III kolejka: wyjazd do Michowa, rezerwy u siebie z SKS-em

Garbarnia zagra w niedzielę o godzinie 16 w Michowie z tamtejszym GLKS-em, a “dwójka” tego samego dnia o godzinie 11 u siebie z SKS-em Leokadiów.


Z michowskim zespołem graliśmy trzykrotnie (komplet naszych wygranych - bramki 11:2). Sędziami niedzielnego meczu będą: Michał Banaszek (jako główny), Andrzej Piec i Kamil Idzik.


Historia meczów Garbarnia - GLKS:

13.10.1991: Garbarnia - LZS 3:0 wo (goście wycofali się z rozgrywek)

07.06.1992: LZS - Garbarnia 0:3 wo (gospodarze wycofali się z rozgrywek)

15.08.2008: GLKS - Garbarnia 2:5

Nieznani są strzelcy bramek dla nas


Pozostałe mecze III kolejki:

Amator - Wodniak (S11)

Ciecierzyn - Drzewce (N15)

Hetman - Góra (N16, Góra Puławska)

Wilki - Żyrzyniak (N17, Szczekarków)

Orły - Gabaryty (N17, Bochotnica)

Wawel - Błękitni (N17:30)


Sędziami meczu Garbarnia II - SKS będą: Filip Mączka (jako główny), Przemysław Dzieliński i Damian Ścibior. Z gośćmi nasz pierwszy zespół nigdy nie grał.


Pojedynki pomiędzy innymi zespołami z gmin Kurów i Puławy:

piłka nożna:

Garbarnia (LKS) - Hetman (LZS) Gołąb (27 meczów: 10 zwycięstw Garbarni, 3 remisów, 11 porażek, bramki: 57-58 + 3 wyniki nieznane)

Garbarnia - KS Góra Puławska (17: 5 1 11 30-48)

Kurowianka Kurów - LZS Kajetanów (2: 2 0 0 11-4)

zawody sportowo-pożarnicze:

Kolonia Klementowice - OSP Łęka (0: 0 0 0 + 1)

OSP Klementowice - OSP Leokadiów (1: 1 0 0)

OSP Klementowice - OSP Opatkowice (2: 1 0 1)

OSP Kłoda - OSP Leokadiów (6: 4 0 2)

OSP Kłoda - OSP Łęka (2: 0 0 1 + 1)

OSP Kłoda - OSP Niebrzegów (1: 0 0 1)

OSP Kłoda - OSP Opatkowice (1: 0 0 1)

OSP Kłoda - OSP Dobrosławów (1: 0 0 1)/kobiety/

OSP Płonki - OSP Leokadiów (5: 1 0 4)

OSP Płonki - OSP Łęka (2: 1 0 1)


Pozostałe mecze III kolejki:

Dąbrowiak - Serokomla (N11, Dąbrowa Wronowska)

Poraj - Jaworzanka (N11)

Stal II - GKS (N11)

Zawisza - Legion (N16)

Cisy - Powiślak II (N16)

pauza: Drako


Młodzież:
juniorzy młodsi: LKS Kamionka - Garbarnia (S13)

trampkarze młodsi: Garbarnia - Ludwiniak Ludwin (S15)

młodzicy: Garbarnia - GLKS Michów (S12:30)

młodzicy młodsi: Garbarnia - Orlik Lubartów (S10:30)

orlicy młodsi: -

 
Linki do wyników na żywo:

GLKS - Garbarnia: https://regiowyniki.pl/mecz/17852/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_A/

Garbarnia II - SKS: https://regiowyniki.pl/mecz/18385/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_B/