Główna

Wciąż wierzymy...

W najbliższą niedzielę o godzinie 17 zagramy u siebie z Bobrami. Z rywalami z Karczmisk Pierwszych ...

Aktualna sytuacja w klasie A - 2015/2016 (odc. 1)

Liczba spadkowiczów z lubelskiej klasy okręgowej zależy od spadków od lig II-IV.   II liga (s...

7:1 juniorów z Bogucinem

Nasi juniorzy wygrali 7:1 (3:0) z klubem sportowym z Bogucina. Bramki zdobyli: Kamil Stelmach 2,...

Wygrana w Nałęczowie po horrorze

Cisy Nałęczów przegrały z Garbarnią Kurów 1:2. Bramki dla nas zdobyli Karol Głowacki i Kamil Kopeć. ...

Dwucyfrówka trampkarzy

Trampkarze pokonali 10:1 (4:0) rówieśników z Amatora Rososz-Leopoldów. Bramki dla nas strzelili:...

  • Wciąż wierzymy...

    czwartek, 26 maja 2016 22:52
  • Aktualna sytuacja w klasie A - 2015/2016 (odc. 1)

    czwartek, 26 maja 2016 11:51
  • 7:1 juniorów z Bogucinem

    niedziela, 22 maja 2016 22:02
  • Wygrana w Nałęczowie po horrorze

    sobota, 21 maja 2016 22:29
  • Dwucyfrówka trampkarzy

    sobota, 21 maja 2016 21:19
Wciąż wierzymy...
Wpisany przez Pietras1988   
czwartek, 26 maja 2016 22:52

W najbliższą niedzielę o godzinie 17 zagramy u siebie z Bobrami. Z rywalami z Karczmisk Pierwszych (najpierw grającymi pod nazwą LZS) graliśmy dotychczas 17 razy - trzynaście razy wygraliśmy, cztery razy padł remis; bilans bramek: 60-24. Najbliższy mecz poprowadzą sędziowie: Wojciech Rek (jako główny), Hubert Ripper i Ziółkowski (jako sędziowie boczni).

Historia spotkań:

23.10.1988: LZS - Kurowianka 1:2

18.06.1989: Kurowianka - LZS 4:4

13.08.1989: Garbarnia - LZS 5:1

22.04.1990: LZS - Garbarnia 2:8 (1:6)

25.10.2009: Garbarnia - Bobry 2:1 (0:0), Wójciak, T. Guz

06.06.2010: Bobry - Garbarnia 1:8 (0:5), Wójciak 5, M. Mazurkiewicz, Sadurski, J. Mazurkiewicz

03.10.2010: Garbarnia - Bobry 4:1 (3:1), Wałach 2, Wójciak, M. Mazurkiewicz (k)

14.05.2011: Bobry - Garbarnia 2:3 (2:1), Wałach, Partycki, Mazurkiewicz

02.10.2011: Bobry - Garbarnia 1:2 (1:1), Mateusz Żuber (sam.), Maleszyk

06.05.2012: Garbarnia - Bobry 2:2 (0:1), Mazurkiewicz, T. Guz

07.10.2012: Garbarnia - Bobry 3:0 wo (goście nie przyjechali)

19.05.2013: Bobry - Garbarnia 3:4 (2:1), Wałach 2, Maleszyk, Partycki

03.11.2013: Bobry - Garbarnia 0:1 (0:0), Próchniak

15.06.2014: Garbarnia - Bobry 2:2 (0:0), Gotowała (k), Figiel

05.10.2014: Bobry - Garbarnia 0:0

17.05.2015: Garbarnia - Bobry 3:0 (2:0), T. Guz, S. Zlot, Wielgo

18.10.2015: Bobry - Garbarnia 3:7 (1:2), Kopeć 3, Mazurkiewicz 2, D. Stelmach, Gotowała

Gole dla nas: Kamil Wójciak 7, Marcin Mazurkiewicz 6, Rafał Wałach 5, Tomasz Guz 3, Kamil Kopeć 3, Hubert Gotowała 2, Marcin Maleszyk 2, Paweł Partycki 2, Przemysław Figiel, Jakub Mazurkiewicz, Krzysztof Próchniak, Marek Sadurski, Damian Stelmach, Jacek Wielgo, Sebastian Zlot, Mateusz Żuber (sam.), strzelcy 19 bramek nieznani (prawdopodobnie dwa gole strzelił Stanisław Zając).

