Mecz rundy w Drzewcach, "dwójka" z Dąbrowiakiem

Garbarnia zagra w niedzielę o godzinie 16 w Drzewcach z tamtejszym KS-em, a “dwójka” w sobotę o godzinie 16:15 u siebie z Dąbrowiakiem Dąbrowa Wronowska (z siedzibą w Plizinie).

Z obecnym zespołem z Drzewc graliśmy dotychczas 16 razy - odnieśliśmy 7 zwyciestw, 5 remisów i 4 porażki, bilans bramek jest dla nas korzystny: 32-18). Sędziami najbliższego meczu będą: Robert Brzozowski (jako główny), Grzegorz Dejnek i Mariusz Bolek. Nikomu nie trzeba przedstawiać jak ważny to jest mecz - wystarczy napisać, że obydwa zespoły mają komplet punktów.

Historia meczów Garbarnia - KS:
21.09.2008: Garbarnia - KS 7:1 (3:1), Wójciak 4, J. Guz, Piech, W. Dziak
09.05.2009: KS - Garbarnia 2:4, Wójciak 2, T. Guz 2 (k, k)
11.10.2009: Garbarnia - KS 0:0
22.05.2010: KS - Garbarnia 1:0 (0:0)
16.10.2011: KS - Garbarnia 1:1 (1:0), Mazurkiewicz
20.05.2012: Garbarnia - KS 3:1 (1:0), Mazurkiewicz, Maleszyk, Gajewski
10.11.2012: KS - Garbarnia 2:1 (1:0), Wałach
29.06.2013: Garbarnia - KS 1:1 (1:0), Maleszyk
09.11.2013: Garbarnia - KS 1:1 (0:0), Haba
21.06.2014: KS - Garbarnia 4:2 (3:1), sam., Wiejak
14.09.2014: Garbarnia - KS 0:0
26.04.2015: KS - Garbarnia 1:4 (1:1), Wiejak, Stelmach, K. Rukasz, M. Zlot
31.10.2015: KS - Garbarnia 0:1 (0:0), Gotowała
12.06.2016: Garbarnia - KS 3:0 (0:0), Figiel, Bieniek, M. Zlot
02.10.2016: Garbarnia - KS 0:1 (0:1)
03.05.2017: KS - Garbarnia 2:4 (0:2), Mazurkiewicz 2, M. Zlot, Partycki
Strzelcy bramek dla nas: Kamil Wójciak 6, Marcin Mazurkiewicz 4, Michał Zlot 3, Tomasz Guz 2, Marcin Maleszyk 2, Maciej Wiejak 2, Mateusz Bieniek, Wojciech Dziak, Przemysław Figiel, Ireneusz Gajewski, Hubert Gotowała, Jacek Guz, Tomasz Haba, Paweł Partycki, Tomasz Piech, Kacper Rukasz, Damian Stelmach, Rafał Wałach, gol samobójczy

Pojedynki pomiędzy innymi zespołami z gmin Kurów i Nałęczów:
piłka nożna:
Garbarnia - Cisy II Drzewce (1 mecz: 0 wygranych Garbarni, 0 remisów, 1 porażka; bramki:2-4)
Kurowianka - RSP /LZS/ Drzewce (4: 3 1 0 15-11)
Garbarnia - Cisy Nałęczów (15: 8 3 3 23-22 + 1 nieznany wynik)
LKS /LZS/ Kurów - LZS Nałęczów (1: 0 0 1 0-3 + 6 + wygrana)
Garbarnia - Cisy II Nałęczów (13: 7 3 3 39:24)
LKS Kurów - LZS Sadurki (2: 1 0 1 5:6 + 2)
LKS Kurów - LZS Czesławice (1: 1 0 0 8:1 + 1)
Clementovia Klementowice - LZS Nałęczów (0: 0 0 0 0:0 + 12)
Clementovia - LZS Czesławice (0: 0 0 0 0:0 + 2)
Clementovia - LZS Sadurki (1: 0 0 1 0:3 + 3)
LZS Kłoda - LZS Czesławice (0: 0 0 0 0:0 + 2)
piłka siatkowa:
Clementovia - Zryw Nałęczów (0: 0 0 0 0:0 + 1)
Clementovia - LZS Nałęczów (1: 0 0 1 0:3 + 1) /kobiety/
zawody sportowo-pożarnicze:
Kolonia Klementowice - OSP Bronice (0: 0 0 0 + 1)
OSP Klementowice - OSP Bronice (2: 1 0 1)
OSP Kłoda - OSP Bronice (2: 1 0 1 + 1)
OSP Kłoda - OSP Nałęczów (2: 1 0 1 + 1)
OSP Kłoda - OSP Nałęczów (1: 1 0 0) /kobiety/
OSP Kurów - OSP Nałęczów (0: 0 0 0 + 1)
OSP Płonki - OSP Bronice (2: 0 0 2 + 1)
OSP Płonki - OSP Nałęczów (2: 1 0 1 + 2)
LZF Kurów - OSP Nałęczów (1: 1 0 0)

Pozostałe mecze VII kolejki:
Hetman - Błękitni (S15, Puławy)
Wawel - Wodniak (S16)
Ciecierzyn - Żyrzyniak (N15)
GLKS - Amator (N15:30)
Orły - Wilki (N16, Bochotnica)
Góra - Gabaryty (N16)

Sędziami meczu Garbarnia II - Dąbrowiak będą: Piotr Słotwiński (jako główny), Maciej Jabłoński i Bartosz Wawer. Z drużyną mającą siedzibę w Plizinie, nasza “jedynka” nigdy nie grała.

Historia meczów zespołów z gmin Kurów i Poniatowa:
piłka nożna:
Garbarnia II - Drako Kowala Pierwsza (1 mecz: 0 wygranych Garbarni, 0 remisów, 1 porażka; bramki: 0-5)
Garbarnia - Drako Kowala Pierwsza (10: 8 1 1 31-13)
Garbarnia - Stal Poniatowa (9: 3 1 5 /w tym jedna bez znanego wyniku/ 15-27)
Garbarnia - Stal II (18: 1 3 8 16-33 + 6 nieznanych wyników)
Garbarnia - Wiking Leśniczówka Poniatowa (4: 0 0 4 1-12)
Garbarnia - Poraj Kraczewice Prywatne (10: 9 0 1 50-10)
Clementovia Klementowice - Stal II Poniatowa (8: 0 0 0 0-0 + 8)
piłka siatkowa:
Clementovia - Stal (5: 4 0 1 13-3 + 1) /kobiety/

Pozostałe mecze VII kolejki:
Poraj - Drako (N11)
Powiślak II - Jaworzanka (N11)
Stal II - Legion (N11)
Cisy - Serokomla (N15)
GKS - SKS (N16)
pauza: Zawisza

Młodzież:
juniorzy młodsi: Garbarnia - KS Góra Puławska (S13)
trampkarze młodsi: Wisła Puławy - Garbarnia (S13)
młodzicy: Garbarnia - GKS Abramów (S11)
młodzicy młodsi: Wisła Puławy - Garbarnia (S11)
orlicy młodsi: pauza

Linki do wyników na żywo: