"Jedynka" w Rososzy, "dwójka" ze Stalą II

W niedzielę zagrają obie nasze drużyny seniorskie. Pierwsza zagra o 14 w Rososzy z miejscowym Amatorem, druga o 11 u siebie ze Stalą II Poniatowa.


Z Amatorem (występującym wcześniej pod nazwami (LZS Leopoldów, Błyskawica Leopoldów, Spółdzielca Leopoldów) Rososz-Leopoldów graliśmy dotychczas 41 meczów: 9 wygraliśmy, 4 zremisowaliśmy, 14 przegraliśmy, bramki: 54-61; 14 wyników nieznanych). Sędziami najbliższego meczu będą: Łukasz Woliński (jako główny), Michał Pastusiak i Karol Gołębiowski.


Historia meczów Garbarnia - Amator:

jesień 1980: LZS - LKS ?:?
03.05.1981: LKS - LZS ?:?
jesień 1981: LZS - Kurowianka ?:?
23.05.1982: Kurowianka - LZS 3:0 wo (brak protokołu)
05.09.1982: Błyskawica - Kurowianka ?:?
wiosna 1983: Kurowianka - Błyskawica ?:?
jesień 1984: LZS - Kurowianka lub Kurowianka - LZS ?:?
wiosna 1985: LZS - Kurowianka lub Kurowianka - LZS ?:?
jesień 1985: LZS - Kurowianka lub Kurowianka - LZS ?:?
wiosna 1986: LZS - Kurowianka lub Kurowianka - LZS ?:?
27.09.1987: Kurowianka - Spółdzielca ?:?
29.05.1988: Spółdzielca - Kurowianka 5:2
04.09.1988: Spółdzielca - Kurowianka 4:2
30.04.1989: Kurowianka - Spółdzielca 3:3
13.09.1992: Leopoldów - Garbarnia ?:?
18.04.1993: Garbarnia - Leopoldów ?:?
10.10.1993: Spółdzielca - Garbarnia ?:?
22.05.1994: Garbarnia - Spółdzielca ?:?
07.09.2002: Amator - Garbarnia 3:1 (2:0), Mroczkowski (k)
20.04.2003: Garbarnia - Amator 1:2
26.10.2003: Garbarnia - Amator 1:3
06.06.2004: Amator - Garbarnia 4:1
12.09.2004: Garbarnia - Amator 0:1
24.04.2005: Amator - Garbarnia 2:2
06.11.2005: Amator - Garbarnia 3:1 (2:1), Piech
11.06.2006: Garbarnia - Amator 1:2
08.10.2006: Amator - Garbarnia 3:1
20.05.2007: Garbarnia - Amator 0:3
28.10.2007: Amator - Garbarnia 5:2
08.06.2008: Garbarnia - Amator 3:1 (2:0), Pękała, Próchniak, M. Mazurkiewicz
26.08.2009, Wola Przybysławska: Garbarnia - Amator 2:1 (1:0), T. Guz 2 (k,)
16.09.2012: Garbarnia - Amator 5:3 (2:1), Skorupski 4, M. Zlot
01.05.2013: Amator - Garbarnia 1:4 (1:0), Haba 2 (k, k), Gotowała, S. Zlot
28.08.2013: Garbarnia - Amator 2:2 (0:2), Guz, Głowacki
13.04.2014: Amator - Garbarnia 1:1 (1:0), Sadurski (k)
07.09.2014: Amator - Garbarnia 2:0 (1:0)
19.04.2015: Garbarnia - Amator 5:2 (1:0), Bociański 2, Figiel, M. Zlot, Mazurkiewicz
03.10.2015: Amator - Garbarnia 3:1 (0:0), Kopeć
15.05.2016: Garbarnia - Amator 5:1 (1:1), Kopeć 2, M. Zlot, Bieniek, Kar. Głowacki
28.08.2016: Garbarnia - AmatorLeopoldów 2:1 (0:1), T. Guz 2
01.04.2014: Amator - Garbarnia 0:3 (0:3), Partycki 2, Figiel
Bramki dla nas: Tomasz Guz 4, Karol Skorupski 4, Kamil Kopeć 3, Michał Zlot 3, Jakub Bociański 2, Przemysław Figiel 2, Tomasz Haba 2, Marcin Mazurkiewicz 2, Paweł Partycki 2, Mateusz Bieniek, Kamil Głowacki, Karol Głowacki, Hubert Gotowała, Jacek Guz, Mariusz Mroczkowski, Krzysztof Pękała, Tomasz Piech, Mateusz Próchniak, Marek Sadurski, Sebastian Zlot