 

Pozostałe spotkania XXIII kolejki: Serokomla - Orlęta (S11), Cisy - Amator (S17), Góra - Wilki (N11), Mazowsze - Wawel (N16), Hetman - Drzewce (Puławy, N17), Wodniak - Żyrzyniak (N17)

 

W sobotę trampkarze zagrają o 11 w Nałęczowie z Cisami. Juniorzy i młodzicy pauzują.

 

Tradycyjnie przeprowadzimy prawdopodobnie relację wynikową na żywo z meczu seniorów Garbarni (link: http://regiowyniki.pl/mecz/8217/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_A/).

 
Aktualna sytuacja w klasie A - 2015/2016 (odc. 1)
Wpisany przez Pietras1988   
czwartek, 26 maja 2016 11:51

Liczba spadkowiczów z lubelskiej klasy okręgowej zależy od spadków od lig II-IV.

 

II liga (spadek: 16.-18.)

13. STAL STALOWA WOLA 33 mecze/37 punktów (pozostałe mecze: Kotwica Kołobrzeg; możliwy spadek do III ligi lubelsko-podkarpacko-małopolsko-świętokrzyskiej)

14. OW Rybnik* 32/36 (Wisła Puławy, Gryf)

15.Olimpia Zambrów 32/36 (Stal Mielec, Wisła P)

16. Nadwiślan Góra 32/31 (maksymalna liczba punktów: 47; Błękitni Stargard, Znicz Pruszków)

spadek: Gryf Wejherowo, Okocimski Brzesko /wycofanie z ligi - spadek o dwa poziomy/

 

III liga (baraż: 1., spadek: 9.-18. /w przypadku przegranej mistrza grupy w barażu z Olimpią Elbląg, spada także 8./)

1. Motor Lublin 31/71 (Polonia P, Lewart, Resovia)

2. Stal Rzeszów 31/68 (77; Lublinianka, Piast, Orzeł)

utrzymanie: Resovia Rzeszów, Karpaty Krosno, Orlęta Radzyń Podlaski

6. AVIA ŚWIDNIK 32/54 (Tomasovia, Izolator, KS)

7. KS Jarosław* 32/53 (59; Orzeł, Avia)

8. Polonia Przemyśl 32/51 (57; Karpaty, Tomasovia)

spadek: CHEŁMIANKA CHEŁM, Sokół Sieniawa, LUBLINIANKA LUBLIN, Wólczanka Wólka Pełkińska, Piast Tuczempy, LEWART LUBARTÓW, TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI, Izolator Boguchwała, Orzeł Przeworsk, HETMAN ZAMOŚĆ

 

IV liga (awans: 1., spadek: 11.-16.)

1. Podlasie Biała Podlaska 27/65 (Opolanin, Kryształ, Lutnia)

2. Stal Kraśnik (66; Orlęta, Victoria, Powiślak)

pewne utrzymanie: Kryształ Werbkowice, Powiślak Końskowola, Polesie Kock, Lutnia Piszczac

7. Unia Hrubieszów 27/39 (Kryształ, Lutnia, Orion)

8. Victoria Żmudź 27/38 (Janowianka, Stal, Orlęta)

9. Włodawianka Włodawa 27/33 (Orion, Hetman, Granica)

10. GÓRNIK II ŁĘCZNA 27/33 (42; Lutnia, Orion, Hetman)

11. JANOWIANKA JANÓW LUBELSKI 27/32 (41; Victoria, Powiślak, Opolanin)

12. OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE 27/31 (40; Podlasie, Polesie, Janowianka)

13. Orlęta Łuków 27/30 (39; Stal, Granica, Victoria)

14. ORION NIEDRZWICA DUŻA 27/28 (37; Włodawianka, Górnik II, Unia)

spadek: Granica Dorohusk, Hetman Żółkiewka-Osada*

 

Klasa okręgowa (awans: 1., spadek: 13.-16. /w najgorszym razie może spaść nawet 10. drużyna)

