Wygrana bez gry z Wodniakiem, w niedzielę "dwójka" z Zawiszą

W weekend obydwie nasze drużyny seniorskie miały zagrać u siebie - “jedynka” w sobotę o godzinie 15 z Wodniakiem Piotrawin-Łaziska, a “dwójka” 

w niedzielę o 16 z Zawiszą Garbów (siedziba klubu znajduje się na gruntach Woli Przybysławskiej, oficjalnie jest to adres "ulica Zawiszy Czarnego 2"

w Garbowie). Odbędzie się tylko mecz rezerw, gdyż Wodniak zrezygnował z wyjazdu na mecz.


Z Wodniakiem graliśmy dotychczas 11 razy - odnieśliśmy 4 zwyciestwa, 1 remis i 4 porażki, bilans bramek jest dla nas niekorzystny: 12-13; 

wynik dwóch meczów jest nieznany). Sędziami najbliższego meczu mieli być: Kachniarz (jako główny), Zalech i Szczęsna.


Historia meczów Garbarnia - Wodniak:

10.10.1971: LKS Kurów - LZS Piotrawin ?:?

11.06.1972: LZS - LKS ?:?

06.10.2013: Garbarnia - Wodniak 0:1 (0:0)

28.05.2014, Puszno Godowskie: Wodniak - Garbarnia 1:2 (0:0), Gotowała, Wałach

19.10.2014: Wodniak - Garbarnia 3:0 (0:0)

31.05.2015: Garbarnia - Wodniak 2:1 (2:1), Wałach 2 (,k)

13.09.2015: Wodniak - Garbarnia 3:2 (2:1), Kopeć 2

30.04.2016: Garbarnia - Wodniak 2:0 (0:0), M. Zlot, Kopeć

30.10.2016: Garbarnia - Wodniak 2:0 (1:0), M. Zlot, Wolszczak

28.05.2017: Wodniak - Garbarnia 3:1 (1:0), Wałach (k)

07.10.2018: Wodniak - Garbarnia 1:1 (0:0), Bieniek

Znani strzelcy bramek dla nas: Rafał Wałach 4, Kamil Kopeć 3, Michał Zlot 2, Mateusz Bieniek, Hubert Gotowała, Paweł Wolszczak


Pozostałspotkania XXI kolejki:

Hetman - Żyrzyniak (S11, Puławy)
Ciecierzyn - Amator (N15)
Drzewce - Gabaryty (N16)
Orły - Wawel (N16)
GLKS - Wilki (N16:30)
Góra - Błękitni (N17)

Sędziami meczu Garbarnia II - Zawisza będą Emilian Wojdat (jako główny), Andrzej Piec i Bieniarz. Z gospodarzami “dwójka” oficjalnie grała raz - padł remis 1:1.

Historia meczów Garbarnia II - Zawisza:

07.10.2018: Zawisza - Garbarnia II 1:1 (0:0), Wąsik (k)

Bramka dla nas: Aleksander Wąsik


Historia spotkań zespołów z gmin Kurów i Garbów:

piłka nożna:

Garbarnia (LKS, Kurowianka) - Zawisza (LZS) Garbów (29 meczów: 12 naszych wygranych, 3 remisy, 8 porażek, bramki: 64-31; nieznany wynik 6 meczów)

LKS Kurów - LZS II Garbów (2: 2 0 0 10-1)

Garbarnia - KS Bogucin (20: 10 3 7 33-21 /wynik jednej porażki nieznany/)

Garbarnia - LZS Wola Przybysławska (8: 1 1 3 10-13 + 3 ?) 

Clementovia Klementowice - Zawisza Garbów (6: 0 0 4 7-12 /2 ? i rozmiar jednej porażki/)

Clementovia Klementowice - LZS Wola Przybysławska (6: 1 0 3 7-10 /2 ? i rozmiar jednej porażki/)

 

zawody sportowo-pożarnicze:

OSP Kurów - OSP Garbów (2: 0 0 1 + 1 ?)

OSP Kurów - CukrowniaGarbów Zagrody (2: 0 0 1 + 1 ?)

OSP Kurów - OSP Gutanów (1: ? ? ?)

OSP Kurów - OSP Leśce (1: ? ? ?)

OSP Kurów - OSP Piotrowice Wielkie (1: ? ? ?)

OSP Kurów - OSP Wola Przybysławska (1: ? ? ?)

Kolonia Klementowice - CukrowniaGarbów Zagrody (1: ? ? ?)

Kolonia Klementowice - OSP Garbów (1: ? ? ?)

Kolonia Klementowice - OSP Gutanów (1: ? ? ?)

Kolonia Klementowice - OSP Leśce (1: ? ? ?)

Kolonia Klementowice - OSP Piotrowice Wielkie (1: ? ? ?)

Kolonia Klementowice - OSP Wola Przybysławska (1: ? ? ?)

OSP Klementowice - CukrowniaGarbów Zagrody (1: ? ? ?)

OSP Klementowice - OSP Garbów (1: ? ? ?)

OSP Klementowice - OSP Gutanów (1: ? ? ?)

OSP Klementowice - OSP Leśce (1: ? ? ?)

OSP Klementowice - OSP Piotrowice Wielkie (1: ? ? ?)

OSP Klementowice - OSP Wola Przybysławska (1: ? ? ?)

OSP Kłoda - CukrowniaGarbów Zagrody (1: ? ? ?)

OSP Kłoda - OSP Garbów (1: ? ? ?)

OSP Kłoda - OSP Gutanów (1: ? ? ?)

OSP Kłoda - OSP Leśce (1: ? ? ?)

OSP Kłoda - OSP Piotrowice Wielkie (1: ? ? ?)

OSP Kłoda - OSP Wola Przybysławska (2: 1 0 0 + 1 ?)

OSP Płonki - CukrowniaGarbów Zagrody (1: ? ? ?)

OSP Płonki - OSP Garbów (1: ? ? ?)

OSP Płonki - OSP Gutanów (1: ? ? ?)

OSP Płonki - OSP Leśce (1: ? ? ?)

OSP Płonki - OSP Piotrowice Wielkie (1: ? ? ?)

OSP Płonki - OSP Wola Przybysławska (1: ? ? ?)


Pozostałe mecze XXI kolejki:
Legion - GKS (N11, Bogucin)
Stal II - Serokomla (N11)
Poraj - Dąbrowiak (N13)
Cisy - Drako (N16)
SKS - Powiślak II - SKS (N18)

pauza: Jaworzanka


Młodzież:
juniorzy młodsi: Garbarnia - LKS Kamionka (S11)

trampkarze młodsi: Zyrzyniak Żyrzyn - Garbarnia (S14)

młodzicy młodsi: Garbarnia - Wisła II (S13)

orlicy młodsi: turniej ligowy w Nasutowie (S9); skład: KS Nasutów, LKS Kamionka, Orlik Lubartów, MOSiR Lubartów, Garbarnia

 
Link do wyniku meczu Garbarnia II - Zawisza na żywo: https://regiowyniki.pl/mecz/20660/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_B/