Bilans spotkań innych zespołów z gmin Kurów i Ryki:

piłka nożna:
Clementovia Klementowice - LZS /Błyskawica/ Leopoldów (4: 0 0 4 6-18 + 2)
Garbarnia - Auto-Mróz Ryki (4: 1 0 3 6-12)
Garbarnia - Ruch /Hortex/ Ryki (9: 1 3 5 9-19 + por.)
Garbarnia - MKS Ryki (1: 0 0 1 3-5)
Garbarnia - MKS II Ryki (4: 3 0 1 10-3)
tenis stołowy:
Topspin Kurów - Arka Ryki (1: 0 0 1 1-10)
Topspin - Błękitni II Leopoldów (1: 1 0 0 10-7)
Topspin - Bobry II Bobrowniki (1: 0 0 1 3-10)


Pozostałspotkania XI kolejki:

Żyrzyniak - Gabaryty (S11)

Wilki - Drzewce (S14, Szczekarków)

Orły - Hetman (S14, Bochotnica)
Wodniak - Błękitni (N12:30)
GLKS - Ciecierzyn (N13)
Wawel - Góra (N14)


Sędziami meczu Garbarnia II - Stal II będą Michał Mituła (jako główny) i Bartosz Wawer. Z drugą drużyną poniatowskiego klubu nasza pierwsza grała 18 razy (1 raz wygraliśmy, były 3 remisy, 8 porażek; bramki: 16-33 + 6 nieznanych wyników).


Historia meczóGarbarnia - Stal II:

wrzesień 1963: LZS - Stal II ?:?
wiosna 1964: Stal II - LZS 3:0 wo (goście wycofali się z rozgrywek)

1966/1967: nieznane wyniki LZS-u i Stali II
1976/1977: nieznane wyniki LKS-u i Stali II

10.09.1978: Stal II - Garbarnia ?:?
22.04.1979: Garbarnia - Stal II 1:2 (1:1), Mie. Czuchryta
25.08.2007: Garbarnia - Stal II 2:2 (2:1), Piech, J. Mazurkiewicz
29.03.2008: Stal II - Garbarnia 2:2 (1:2), W. Dziak 2
12.10.2008: Garbarnia - Stal II 1:2 (1:1), Wójciak
30.05.2009: Stal II - Garbarnia 5:5 (0:2), Wójciak 3, M. Mazurkiewicz, J. Mazurkiewicz
06.09.2009, Wola Przybysławska: Garbarnia - Stal II 0:3 (0:3)
20.05.2010: Stal II - Garbarnia 5:2 (2:2), M. Mazurkiewicz 2
05.09.2010: Garbarnia - Stal II 0:3 (0:1)
09.04.2011: Stal II - Garbarnia 1:0 (0:0)
29.10.2011: Garbarnia - Stal II 0:5 (0:2)
02.06.2012: Stal II - Garbarnia 0:3 wo (Stal II wycofała się z rozgrywek)
Znani strzelcy bramek dla nas: Kamil Wójciak 4, Marcin Mazurkiewicz 3, Wojciech Dziak 2, Jakub Mazurkiewicz 2, Mieczysław Czuchryta, Tomasz Piech,

Historia spotkań zespołów z gmin Kurów i Poniatowa:

piłka nożna:
Garbarnia - Stal Poniatowa (9 meczów: 3 nasze zwycięstwa, 1 remis, 5 porażek /w tym 1 bez znanego wyniku/; bramki: 15-27)
Garbarnia II - Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska Plizin (1: 1 0 0 4-1)
Garbarnia II - Drako Kowala Pierwsza (1: 0 0 1 0-5)
Garbarnia II - Poraj Kraczewice Prywatne (1: 0 0 0 1-2)
Garbarnia - Wiking Leśniczówka Poniatowa (4: 0 0 4 1-12)
Garbarnia - Drako Kowala Pierwsza (10: 8 1 1 31-13)
Garbarnia - Poraj Kraczewice Prywatne (10: 9 0 1 50-10)
Clementovia Klementowice - Stal II Poniatowa (8: 0 0 0 0-0 + 8)
piłka siatkowa:
Clementovia - Stal (5: 4 0 1 13-3 + 1) /kobiety/


Pozostałe mecze XI kolejki:
Serokomla - SKS (N11)

Poraj - Cisy (N11)
Drako - Jaworzanka (N12)
Dąbrowiak - Powiślak II (N12)
Zawisza - GKS (N14)

pauza: Legion

Młodzież:
juniorzy młodsi, trampkarze młodsi, młodzicy: koniec rundy

młodzicy młodsi: Garbarnia - KS Ciecierzyn (N14)

orlicy młodsi: koniec rundy

 
Linki do wyników na żywo:

Amator - Garbarnia: https://regiowyniki.pl/mecz/17861/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_A/

Garbarnia II - Stal II: https://regiowyniki.pl/mecz/19261/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_B/