1. Stal Poniatowa 26/60 (Wisła II, LKS, Orły, MKS/Ruch)

2. POM/Iskra Piotrowice 26/59 (71; Płomień, Wisła II, LKS, Orły)

3. Wisła II Puławy 26/59 (71; Stal, POM/Iskra, Płomień, Granit)

4. Piaskovia Piaski 26/54 (66; Perła, Tajfun, Iskra, GKS)

pewne utrzymanie: Unia Wilkołaz Pierwszy*, MKS/Ruch Ryki

7. Granit Bychawa 26/39 Iskra, Płomień, GKS, Wisła II)

8. Perła Borzechów 26/38 (Piaskovia, Tęcza, Unia, KS)

9. GKS Niemce 26/37  (Tajfun, Iskra, Granit, Piaskovia)

10. KS Dąbrowica 26/31 (43; LKS, Orły, MKS/Ruch, Perła)

11. Płomień Węglin* 26/26 (41;POM/Iskra, Granit, Wisła II, LKS)

12. Orły Kazimierz Dolny 26/26 (38; Unia, KS, Stal, POM/Iskra)

13. Iskra Krzemień Pierwszy* 26/26 (38; Granit, GKS, Piaskovia, Tęcza)

14. Tajfun Ostrów Lubelski 26/20 (32;GKS, Piaskovia, Tęcza, Unia)

15. Tęcza Bełżyce 26/18 (30; MKS/Ruch, Perła, Tajfun, Iskra)

spadek: LKS Wierzchowiska Pierwsze*

 

Lubelska klasa A (awans: zwycięzca każdej grupy, spadek: drużyny z ostatnich miejsc)

Grupa I (13 drużyn)

1. Stok Zakrzówek 21/53 (Sygnał, Wieś, Ruch)

2. Orzeł Urzędów 21/52 (max 61; Tęcza, Sygnał, Wieś)

utrzymanie: Sygnał Chodel, Wieś Poniatowa*, LKS Stróża, PotokWielki Osinki*, Tęcza Kraśnik, LKS Kowalin

9. Ruch Popkowice 20/18 (Wieś, GKS, PotokWielki, Stok)

10. GKS Gościeradów Ukazowy* 20/16 (Kamex, Ruch, GUKS, PotokWielki)

11. Kamex Polichna Pierwsza* 20/15 (GKS, GUKS, Dzierzkowice, Tęcza)

12. Dzierzkowice Terpentyna* 20/14 (Stróża, Kowalin, Kamex, GUKS)

13. GUKS Modliborzyce 20/9 (max 21; Kowalin, Kamex, GKS, Dzierzkowice)

 

II (14)

1. KS Góra Puławska 22/51 (WilkiWilków, Drzewce, Żyrzyniak, Wawel)

2. GARBARNIA KURÓW 22/46 (58; Bobry, WilkiWilków, Drzewce, Żyrzyniak)

3. WodniakŁaziska Piotrawin* 22/45 (55; Żyrzyniak, Wawel, Orlęta, Serokomla)

4. Mazowsze Stężyca 22/42 (52; Wawel, Orlęta, Serokomla, AmatorLeopoldów)

utrzymanie: AmatorLeopoldów Rososz*, Cisy Nałęczów, KS Drzewce, Wawel Wąwolnica, Bobry Karczmiska Pierwsze*, WilkiWilków Szczekarków-Kolonia*

11. Serokomla Janowiec 22/23 (Orlęta, AmatorLeopoldów, Mazowsze, WodniakPiotrawin)

12. Hetman Gołąb 22/21 (Drzewce, Żyrzyniak, Wawel, Orlęta)

13. Żyrzyniak Żyrzyn 22/18 (WodniakŁaziska, Hetman, Góra, Garbarnia)

14. Orlęta Dęblin 22/11 (23; Serokomla, Mazowsze, WodniakŁaziska, Hetman)

 

III (14)

1. Tur Milejów-Osada* 22/56 (LKS, KS, Kadet, Huragan)

2. Victoria Rybczewice 22/55 (67; Kadet, Huragan, Mila, Niedźwiada)

3. Oleśnia Oleśniki 22/48 (60; Huragan, Mila, Niedźwiada, Abramów)

4. GKS Niedźwiada 22/45 (57; Błękit, Abramów, Oleśnia, Victoria)

utrzymanie: Ludwiniak Ludwin-Kolonia*, Huragan Siostrzytów, Błękit Cyców, GLKS Michów, Mila Turka, Kadet Lisów, LKS Skrobów

