Kolejny weekend w Kurowie: I z Tęczą, II ze Stalą II

Pierwsza drużyna zagra w sobotę u siebie o godzinie 16 z Tęczą Bełżyce, rezerwy także u siebie w niedzielę o godzinie 15 ze Stalą II Poniatowa.

Z drużyną z Bełżyc mierzyliśmy się 2 razy (1 nasza wygrana, 1 remis, 0 porażek; bramki: 4-3). Sędziami będą: Damian Kuźniak (główny), Michał Pastusiak i Łukasz Drzewiecki.

Historia meczów Garbarnia - Tęcza:
21.08.2016: Tęcza - Garbarnia 2:2 (2:1), Partycki, Mazurkiewicz
25.03.2017: Garbarnia - Tęcza 2:1 (2:0), Dominik Walczak (sam.), S. Zlot
Strzelcy bramek dla Garbarni: Marcin Mazurkiewicz, Paweł Partycki, Sebastian Zlot, Dominik Walczak (gol samobójczy)

Pojedynki pomiędzy innymi zespołami z gmin Kurów i Bełżyce:
piłka nożna:
Garbarnia - Unia Bełżyce (10: 5 1 4 26-22)
tenis stołowy:
Topspin Kurów - CKFiS Bełżyce (1: 0 0 1 3-7)

Pozostałe mecze VIII kolejki:
Wisła II - POM/Iskra (N11)
Orion - LKS (N16, Niedrzwica Kościelna)
Janowianka - Mazowsze (N16)
GKS - MKS/Ruch (N16)
Świdniczanka - Sokół (N16, Świdnik Duży)
Stal - Opolanin (N16)
Avia II - Polesie (N17)

Sędziami meczu Garbarnia II - Stal II będą Michał Filip (główny) i Leszek Śmiałkowski. gośćmi nasz drugi zespół grał 2 mecze (2 porażki, bramki: 0-4).


Historia meczów Garbarnia II Stal II:
04.11.2018, Garbarnia - Stal II 0:2 (0:1)
09.06.2019: Stal II - Garbarnia II 2:0 (2:0)

Pojedynki pomiędzy innymi zespołami z gmin Kurów i Poniatowa:
piłka nożna:
Garbarnia - Stal (10 meczów: 3 wygrane Garbarni, 2 remisy, 5 porażek /w tym 1 bez znanego wyniku/; bramki: 15-27)
Garbarnia - Stal II (16: 1 3 8 16-33 + 4 nieznane wyniki)
Garbarnia - Wiking Leśniczówka Poniatowa (4: 0 0 4 1-12)
Garbarnia - Drako Kowala Pierwsza (10: 8 1 1 31-13)
Garbarnia - Poraj Kraczewice Prywatne (10: 9 0 1 50-10)
Garbarnia II - Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska Plizin (2: 2 0 0 7-3)
Garbarnia II - Drako Kowala Pierwsza (2: 0 0 2 1-11)
Garbarnia II - Poraj Kraczewice Prywatne (2: 0 1 1 3-4)
Clementovia Klementowice - Stal II Poniatowa (8: 0 0 0 0-0 + 8)
piłka siatkowa:
Clementovia - Stal (5: 4 0 1 13-3 + 1) /kobiety/


Pozostałe mecze IV kolejki (pauza: Zawisza):
Poraj - Jaworzanka (N11)
Puławiak - Cisy (N11)
SKS - Serokomla (N15)
Orły - Dąbrowiak (N15)

Młodzież:
trampkarze: Garbarnia - Legion Tomaszowice (S15)
młodzicy: Garbarnia - Orzeł Łaziska (S12)
orlic: I turniej (S10, Bochotnica)
żacy: I turniej (S10, Bełżyce


Linki do wyników na żywo:
Garbarnia - Tęcza: https://regiowyniki.pl/mecz/23475/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_okregowa/ 
Garbarnia II - Stal II: https://regiowyniki.pl/mecz/23732/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_B/