to adres "ulica Zawiszy Czarnego 2"

w Garbowie).


Z Wodniakiem graliśmy dotychczas 10 razy - odnieśliśmy 4 zwyciestwa, 0 remisów i 4 porażki, bilans bramek jest dla nas niekorzystny: 11-12; 

wynik dwóch meczów jest nieznany). Sędziami najbliższego meczu będą: Michał Banaszek (jako główny), Adam Kontnik i Waldemar Niezbecki.


Historia meczów Garbarnia - Wodniak:

10.10.1971: LKS Kurów - LZS Piotrawin ?:?

11.06.1972: LZS - LKS ?:?

06.10.2013: Garbarnia - Wodniak 0:1 (0:0)

28.05.2014, Puszno Godowskie: Wodniak - Garbarnia 1:2 (0:0), Gotowała, Wałach

19.10.2014: Wodniak - Garbarnia 3:0 (0:0)

31.05.2015: Garbarnia - Wodniak 2:1 (2:1), Wałach 2 (,k)

13.09.2015: Wodniak - Garbarnia 3:2 (2:1), Kopeć 2

30.04.2016: Garbarnia - Wodniak 2:0 (0:0), M. Zlot, Kopeć

30.10.2016: Garbarnia - Wodniak 2:0 (1:0), M. Zlot, Wolszczak

28.05.2017: Wodniak - Garbarnia 3:1 (1:0), Wałach (k)

Strzelcy bramek dla nas: Rafał Wałach 4, Kamil Kopeć 3, Michał Zlot 2, Hubert Gotowała, Paweł Wolszczak


Pozostałspotkania VIII kolejki:

Amator - Ciecierzyn (S11)

Żyrzyniak - Hetman (S16)

Gabaryty - Drzewce (N12)

Wawel - Orły (N14)

Wilki - GLKS (N15)

Błękitni - Góra (N15:30)


Sędziami meczu Zawisza - Garbarnia II będą Robert Brzozowski (jako główny) i Andrzej Piec. Z gospodarzami “dwójka” grała raz - w sparingu przegraliśmy 9:1.


Historia meczóGarbarnia II - Zawisza:

24.07.2018: Zawisza - Garbarnia II 9:1 (4:0), Wąsik

Bramka dla nas: Aleksander Wąsik


Historia spotkań zespołów z gmin Kurów i Garbów:

piłka nożna:

Garbarnia (LKS, Kurowianka) - Zawisza (LZS) (29 meczów: 12 naszych wygranych, 3 remisy, 8 porażek, bramki: 64-31; nieznany wynik 6 meczów)

LKS Kurów - LZS II Garbów (2: 2 0 0 10-1)

Garbarnia - KS Bogucin (20: 10 3 7 33-21 /wynik jednej porażki nieznany/)

Garbarnia - LZS Wola Przybysławska (8: 1 1 3 10-13 + 3 ?) 

Clementovia Klementowice - Zawisza (6: 0 0 4 7-12 /2 ? i rozmiar jednej porażki/)

Clementovia Klementowice - LZS Wola Przybysławska (6: 1 0 3 7-10 /2 ? i rozmiar jednej porażki/)

 

zawody sportowo-pożarnicze:

OSP Kurów - OSP Garbów (2: 0 0 1 + 1 ?)

OSP Kurów - CukrowniaGarbów Zagrody (2: 0 0 1 + 1 ?)

OSP Kurów - OSP Gutanów (1: ? ? ?)

OSP Kurów - OSP Leśce (1: ? ? ?)

OSP Kurów - OSP Piotrowice Wielkie (1: ? ? ?)

OSP Kurów - OSP Wola Przybysławska (1: ? ? ?)

Kolonia Klementowice - CukrowniaGarbów Zagrody (1: ? ? ?)

Kolonia Klementowice - OSP Garbów (1: ? ? ?)

Kolonia Klementowice - OSP Gutanów (1: ? ? ?)

Kolonia Klementowice - OSP Leśce (1: ? ? ?)

Kolonia Klementowice - OSP Piotrowice Wielkie (1: ? ? ?)

Kolonia Klementowice - OSP Wola Przybysławska (1: ? ? ?)

OSP Klementowice - CukrowniaGarbów Zagrody (1: ? ? ?)

OSP Klementowice - OSP Garbów (1: ? ? ?)

OSP Klementowice - OSP Gutanów (1: ? ? ?)

OSP Klementowice - OSP Leśce (1: ? ? ?)

OSP Klementowice - OSP Piotrowice Wielkie (1: ? ? ?)

OSP Klementowice - OSP Wola Przybysławska (1: ? ? ?)

OSP Kłoda - CukrowniaGarbów Zagrody (1: ? ? ?)

OSP Kłoda - OSP Garbów (1: ? ? ?)

OSP Kłoda - OSP Gutanów (1: ? ? ?)

OSP Kłoda - OSP Leśce (1: ? ? ?)

OSP Kłoda - OSP Piotrowice Wielkie (1: ? ? ?)

OSP Kłoda - OSP Wola Przybysławska (2: 1 0 0 + 1 ?)

OSP Płonki - CukrowniaGarbów Zagrody (1: ? ? ?)

OSP Płonki - OSP Garbów (1: ? ? ?)

OSP Płonki - OSP Gutanów (1: ? ? ?)

OSP Płonki - OSP Leśce (1: ? ? ?)

OSP Płonki - OSP Piotrowice Wielkie (1: ? ? ?)

OSP Płonki - OSP Wola Przybysławska (1: ? ? ?)


Pozostałe mecze VIII kolejki:

SKS - Powiślak (N11, Puławy)

Dąbrowiak - Poraj (N11, Dąbrowa Wronowska)

Serokomla - Stal II (N14)

Drako - Cisy (N15:30, Kowala Druga)

GKS - Legion (N16)

pauza: Jaworzanka


Młodzież:
juniorzy młodsi: Hetman Gołąb - Garbarnia (S15, Dęblin - MECZ ODWOŁANY)

trampkarze młodsi: Garbarnia - Gigant Przytoczno (N13)

młodzicy: Orły Kazimierz Dolny - Garbarnia (N12, Bochotnica)

młodzicy młodsi: pauza

orlicy młodsi: turniej ligowy w Lublinie (S15:30); skład: Sławin Lublin, KS Nasutów, Garbarnia, Wawel Wąwolnica, ULKS Dzierzkowice, Orlik Janów Lubelski 

 
Linki do wyników na żywo:

Wodniak - Garbarnia: https://regiowyniki.pl/mecz/17857/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_A/

Zawisza - Garbarnia II: https://regiowyniki.pl/mecz/19025/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_B/