12. Zawisza Garbów 22/18 (KS, Kadet, Huragan, Mila)

13. GKS Abramów 22/8 (Mila, Niedźwiada, Błękit, Oleśnia)

14. KS Nasutów 22/7 (19; Zawisza, Tur, GLKS, Ludwiniak)

 

IV (14)

1. Sygnał Lublin 22/54 (Błękitni, Madjan/MarinaZemborzyce, Bogucin, Legion)

2. Madjan/MarinaZemborzyce Lublin* 22/51 (Ciecierzyn, Sygnał, Legion, Piotrcovia)

3. SokółKonopnica Kozubszczyzna* 22/48 (LZS, Granit II, Głusk, Błękitni)

4. KS Bogucin* 22/48 (Głusk, Błękitni, Sygnał, Avenir)

5. KS Ciecierzyn 21/47 (Madjan/MarinaZemborzyce, Legion, Piotrcovia, LZS)

utrzymanie: Głusk Lublin*, Błękitni Dys

8. Avenir Jabłonna-Majątek* 22/21 (Granit II, Głusk, Błękitni, Bogucin)

9. Pogoń/PerłaRokitno Lubartów* 21/21 (Legion, Piotrcovia, LZS, Granit II)

10. Legion Tomaszowice 22/21 (Pogoń/PerłaRokitno, Ciecierzyn, Madjan/MarinaZemborzyce, Sygnał)

11. LZS Krężnica Jara 22/17 (SokółKonopnica, Rohland, Pogoń/PerłaRokitno, Ciecierzyn)

12. Rohland Tuszów 22/16 (Piotrcovia, LZS, Grait II, Głusk)

13. Granit II Bychawa 22/16 (Avenir, SokółKonopnica, Rohland, Pogoń/PerłaRokitno)

14. Piotrcovia Piotrków-Kolonia* 22/15 (27; Rohland, Pogoń/PerłaRokitno, Ciecierzyn, Madjan/MarinaZemborzyce)

 

Klasa B (awans: mistrz każdej grupy)

Grupa I (10)1. Błękitni Kierz 15/35 (Dąbrowiak, Drako, Czarni)

2. Wisła Józefów nad Wisłą* 15/32 (40; Czarni, Poraj, WikingLeśniczówka*)

3. Drako Kowala Pierwsza* 15/31 (39; Pogoń, Błękitni, Jaworzanka)

4. Czarni Puszno Godowskie* 15/28 (37; Wisła, Dąbrowiak, Błękitni)

5. WikingLeśniczówka Poniatowa* 15/28 (37; Jaworzanka, GLKS, Wisła)

pozostanie: GLKS Elżbieta, Pogoń Trzebiesza, Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska, Poraj Kraczewice Prywatne*, Jaworzanka Rogów

 

II (12)

1. Perła Mełgiew 20/51 (Vir, Świdniczanka)

2. Świdniczanka Świdnik Mały* 19/46 (55; Perła R, Perła M, Trawniki)

3. Bronowice Lublin 19/42 (51; Biskupice, Krzczonovia, Widok)

4. LKS Biskupice 19/39 (48; Bronowice, Widok, Vir)

5. LKS Trawniki 19/39 (48; Widok, Vir, Świdniczanka)

pozostanie: Perła Rudnik Szlachecki*, Vir Dorohucza, Krzczonovia Krzczonów, Sprint Wierzchowiska Pierwsze*, Roztocze Batorz, Widok Lublin

wycofanie po rundzie: Starka Stara Wieś Pierwsza*

 

III (9)

1. Ułęż Drążgów* 13/34 (Gabaryty, SKS, Piekiełko)

2. SKS Leokadiów 13/29 (38; Serniki, Ułęż, Gabaryty)

3. Piekiełko Przykwa 13/28 (37; Uniszowice, Serniki, Ułęż)

pozostanie: KS Uniszowice, Gabaryty Dęblin, LKS Kamionka, KS Serniki, Orlęta Nowodwór, Gigant Przytoczno

 

