Mistrz z Amatorem, "dwójka" w Poniatowej

W sobotę nasza pierwsza drużyna zagra o 16 z Amatorem Rososz-Leopoldów, a rezerwy w niedzielę o 18 w Poniatowej ze Stalą II.


Z Amatorem (występującym wcześniej pod nazwami LZS Leopoldów, Błyskawica Leopoldów, Spółdzielca Leopoldów) Rososz-Leopoldów graliśmy dotychczas 42 mecze (10 wygraliśmy, 4 zremisowaliśmy, 14 przegraliśmy, bramki: 57-63; 14 wyników nieznanych). Sędziami najbliższego meczu będą: Albert Kędzierski (jako główny), Karol Gołębiowski i ? Mucha.


Historia meczów Garbarnia - Amator:

jesień 1980: LZS - LKS ?:?
03.05.1981: LKS - LZS ?:?
jesień 1981: LZS - Kurowianka ?:?
23.05.1982: Kurowianka - LZS 3:0 wo (brak protokołu)
05.09.1982: Błyskawica - Kurowianka ?:?
wiosna 1983: Kurowianka - Błyskawica ?:?
jesień 1984: LZS - Kurowianka lub Kurowianka - LZS ?:?
wiosna 1985: LZS - Kurowianka lub Kurowianka - LZS ?:?
jesień 1985: LZS - Kurowianka lub Kurowianka - LZS ?:?
wiosna 1986: LZS - Kurowianka lub Kurowianka - LZS ?:?
27.09.1987: Kurowianka - Spółdzielca ?:?
29.05.1988: Spółdzielca - Kurowianka 5:2
04.09.1988: Spółdzielca - Kurowianka 4:2
30.04.1989: Kurowianka - Spółdzielca 3:3
13.09.1992: Leopoldów - Garbarnia ?:?
18.04.1993: Garbarnia - Leopoldów ?:?
10.10.1993: Spółdzielca - Garbarnia ?:?
22.05.1994: Garbarnia - Spółdzielca ?:?
07.09.2002: Amator - Garbarnia 3:1 (2:0), Mroczkowski (k)
20.04.2003: Garbarnia - Amator 1:2
26.10.2003: Garbarnia - Amator 1:3
06.06.2004: Amator - Garbarnia 4:1
12.09.2004: Garbarnia - Amator 0:1
24.04.2005: Amator - Garbarnia 2:2
06.11.2005: Amator - Garbarnia 3:1 (2:1), Piech
11.06.2006: Garbarnia - Amator 1:2
08.10.2006: Amator - Garbarnia 3:1
20.05.2007: Garbarnia - Amator 0:3
28.10.2007: Amator - Garbarnia 5:2
08.06.2008: Garbarnia - Amator 3:1 (2:0), Pękała, Próchniak, M. Mazurkiewicz
26.08.2009, Wola Przybysławska: Garbarnia - Amator 2:1 (1:0), T. Guz 2 (k,)
16.09.2012: Garbarnia - Amator 5:3 (2:1), Skorupski 4, M. Zlot
01.05.2013: Amator - Garbarnia 1:4 (1:0), Haba 2 (k, k), Gotowała, S. Zlot
28.08.2013: Garbarnia - Amator 2:2 (0:2), Guz, Głowacki
13.04.2014: Amator - Garbarnia 1:1 (1:0), Sadurski (k)
07.09.2014: Amator - Garbarnia 2:0 (1:0)
19.04.2015: Garbarnia - Amator 5:2 (1:0), Bociański 2, Figiel, M. Zlot, Mazurkiewicz
03.10.2015: Amator - Garbarnia 3:1 (0:0), Kopeć
15.05.2016: Garbarnia - Amator 5:1 (1:1), Kopeć 2, M. Zlot, Bieniek, Kar. Głowacki
28.08.2016: Garbarnia - AmatorLeopoldów 2:1 (0:1), T. Guz 2
01.04.2017: Amator - Garbarnia 0:3 (0:3), Partycki 2, Figiel

