"Jedynka" zagra w Dys(neylandzie), rezerwy z Porajem

W sobotę o 15 nasza pierwsza drużyna seniorska zagra w Dysie z miejscowymi Błękitnymi, druga drużyna podejmie u siebie w niedzielę o 15 Poraj Kraczewice Prywatne.


Z Błękitnymi graliśmy dotychczas raz w ramach Pucharu Polski - przegraliśmy jedną bramką. Sędziami najbliższego meczu będą: Paweł Niedźwiedź (jako główny), Bartłomiej Dybowski i Agnieszka Tymoszuk.


Historia meczów Garbarnia - Błękitni:

15.08.2013: Błękitni - Garbarnia 2:1 (2:1), Figiel
Jedyna bramka dla nas: Przemysław Figiel


Bilans spotkań innych zespołów z gmin Kurów i Niemce:

piłka nożna:

Garbarnia - GKS Niemce (4 mecze: 2 nasze wygrane, 0 remisów, 2 porażki, bramki: 8-10)

LKS Kurów - LZS Elizówka (4: 1 0 1 4-5 + 2 nieznane wyniki)

LKS Kurów - LKS Ciecierzyn (1: 0 0 0 0-0 + 1)

Garbarnia - LKS Leonów (3: 1 0 1 4-4 + 1)

Garbarnia - KS Ciecierzyn (1: 0 0 1 2-3)

tenis stołowy:

Topspin Kurów - UKS Niemce (5: 4 1 0 49-18) 


Pozostałspotkania X kolejki:

Żyrzyniak - Drzewce (S15)

Wodniak - Gabaryty (N13:30)
Wilki - Hetman (N14, Szczekarków)

Wawel - Ciecierzyn (N14)

Amator - Góra (N15)
Orły - GLKS (N15, Bochotnica)


Sędziami meczu Garbarnia II - Poraj będą: Paweł Komorek (jako główny), Rafał Cięciara i Bartosz Wawer. Z gośćmi“jedynka” grała 10 razy (9 razy wygrała i 1 raz zremisowała; bramki: 50-10).


Historia meczóGarbarnia - Poraj:

31.10.2009: Poraj - Garbarnia 3:0 wo (naruszenie nietykalności cielesnej sędziego przez byłego zawodnika /dawnego działacza/ naszego klubu), na boisku 2:1 do 57’, T. Guz
12.06.2010, Wola Przybysławska: Garbarnia - Poraj 6:2 (4:0), Partycki 3, Wałach, M. Mazurkiewicz, J. Mazurkiewicz

10.10.2010, Poniatowa: Poraj - Garbarnia 0:3 (0:1), M. Mazurkiewicz, Wójciak, Bociański
08.06.2011: Garbarnia - Poraj 5:0, Partycki, Wałach, T. Guz, Gajewski (k), M. Sołyga
09.10.2011: Garbarnia - Poraj 5:2 (4:1), Dziak 2, T. Guz, Wałach, Maleszyk
13.05.2012: Poraj - Garbarnia 0:3 (0:2), Maleszyk 3
28.10.2012: Poraj - Garbarnia 0:4 (0:2), Partycki 2, Mazurkiewicz 2
09.06.2013: Garbarnia - Poraj 6:1 (2:1), Mazurkiewicz, Głowacki, Wałach (k), Wojnowski, Haba, Karnas (k)
29.09.2013: Poraj - Garbarnia 2:8 (1:2), Maleszyk 3, Mazurkiewicz 2, S. Zlot, sam., Grzegorz Sadowski (sam.)
11.05.2014: Garbarnia - Poraj 10:0 (7:0), Gotowała 3, Maleszyk 2, Mazurkiewicz (k), Wałach (k), Partycki, Guz, Hajduk
Bramki dla nas: Marcin Maleszyk 9, Marcin Mazurkiewicz 8, Paweł Partycki 7, Rafał Wałach 5, Hubert Gotowała 3, Tomasz Guz 3, Piotr Dziak 2, Jakub Bociański, Ireneusz Gajewski, Kamil Głowacki, Jacek Guz, Tomasz Haba, Mirosław Hajduk, Michał Karnas, Jakub Mazurkiewicz, Mateusz Sołyga, Sebastian Wojnowski, Kamil Wójciak, Sebastian Zlot, Grzegorz Sadowski (sam.), sam.


Historia spotkań zespołów z gmin Kurów i Poniatowa:

piłka nożna:
Garbarnia II - Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska Plizin (1 mecz: 1 nasze zwycięstwo, 0 remisów, 1 porażka, bramki: 4-1)
Garbarnia II - Drako Kowala Pierwsza (1: 0 0 1 0-5)
Garbarnia - Stal Poniatowa (9: 3 1 5 /w tym 1 bez znanego wyniku/; bramki: 15-27)
Garbarnia - Stal II (18: 1 3 8 16-33 + 6 nieznanych wyników)
Garbarnia - Wiking Leśniczówka Poniatowa (4: 0 0 4 1-12)
Garbarnia - Drako Kowala Pierwsza (10: 8 1 1 31-13)
Clementovia Klementowice - Stal II Poniatowa (8: 0 0 0 0-0 + 8)
piłka siatkowa:
Clementovia - Stal (5: 4 0 1 13-3 + 1) /kobiety/


Pozostałe mecze X kolejki:

Serokomla - Powiślak II (S14)
Legion - Jaworzanka (S15, Bogucin)
Drako - GKS (N15, Kowala Druga)
Dąbrowiak - Stal II (N15, Dąbrowa Wronowska)
Zawisza - Cisy (N15)

pauza: SKS

Młodzież:
juniorzy młodsi: Garbarnia - LKS Kamionka (S12)

trampkarze młodsi: Garbarnia - Amator Rososz-Leopoldów (N12)

młodzicy: MKS/Ruch Ryki - Garbarnia (N11)

młodzicy młodsi: Garbarnia - Orlik Dęblin (N10)

orlicy młodsi: turniej ligowy w Janowie Lubelskim (S10); skład: Orlik Janów Lubelski, ULKS Dzierzkowice, Sławin Lublin, KS Nasutów, Wawel Wąwolnica, Garbarnia

Linki do wyników na żywo:

Błękitni - Garbarnia: https://regiowyniki.pl/mecz/17859/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_A/

Garbarnia II - Poraj: https://regiowyniki.pl/mecz/19259/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_B/