* - zastosowano oficjalną pisownię nazwy klubu Draco (Drako) według Krajowego rejestru Sądowego oraz oficjalne nazwy miejscowości, w którym się dany klub znajduje (nazwami tradycyjnymi są odpowiednio: ROW Rybnik i JKS Jarosław /pierwsze litery pochodzą od przymiotnika dotyczącego nazwy miejscowości, więc ujęto tu jako OW i KS/, Hetman Żółkiewka, Unia Wilkołaz, Płomień Trzydnik Duży, Iskra Krzemień, LKS Wierzchowiska, LKS Poniatowa-Wieś, GLKS Potok Wielki, GKS Gościeradów, Kamex Polichna, ULKS Dzierzkowice, Wodniak Piotrawin, Amator Leopoldów-Rososz, Bobry Karczmiska, Wilki Wilków, Tur Milejów, Ludwiniak Ludwin, Madjan/Marina Zemborzyce, Sokół Konopnica, BKS Bogucin /analogicznie do JKS i ROW-u/, GLKS Głusk, Avenir Jabłonna, Pogoń/Perła Lubartów-Rokitno, Piotrcovia Piotrków, Wisła Józefów, Czarni Puszno, Wiking Leśniczówka, Poraj Kraczewice, Świdniczanka Świdnik, Perła Rudnik, Sprint Wierzchowiska, Starka Stara Wieś, GSKS Ułęż).

 

Kolejny "odcinek" o aktualnej sytuacji w klasie A pojawi się na stronie w niedzielę wieczorem lub poniedziałek. Zapraszamy do lektury.

 
7:1 juniorów z Bogucinem
Wpisany przez Pietras1988   
niedziela, 22 maja 2016 22:02

Nasi juniorzy wygrali 7:1 (3:0) z klubem sportowym z Bogucina. Bramki zdobyli: Kamil Stelmach 2, Karol Głowacki 2, Szymon Ogrzyński (k), Piotr Ogrzyński, Dominik Wawer.

 
Wygrana w Nałęczowie po horrorze
Wpisany przez Pietras1988   
sobota, 21 maja 2016 22:29

Cisy Nałęczów przegrały z Garbarnią Kurów 1:2. Bramki dla nas zdobyli Karol Głowacki i Kamil Kopeć.

 

Sędzia przed meczem dopuścił do sytuacji, że w trakcie spotkania piłkarze często mylili się i podawali do przeciwników (gospodarze mieli czarno-pomarańczowe stroje, goście - czerwono-czarne, obydwa zespoły miały czarne spodenki). Absurdem było także to, że sędzia liniowy ze strony trybun będąc kilka metrów od drugiej ćwiartki boiska, czekał z decyzjami na arbitra. Kolejna sprawa to gra na czas bramkarza-trenera Cisów - zdarzało mu się wykopać piłkę kilkanaście sekund po złapaniu, ale nie dostał nawet raz upomnienia... Na szczęście wygraliśmy i to się liczy. W 4' Paweł Kruk dostał podanie i strzelił przy słupku, w pierwszej połowie nałęczowianie trafili także w poprzeczkę. Wyrównanie padło dopiero w 73' - Rafał Wałach wyrzucił aut, o piłkę z Mateuszem Bieńkiem walczyło dwóch graczy, a Karol Głowacki ładnie uderzył. W euforię kibiców Garbarni wprawił Kamil Kopeć - Karol Głowacki w doliczonym czasie gry wrzucił futbolówkę w pole karne, główkował Mateusz Bieniek, bramkarz wypluł przedmiot do gry, dobitka Kamila Kopcia nie była skuteczna, ale kolejna już tak. Po meczu gracze i fani naszej drużyny wspólnie świętowali zwycięstwo.

 

Warto dodać, że nasi zawodnicy pierwszy raz na mecz zabrali nowe torby i koszulki treningowe.

 

Nagranie z meczu: https://www.youtube.com/watch?v=9dVyAi9Rvq8

 

Cisy Nałęczów - Garbarnia Kurów 1:2 (1:0)
Bramki: Paweł Kruk 4' - Karol Głowacki 73', Kamil Kopeć 90+4'
Żółte kartki: Rafał Wałach, Marcin Mazurkiewicz, Michał Zlot, Kamil Kopeć
Sędziowie: Rafał Czubiel (jako główny), Hubert Śpiewak i Maciej Mojek
Liczba widzów: 150 (80 od nas)
Cisy (trener: Michał Pyśniak): Michał Pyśniak - Paweł Barwiak, Michał Ciechociński, Maciej Durakiewicz, Daniel Kędra, Patryk Kędra, Paweł Kruk (75' Damian Dęga), Sebastian Kuzioła (67' Filip Mazurek), Piotr Mrozek (63' Krzysztof Turek), Filip Pyśniak (80' Michał Kukuryka), Kacper Staniecki
Garbarnia: Radosław Wiejak - Przemysław Figiel, Mirosław Hajduk, Tomasz Guz, Kamil Głowacki - Damian Stelmach, Kacper Rukasz (72' Maciej Piech), Marcin Mazurkiewicz (66' Karol Głowacki), Rafał Wałach, Michał Zlot (66' Mateusz Bieniek) - Kamil Kopeć

