Czwarte miejsce na koniec II ligi futsalu

MKS Siedliska przegrał w Świdniku 1:3 z Garbarnią Kurów na koniec II ligi futsalu. Wszystkie trzy bramki dla nas zdobył Michał Zlot. W Garbarni oficjalnie zadebiutował Piotr Siczek (na przełomie lat 90. i 00. gracz drużyn młodzieżowych kurowskiego klubu, obecnie działacz). Sędzią meczu był dawny gracz KKS-u - Robert Podlecki, prowadzący zawody na szczeblu ekstraklasy futsalu.

MKS Siedliska - Garbarnia Kurów 1:3 (1:0)
Bramki: Jacek Wójcik 2' - Michał Zlot 14', 16', 23'
Żółta kartka: Michał Kułaj
Sędziowie: Robert Podlecki (główny) - Łukasz Woliński, Marek Mirosław
MKS (trener: Jerzy Puczkowski): Maciej Ciosek - Marcin Cholewa, Mateusz Cholewa, Jacek Wójcik, Piotr Wójcik oraz Michał Kułaj, Kacper Kasprzak, Artur Łuka, Jarosław Tkaczyk, Radosław Wójcik
Garbarnia (trener: Jakub Baran): Jakub Baran - Paweł Partycki, Michał Zlot, Maksym Mrozek, Piotr Siczek

Po wszystkich meczach odbyła się uroczystość wręczenia wszystkim drużynom pucharów i dyplomów przez starostę świdnickiego Łukasza Reszkę i prezesa LZPN Zbigniewa Bartnika (byłego trenera Garbarni). Nagrody indywidualne otrzymali: Grzegorz Góral (Tur) - król strzelców - 21 bramek /wiceliderem został Michał Zlot - 18 goli/, Vladyslav Snizhko (Piaskovia) dla najlepszego bramkarza i Krzysztof Olender (Piaskovia) dla najlepszego piłkarza.
Dziękujemy Jackowi Kosierbowi za profesjonalną organizację rozgrywek i wszystkim przeciwnikom za rywalizację, a także gratulujemy Piaskovii awansu do turnieju barażowego i życzymy w nim powodzenia.