Mecz sezonu z Drzewcami, wyjazd rezerw do Dąbrowiaka

Garbarnia zagra u siebie w meczu na szczycie w sobotę o godzinie 11 z KS-em Drzewce, a “dwójka” w niedzielę o godzinie 17 w Dąbrowie Wronowskiej z Dąbrowiakiem Dąbrowa Wronowska (z siedzibą w Plizinie).

Z obecnym zespołem z Drzewc graliśmy dotychczas 17 razy - odnieśliśmy 8 zwyciestw, 5 remisów i 4 porażki, bilans bramek jest dla nas korzystny: 35-18). Sędziami najbliższego meczu będą: Robert Brzozowski (jako główny), Ernest Kamiński i Kacper Kruk.

Historia meczów Garbarnia - KS:
21.09.2008: Garbarnia - KS 7:1 (3:1), Wójciak 4, J. Guz, Piech, W. Dziak
09.05.2009: KS - Garbarnia 2:4, Wójciak 2, T. Guz 2 (k, k)
11.10.2009: Garbarnia - KS 0:0
22.05.2010: KS - Garbarnia 1:0 (0:0)
16.10.2011: KS - Garbarnia 1:1 (1:0), Mazurkiewicz
20.05.2012: Garbarnia - KS 3:1 (1:0), Mazurkiewicz, Maleszyk, Gajewski
10.11.2012: KS - Garbarnia 2:1 (1:0), Wałach
29.06.2013: Garbarnia - KS 1:1 (1:0), Maleszyk
09.11.2013: Garbarnia - KS 1:1 (0:0), Haba
21.06.2014: KS - Garbarnia 4:2 (3:1), sam., Wiejak
14.09.2014: Garbarnia - KS 0:0
26.04.2015: KS - Garbarnia 1:4 (1:1), Wiejak, Stelmach, K. Rukasz, M. Zlot
31.10.2015: KS - Garbarnia 0:1 (0:0), Gotowała
12.06.2016: Garbarnia - KS 3:0 (0:0), Figiel, Bieniek, M. Zlot
02.10.2016: Garbarnia - KS 0:1 (0:1)
03.05.2017: KS - Garbarnia 2:4 (0:2), Mazurkiewicz 2, M. Zlot, Partycki
30.09.2018: KS - Garbarnia 0:3 (0:1), Wałach, M. Zlot, Głowacki
Strzelcy bramek dla nas: Kamil Wójciak 6, Marcin Mazurkiewicz 4, Michał Zlot 3, Tomasz Guz 2, Marcin Maleszyk 2, Rafał Wałach 2, Maciej Wiejak 2, Mateusz Bieniek, Wojciech Dziak, Przemysław Figiel, Ireneusz Gajewski, Karol Głowacki, Hubert Gotowała, Jacek Guz, Tomasz Haba, Paweł Partycki, Tomasz Piech, Kacper Rukasz, Damian Stelmach, Michał Zlot, gol samobójczy

Pojedynki pomiędzy innymi zespołami z gmin Kurów i Nałęczów:
piłka nożna:
Garbarnia - Cisy II Drzewce (1 mecz: 0 wygranych Garbarni, 0 remisów, 1 porażka; bramki:2-4)
Kurowianka - RSP /LZS/ Drzewce (4: 3 1 0 15-11)
Garbarnia - Cisy Nałęczów (15: 8 3 3 23-22 + 1 nieznany wynik)
Garbarnia II - Cisy Nałęczów (1: 1 0 0 2-1)
LKS /LZS/ Kurów - LZS Nałęczów (1: 0 0 1 0-3 + 6 + wygrana)
Garbarnia - Cisy II Nałęczów (13: 7 3 3 39:24)
LKS Kurów - LZS Sadurki (2: 1 0 1 5:6 + 2)
LKS Kurów - LZS Czesławice (1: 1 0 0 8:1 + 1)
Clementovia Klementowice - LZS Nałęczów (0: 0 0 0 0:0 + 12)
Clementovia - LZS Czesławice (0: 0 0 0 0:0 + 2)
Clementovia - LZS Sadurki (1: 0 0 1 0:3 + 3)
LZS Kłoda - LZS Czesławice (0: 0 0 0 0:0 + 2)
piłka siatkowa:
Clementovia - Zryw Nałęczów (0: 0 0 0 0:0 + 1)
Clementovia - LZS Nałęczów (1: 0 0 1 0:3 + 1) /kobiety/
zawody sportowo-pożarnicze:
Kolonia Klementowice - OSP Bronice (0: 0 0 0 + 1)
OSP Klementowice - OSP Bronice (2: 1 0 1)
OSP Kłoda - OSP Bronice (2: 1 0 1 + 1)
OSP Kłoda - OSP Nałęczów (2: 1 0 1 + 1)
OSP Kłoda - OSP Nałęczów (1: 1 0 0) /kobiety/
OSP Kurów - OSP Nałęczów (0: 0 0 0 + 1)
OSP Płonki - OSP Bronice (2: 0 0 2 + 1)
OSP Płonki - OSP Nałęczów (2: 1 0 1 + 2)
LZF Kurów - OSP Nałęczów (1: 1 0 0)

Pozostałe mecze XX kolejki:
Żyrzyniak - Ciecierzyn (S17)
Gabaryty - Góra (N12)
Wodniak - Wawel (N13:30)
Wilki - Orły (N14, Szczekarków)
Amator - GLKS (N15)
Błękitni - Hetman (N17)

Sędziami meczu Dąbrowiak - Garbarnia II będą: Sebastian Dacka (jako główny), Dobosz i Szczęsna. Z drużyną mającą siedzibę w Plizinie, graliśmy raz - wygraliśmy 4:1.

Historia meczów Garbarnia II - Dąbrowiak:
29.09.2018: Garbarnia II - DąbrowiakDąbrowaWronowska 4:1 (1:1), Wiejak, Partycki, Dziak, Przemysław Szwed (sam.)
Bramki dla nas: Maciej Dziak, Paweł Partycki, Maciej Wiejak, Przemysław Szwed (sam.)

Historia spotkań zespołów z gmin Kurów i Poniatowa:
piłka nożna:
Garbarnia II - Drako Kowala Pierwsza (2 mecze: 0 wygranych Garbarni, 0 remisów, 2 porażki; bramki: 1-11)
Garbarnia - Drako Kowala Pierwsza (10: 8 1 1 31-13)
Garbarnia - Stal Poniatowa (9: 3 1 5 /w tym jedna bez znanego wyniku/ 15-27)
Garbarnia II - Stal (1: 0 0 1 0-2)
Garbarnia - Stal II (18: 1 3 8 16-33 + 6 nieznanych wyników)
Garbarnia - Wiking Leśniczówka Poniatowa (4: 0 0 4 1-12)
Garbarnia II - Poraj Kraczewice Prywatne (1: 0 0 1 1-2)
Garbarnia - Poraj (10: 9 0 1 50-10)
Clementovia Klementowice - Stal II Poniatowa (8: 0 0 0 0-0 + 8)
piłka siatkowa:
Clementovia - Stal (5: 4 0 1 13-3 + 1) /kobiety/

Pozostałe mecze XX kolejki:
Drako - Poraj (N11, Kowala Druga)
Legion - Stal II (N11)
Jaworzanka - Powiślak II (N11)
SKS - GKS (N12)
Serokomla - Cisy (N15)
pauza: Zawisza

Młodzież:
juniorzy młodsi: -
trampkarze młodsi: -
młodzicy młodsi: Powiślak Końskowola - Garbarnia (N13)
orlicy młodsi: -