04.11.2018: AmatorLeopoldów - Garbarnia 2:3 (0:1), Bieniek, Leszek Lipiec (sam.), Mirosław
Bramki dla nas: Tomasz Guz 4, Karol Skorupski 4, Kamil Kopeć 3, Michał Zlot 3, Mateusz Bieniek 2, Jakub Bociański 2, Przemysław Figiel 2, Tomasz Haba 2, Marcin Mazurkiewicz 2, Paweł Partycki 2, Kamil Głowacki, Karol Głowacki, Hubert Gotowała, Jacek Guz, Robert Mirosław, Mariusz Mroczkowski, Krzysztof Pękała, Tomasz Piech, Mateusz Próchniak, Marek Sadurski, Sebastian Zlot


Bilans spotkań innych zespołów z gmin Kurów i Ryki:

piłka nożna:
Clementovia Klementowice - LZS /Błyskawica/ Leopoldów (4: 0 0 4 6-18 + 2)
Garbarnia - Auto-Mróz Ryki (4: 1 0 3 6-12)
Garbarnia - Ruch /Hortex/ Ryki (9: 1 3 5 9-19 + por.)
Garbarnia - MKS Ryki (1: 0 0 1 3-5)
Garbarnia - MKS II Ryki (4: 3 0 1 10-3)
tenis stołowy:
Topspin Kurów - Arka Ryki (1: 0 0 1 1-10)
Topspin - Błękitni II Leopoldów (1: 1 0 0 10-7)
Topspin - Bobry II Bobrowniki (1: 0 0 1 3-10)


Pozostałspotkania XXV kolejki:

Drzewce - Wilki (N15)

Ciecierzyn - GLKS (N15)

Błękitni - Wodniak (N17:30)

Gabaryty - Żyrzyniak (N17:30)

Góra - Wawel (N17:30)

Hetman - Orły (N17:30, Bochotnica)


Sędziami meczu Stal II - Garbarnia II będą: Jakub Psujek (jako główny), Ireneusz Dyl i ? Kieraga. Z drugą drużyną poniatowskiego klubu nasze rezerwy grała raz (przegraliśmy 0-2).

Historia meczów Garbarnia II - Stal II:

04.11.2018: Garbarnia II - Stal II 0:2 (0:1)


Historia spotkań zespołów z gmin Kurów i Poniatowa:

piłka nożna:
Garbarnia - Stal Poniatowa (9 meczów: 3 nasze zwycięstwa, 1 remis, 5 porażek /w tym 1 bez znanego wyniku/; bramki: 15-27)
Garbarnia - Stal II (18: 1 3 8 16-33 + 6?)
Garbarnia II - Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska Plizin (2: 2 0 0 7-3)
Garbarnia II - Drako Kowala Pierwsza (2: 0 0 1 1-11)
Garbarnia II - Poraj Kraczewice Prywatne (2: 0 1 1 3-4)
Garbarnia - Wiking Leśniczówka Poniatowa (4: 0 0 4 1-12)
Garbarnia - Drako Kowala Pierwsza (10: 8 1 1 31-13)
Garbarnia - Poraj Kraczewice Prywatne (10: 9 0 1 50-10)
Clementovia Klementowice - Stal II Poniatowa (8: 0 0 0 0-0 + 8?)
piłka siatkowa:
Clementovia - Stal (5: 4 0 1 13-3 + 1) /kobiety/


Pozostałe mecze XXV kolejki:
SKS - Serokomla (N12)

Powiślak II - Dąbrowiak (N16)
Jaworzanka - Drako (N18)

GKS - Zawisza (N18)

Cisy - Poraj (N18)

pauza: Legion

Młodzież:
juniorzy młodsi: KS Góra Puławska - Garbarnia (S12)

trampkarze młodsi: Amator Rososz-Leopoldów - Garbarnia (S16)

młodzicy młodsi: Garbarnia - KS Góra Puławska (N13)

orlicy młodsi - turniej ligowy w Bełżycach (S9): Tęcza Bełżyce, Sokół Konopnica, Wawel Wąwolnica, Garbarnia, Hetman Gołąb; w niedzielę turniej Akademię Sportu Grupy Azoty PUŁAWY z udziałem dwunastu drużyn

 
Linki do wyników na żywo:

Garbarnia - Amator: https://regiowyniki.pl/mecz/20651/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_A/
Stal II - Garbarnia II: https://regiowyniki.pl/mecz/20663/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_B/