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 189





Najbliższy mecz ligowy

N, 29 Maj 2016 17:00 
Garbarnia Kurów
Garbarnia Kurów
: Bobry Karczmiska
Bobry Karczmiska

Najbliższa kolejka

SERSER - ORLORL :
CISCIS - AMAAMA :
KSGKSG - WILWIL :
MAZMAZ - WAWWAW :
GARGAR - BOBBOB :
HETHET - KSDKSD :
WODWOD - ZYRZYR :

Kontakt


garbarniakurow@gmail.com


Facebook

Zaloguj



Ostatni mecz ligowy

So, 21 Maj 2016 17:00 
Cisy Nałęczów
Cisy Nałęczów
1:2 Garbarnia Kurów
Garbarnia Kurów
Raport meczowy

Ostatnia kolejka

ZYRZYR - MAZMAZ 1 : 3
AMAAMA - ORLORL 4 : 3
CISCIS - GARGAR 1 : 2
BOBBOB - KSGKSG 1 : 4
WAWWAW - SERSER 1 : 1
WILWIL - HETHET 2 : 0
KSDKSD - WODWOD 1 : 4

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   P
Wodniak Piotrawin - Ł. Wodniak Piotrawin - Ł.28
KS Góra Puławska KS Góra Puławska27
3  Garbarnia Kurów Garbarnia Kurów25
Mazowsze Stężyca Mazowsze Stężyca25
Amator Rososz - L. Amator Rososz - L.24
Cisy Nałęczów Cisy Nałęczów20
KS Drzewce KS Drzewce18
Wilki Wilków Wilki Wilków16
Hetman Gołąb Hetman Gołąb15
10  Bobry Karczmiska Bobry Karczmiska13
11  Serokomla Janowiec Serokomla Janowiec13
12  Wawel Wąwolnica Wawel Wąwolnica12
13  Żyrzyniak Żyrzyn Żyrzyniak Żyrzyn9
14  Orlęta Dęblin Orlęta Dęblin7
   P
KS Góra Puławska KS Góra Puławska51
2  Garbarnia Kurów Garbarnia Kurów46
Wodniak Piotrawin - Ł. Wodniak Piotrawin - Ł.45
Mazowsze Stężyca Mazowsze Stężyca42
Amator Rososz - L. Amator Rososz - L.37
Cisy Nałęczów Cisy Nałęczów37
KS Drzewce KS Drzewce29
Wawel Wąwolnica Wawel Wąwolnica28
Bobry Karczmiska Bobry Karczmiska26
10  Wilki Wilków Wilki Wilków24
11  Serokomla Janowiec Serokomla Janowiec23
12  Hetman Gołąb Hetman Gołąb21
13  Żyrzyniak Żyrzyn Żyrzyniak Żyrzyn18
14  Orlęta Dęblin Orlęta Dęblin11
   P
KS Góra Puławska KS Góra Puławska24
2  Garbarnia Kurów Garbarnia Kurów21
Cisy Nałęczów Cisy Nałęczów17
Wodniak Piotrawin - Ł. Wodniak Piotrawin - Ł.17
Mazowsze Stężyca Mazowsze Stężyca17
Wawel Wąwolnica Wawel Wąwolnica16
Amator Rososz - L. Amator Rososz - L.13
Bobry Karczmiska Bobry Karczmiska13
KS Drzewce KS Drzewce11
10  Serokomla Janowiec Serokomla Janowiec10
11  Żyrzyniak Żyrzyn Żyrzyniak Żyrzyn9
12  Wilki Wilków Wilki Wilków8
13  Hetman Gołąb Hetman Gołąb6
14  Orlęta Dęblin Orlęta Dęblin4

© GarbarniaKurow.pl 2009-2012