IV kolejka: u siebie z Ciecierzynem, "dwójka" w Bogucinie z Legionem

Garbarnia zagra w sobotę o godzinie 14 z KS-em Ciecierzyn, a “dwójka” już w piątek o godzinie 17:30 w Bogucinie z Legionem Tomaszowice.

Z zespołem z Ciecierzyna graliśmy tylko raz (przegraliśmy 2:3). Sędziami niedzielnego meczu będą: Maciej Drabik (jako główny), Piotr Słotwiński i Mariusz Bolek.

Historia meczów Garbarnia - KS:
14.08.2005: KS - Garbarnia 3:2
Nieznani są strzelcy bramek dla nas

Pojedynki pomiędzy innymi zespołami z gmin Kurów i Niemce:
piłka nożna:
Garbarnia - GKS Niemce (4 mecze: 2 nasze wygrane, 0 remisów, 2 porażki, bramki: 8-10)
LKS Kurów - LZS Elizówka (2: 1 0 1 4-5 + 2 nieznane wyniki)
LKS Kurów - LKS Ciecierzyn (1: 0 0 0 0-0 + 1)
Garbarnia - LKS Leonów (2: 1 0 1 4-4 + 1)
Garbarnia - Błękitni Dys (1: 0 0 1 1-2)
tenis stołowy:
Topspin Kurów - UKS Niemce (5: 4 1 0 49-18)

Pozostałe mecze IV kolejki:
Gabaryty - GLKS (N12)
Wodniak - Góra (N13:30)
Amator - Wilki (N15)
Żyrzyniak - Wawel (N16)
Drzewce - Hetman (N17)
Błękitni - Orły (12.09, godz. 17)

Sędziami meczu Legion - Garbarnia II będą: Marcin Gawlik (jako główny), Hubert Ripper i Tomasz Bielak. Z gospodarzami nasz pierwszy zespół grał 5 razy (jedna wygrana, remis, dwie porażki, bramki 6-6; wynik jednego meczu nieznany).

Historia meczów Garbarnia - Legion:
21.04.1996: Garbarnia - Legion 1:1 (0:1), Mirosław
22.03.2000: Legion - Garbarnia 1:4 (0:3), Gutek 2, Ryczek, Komsta
28/29.10.2000: Garbarnia - Legion 0:2
09/10.06.2001: Legion - Garbarnia 2:1
04.04.2002: Garbarnia - Legion ?:? /awans gospodarzy/
Znai strzelcy bramek dla Garbarni: Andrzej Gutek 2, Dariusz Komsta, Robert Mirosław, Artur Ryczek

Pojedynki pomiędzy innymi zespołami z gmin Kurów i Jastków:
piłka nożna:
Garbarnia - Gamerc (SPKS, LZS) Dąbrowica (8 mecze: 2 nasze wygrane, 2 remisy, 2 porażki, bramki: 8-10)
szachy:
LZS Kurów - Tempo Ożarów (2: 2 0 0) 6,5-3,5

Pozostałe mecze IV kolejki:
Powiślak II - Stal II (S11)
Jaworzanka - Cisy (N11, Szczekarków)
SKS - Poraj (N11, Puławy)
Drako - Dąbrowiak (N11, Kowala Druga)
Serokomla - Zawisza (N17)
pauza: GKS

Młodzież:
juniorzy młodsi: Garbarnia - Laskovia Baranów (S11)
trampkarze młodsi: Garbarnia - Ludwiniak (Cz17:30), Garbarnia - Victoria Parczew (S16:30)
młodzicy: Orlik Lubartów - Garbarnia (S15:30)
młodzicy młodsi: Górnik III Łęczna - Garbarnia (S14)
orlicy młodsi: turniej w Kurowie (N10 - oficjalny debiut rocznika 2009 w rozgrywkach), z udziałem naszego klubu; zagrają także: Orka Kluczkowice, Dubler Opole Lubelskie, Janowski Orlik Janów Lubelski, Stal Poniatowa
 
Linki do wyników na żywo: