Lubelskie | Klasa B | Lublin II

Najbliższy mecz ligowy

26 Maj 2019 - 13:00
Poraj Kraczewice : Garbarnia II Kurów

Ostatni mecz ligowy

12 Maj 2019 - 16:00
Garbarnia II Kurów 0:3 Zawisza Garbów

Najbliższa kolejka

sta
-
dab
sta
-
dab
por
-
gar
jaw
-
leg
abr
-
dra
pow
-
ser

Ostatnia kolejka

dab
1:6
cis
leg
1:3
pow
dra
5:1
sta
sks
3:0
jaw
zaw
6:2
por
ser
1:0
abr

Tabela

Pełna
Dom
Wyjazd
M
P
1
Powiślak II Końskowola
20
45
2
Drako Kowala
20
44
3
Cisy Nałęczów
21
41
-
Zawisza Garbów
20
41
5
GKS Abramów
20
37
6
SKS Leokadiów
21
35
7
Legion Tomaszowice
21
34
8
Serokomla Janowiec
20
30
9
Stal II Poniatowa
20
24
10
Garbarnia II Kurów
20
22
11
Poraj Kraczewice
21
19
12
Jaworzanka Rogów
20
9
13
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
20
3
M
P
1
Powiślak II Końskowola
9
27
2
Drako Kowala
11
25
-
SKS Leokadiów
11
25
4
Cisy Nałęczów
10
24
-
GKS Abramów
10
24
6
Serokomla Janowiec
11
20
7
Zawisza Garbów
10
19
8
Stal II Poniatowa
10
15
-
Legion Tomaszowice
10
15
10
Poraj Kraczewice
10
13
11
Garbarnia II Kurów
10
12
12
Jaworzanka Rogów
10
9
13
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
10
0
M
P
1
Zawisza Garbów
10
22
2
Drako Kowala
9
19
-
Legion Tomaszowice
11
19
4
Powiślak II Końskowola
11
18
5
Cisy Nałęczów
11
17
6
GKS Abramów
10
13
7
Garbarnia II Kurów
10
10
-
Serokomla Janowiec
9
10
-
SKS Leokadiów
10
10
10
Stal II Poniatowa
10
9
11
Poraj Kraczewice
11
6
12
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
10
3
13
Jaworzanka Rogów
10
0

Lubelskie | Klasa A | Lublin II

Najbliższa kolejka

gar
-
błę
het
-
wil
gab
-
wod
ksc
-
waw
ksd
-
żyr
ksg
-
ama
glk
-
orł

Ostatnia kolejka

żyr
6:1
ksg
ama
1:1
het
gab
1:5
gar
wil
5:2
ksc
waw
5:1
glk
wod
2:1
orł
błę
2:1
ksd

Tabela

Pełna
Dom
Wyjazd
M
P
1
Garbarnia Kurów
22
61
2
KS Drzewce
22
54
3
Żyrzyniak Żyrzyn
22
41
4
Amator Rososz-Leopoldów
22
39
5
Wilki Wilków
22
35
6
Hetman Gołąb
22
32
-
Wawel Wąwolnica
22
32
8
Gabaryty Dęblin
22
31
9
Błękitni Dys
22
25
10
KS Góra Puławska
22
23
11
GLKS Michów
22
22
12
KS Ciecierzyn
22
17
-
Wodniak Piotrawin-Łaziska
22
17
14
Orły Kazimierz Dolny
22
11
M
P
1
Garbarnia Kurów
11
30
-
KS Drzewce
11
30
3
Żyrzyniak Żyrzyn
11
25
4
Wilki Wilków
11
23
5
Amator Rososz-Leopoldów
11
20
6
Gabaryty Dęblin
11
16
-
Wawel Wąwolnica
11
16
-
GLKS Michów
11
16
9
Hetman Gołąb
11
15
-
Błękitni Dys
11
15
11
KS Góra Puławska
11
13
-
KS Ciecierzyn
11
13
13
Wodniak Piotrawin-Łaziska
11
11
14
Orły Kazimierz Dolny
11
10
M
P
1
Garbarnia Kurów
11
31
2
KS Drzewce
11
24
3
Amator Rososz-Leopoldów
11
19
4
Hetman Gołąb
11
17
5
Żyrzyniak Żyrzyn
11
16
-
Wawel Wąwolnica
11
16
7
Gabaryty Dęblin
11
15
8
Wilki Wilków
11
12
9
KS Góra Puławska
11
10
-
Błękitni Dys
11
10
11
GLKS Michów
11
6
-
Wodniak Piotrawin-Łaziska
11
6
13
KS Ciecierzyn
11
4
14
Orły Kazimierz Dolny
11
1