Derby powiatu awansem z rundy wiosennej

W niedzielę o godzinie 13 zagramy u siebie z Wisłą II Puławy, z którą mierzyliśmy się 22 razy (4 nasze wygrane, 3 remisy, 11 porażek; bramki: 15-57 + 4 wyniki nieznane). Sędziami będą: Maciej Kępowicz (jako główny), Łukasz Drzewiecki i Paweł Czarnota. Nasze rezerwy już zakończyły rundę jesienną i swój kolejny mecz rozegrają pod koniec marca.

Historia meczów Garbarnia - Wisła II:
jesień 1966: LZS - Wisła II ?:? lub Wisła II - LZS ?:?
wiosna 1967: LZS - Wisła II ?:? lub Wisła II - LZS ?:?
jesień 1967: LZS - Wisła II ?:? lub Wisła II - LZS ?:?
wiosna 1968: LZS - Wisła II ?:? lub Wisła II - LZS ?:?
17.08.1969: LKS - Wisła II 3:2
11/12.04.1970: Wisła II - LKS 1:1
20.09.1970: Wisła II - LKS 4:0
23.05.1971: LKS - Wisła II 1:0
01.10.1972: Wisła II - LKS 3:2
25.04.1973: LKS - Wisła II 0:5 (0:3)
20.05.1973: LKS - Wisła II 1:0
21.07.1974: Wisła II - LKS 1:1 (0:0), Olszowy /lub Czajkowski/
22.07.1974: LKS - Wisła II 1:0 (0:0), Kuszyk
21.08.1977: LKS - Wisła II 0:1 (0:1)
02.04.1978: Wisła II - Garbarnia 3:0
26.08.2012: Wisła II - Garbarnia 0:0
15.05.2013: Garbarnia - Wisła II 1:5 (1:4), Mazurkiewicz
25.08.2013: Wisła II - Garbarnia 12:1 (5:0), Maleszyk
05.04.2014: Garbarnia - Wisła II 1:6 (0:1), Wałach
07.10.2017, Wola Przybysławska: Garbarnia - Wisła II 0:6 (0:1)
13.05.2018: Wisła II - Garbarnia 4:0 (2:0)
15.08.2019: Wisła II - Garbarnia 4:2 (3:1), Sieklicki, S. Zlot
Znani strzelcy bramki dla nas: Włodzimierz Kuszyk, Marcin Maleszyk, Marcin Mazurkiewicz, Kazimierz Olszowy, Krzysztof Sieklicki, Rafał Wałach, Sebastian Zlot

Historia meczów zespołów z gmin Kurów i miejskiej Puławy:
piłka nożna:

Garbarnia - Wisła (11 meczów: 2 nasze wygrane, 3 remisy, 3 porażki, bramki: 13-14 + 3 nieznane wyniki)
Garbarnia - Puławiak (9: 3 1 5 19-22)
Garbarnia - Wólka Profecka (2: 0 0 0 0-0 + 2)
Garbarnia II - Puławiak (1: 1 0 0 6-2)
Clementovia Klementowice - Wisła II (8: 0 0 0 0-0 + 8)
piłka siatkowa:
Clementovia Klementowice - Wisła (2: 0 0 2 2-6) /kobiety/
tenis stołowy:
Topspin Kurów - MOW (3: 0 2 1 12-20)
Topspin - MOW II (2: 2 0 0 20-10)
zawody sportowo-pożarnicze:
OSP Kłoda - Włostowice (3: 3 0 0)
OSP Płonki - Włostowice (3: 3 0 0)

Pozostałe spotkania XVI kolejki:
Tęcza - Polesie (S12)
Orion - Avia (S13, Niedrzwica Kościelna)
LKS - Opolanin (S13)
Mazowsze - Sokół (S13)
GKS - Świdniczanka (S14)
Janowianka - Stal (S13)
MKS/Ruch - POM/Iskra (S13)

Wynik na żywo: https://regiowyniki.pl/mecz/25617/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_okregowa/